Kiska, prenasledovaný?!

Prezident či skôr p-rezident Kiska dostáva jednu facku za druhou a bľaboce niečo o mafiánskom štáte, zneužívaní štátnej moci, prenasledovaní a o zlej účtovníčke. Lenže keď pozrieme na veci tak je to typický príklad „zlodej kričí chyťte zlodeja“ resp. sopliaka ktorý si dovoľoval, vyvádzal a teraz dostal pár výchovných faciek lebo má dosť na rováši.

Čo také?

Urobil to čo Baštrnák neprávom si uplatnil vrátku DPH (hoci miera je iná) a chce to hodiť na účtovníčku hoci podľa zákona majiteľ/konateľ nesie zodpovednosť za správnosť účtovníctva t.j. platí princíp dôveruj ale preveruj. Lenže pán Baštrnák pokiaľ viem nedával do účtovníctva výdavky súvisiace s kampaňou (čo vôbec nesúvisí s predmetom jeho podnikania KTAG) t.j. nefinancoval svoju kampaň cez firmu, neživil sa úžerníctvom pred zvolením za prezidenta a nebol zvolený za prezidenta Slovenskej republiky, ktorý podľa všetkého zaoberal sa úžerníctvom aj po zvolení (hoci tvrdil opak); neparádil sa s predstaviteľmi nacistického režimu (Porošenko); nevyužíval vládny špeciál na súkromné účely (neoprávnené obohacovanie a zneužitie úradných právomocí); nevymenoval ústavných sudcov napriek tomu, že to sľúbil Benátskej komisií; nestretol s Dalai lamou (čo VŽDY naštve Čínu); nevolal kvôli pochybnému umelcovi Lorenzovi prokurátorovi (na čo vôbec nemá právomoc); nechcel vysvetlenie od ministra financií o úniku informácií jeho firmy; nenazval Rusko agresorom v príhovore na valnom zhromaždení OSN (toto nedovolil ani Trump, Merkel, May alebo Macron) a pritom nebojuje proti korupcií a nereční o tom ako treba posilniť vážnosť inštitúcií. A to sú len veci o ktorých verejnosť dozvedel v súvislosti s pánom Kiskom.

Koho čím Kiska naštval?

Ak dáme tú tupú rétoriku a nadržiavanie liberálnej opozícií bokom, tak zoznam je pomerne dlhý:

-premiéra a ministra zahraničných vecí lebo nielen skomplikoval naše vzťahy s Ruskom a Čínou ale aj tým príhovorom v OSN Slovensku urobil poriadnu hanbu;

-prakticky všetkých prokurátorov a sudcov lebo oni sú na zasahovanie do ich záležitostí dosť háklivý;

-živnostníkov, podnikateľov a účtovníkov;

-politicky aktívnu časť obyvateľstva;

-obete jeho úžerníctva (dosť z nich skončilo na ulici alebo pod vlakom);

-a to najdôležitejšie tie globálne sily pre ktoré Benátska komisia je výkladnou skriňou a pred ktorými aj židia spolu so sionistami sú na pozore sa postavili proti nemu, jednak preto lebo z nich urobil dobrý deň a jednak preto lebo svojou zahraničnou činnosťou skomplikoval situáciu v EU.

Ako to podľa mňa skončí?

Kisku odvolajú lebo z jeho rétoriky je jasné, že neodstúpi. Ďalej pre mňa sú jasné aj 2 ďalšie veci:

-ďalším dôsledkom jeho rétoriky bude trestné konanie s tým, že ho podmienečne odsúdia za niekoľko trestných činov;

– spolu s ním sa odpíše celá liberálna opozícia spolu s tzv. Sorosovkami a americká ambasáda (Ambasáda) zostane bez efektívnych pák.

Prvé tvrdenie zakladám na tom, že Kiska spáchal niekoľko trestných činov, poštval proti sebe dosť veľa ľudí ale má dosť peňazí na top právnikov, takže podľa mňa sa z toho podmienku vykrúti. To druhé tvrdenie už nie je tak evidentné a musím ísť na to trochu zoširoka, Kiska a liberálna opozícia je bábkou Sorosa a Ambasády (Kiska je podchytený „poradcami“ napojených na Ambasádu a Sorosa), Soros na súkromnom stretnutí Kisku ubezpečil (po príhovore v OSN), že mu on a Ambasáda poskytne podporu a to 1.10.2017 aj prišla od istej Zuzany Wienk, ktorá prišla s tvrdením, že premiér Fico cca pred mesiacom na zasadaní vlády Fico povedal, že jednu Kiskovu firmu vyšetrujú a Wienk nevie odkiaľ má túto informáciu a mám ten dojem, že táto pomoc ak sa rovno neobráti v opak zamýšľaného, tak aspoň sa minie účinkom. Z dvoch dôvodov: globálne zákulisie resp. jeho periféria robí všetko preto aby Sorosovky, liberálnu opozíciu a Ambasádu na Slovensku odstránila od pák moci a Americké štátne/národné elity nemajú silu a zdroje na to. Nič viac nepodporuje toto tvrdenie než tohtoročná žaloba Bratislavskej magistrály za neoprávnené použitie verejného priestranstva Ambasádou, presne tej magistrály, ktorá tuším minulý rok nepredĺžila 1€ prenájom priestorov uzavretý za vládu Dzurindu (môžem sa aj mýliť) a toto pred 5 rokmi bolo nemysliteľné nieto pred 15. A je jedno ako tá žaloba dopadne, dôležitý je fakt podania.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Moje tušenie ohľadom pomoci vyšlo, lebo vyhlásenie Zuzany Wienk premiér Fico reagoval tým, že sám Kiska mu priznal, že jeho firmu vyšetrujú a toto vyhlásenie Fica p-rezident  Kiska tak veľmi chcel poprieť, že sa vlastne priznal ale nezabudol dodať, že premiér klame. Prečo mám ten dojem, že na Ambasáde sa chytajú za hlavu kvôli tomu, že akého nie-až-tak-užitočného idiota sem dosadili.

 

One thought on “Kiska, prenasledovaný?!

  1. Spätné upozornenie: Kiska, kšeftár s kradnutým?! | Blog o politike a ekonomike

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s