Lipšica do klobásy a Matoviča do kazajky!

Podľa toho čo Matovič natáral na tlačovke spolu s Lipšicom, tak s poslednou polovicou so mnou súhlasíte (pre slabšie žalúdky je tu článok a reportáž, to druhé je len o Matovičovi). Preto si myslím, že Lipšic končí v klobáse lebo ho zomelú. A zomelie ho to globálne zákulisie, ktorý teraz zorganizoval terajší záťah proti Kiskovi.

Na osvieženie pamäte:

Lipšic je miláčikom Ambasády a médií a keď zrazil toho dedka na prechode, tak médiá ihneď začali šíriť jeho verziu (dedko bol ožratý, nešiel na prechode, križovatka bola zle osvetlená atď.) lenže tá križovatka bola pred úradom (asi SIS alebo SBÚ) a sledovaná špičkovými kamerami a „niekto“ poslal nahrávku na USB kľúčoch všetkým redakciám médií na Slovensku, vrátane alternatívy. A nielen vyšlo najavo, že čo Lipšic natáral bol lož ale aj prekročil povolenú rýchlosť. Medzitým uzavrel dohodu s prokuratúrou o tom, že ak prejaví účinnú ľútosť t.j. sa ospravedlní tak ho neobžalujú. Súd túto dohodu zrušil s výhovorkou, že Lipšic sa dostatočne neprejavil ľútosť a tak sa začalo trestné konanie a dodávam, že zatiaľ nikto na Slovensku nemá dostatočnú politickú silu aby zrušil takúto dohodu miláčika Ambasády s orgánmi činnými v trestnom konaní. Takže bol odsúdený neprávoplatne na podmienku proti ktorému sa dá do x dní odvolať.

To neznamená, že je z toho vonku a môže sa vyskakovať.

A toto tvrdím aj napriek tomu, že asi od Sorosa a aj Ambasády (od Sorosa cez Kisku) dostal záruky beztrestnosti. Dôvod je jednoduchý globálne zákulisie, pre ktoré je Benátska komisia výkladnou skriňou t.j. globálny prediktor (globálny prediktor je neformálne zoskupenie globálnych klanov o ktorých obyčajný človek zväčša nepočul) nepraje žiadnu ďalšiu destabilizáciu Európy lebo ďalšia destabilizácia (nad rámec cirkusu v Británií, Katalánsku a na Ukrajine) by uvrhla svet do chaosu a to ak by neviedlo k ďalšej svetovej vojne tak by len prospelo americkým národným/regionálnym elitám (radi si lovia v mútnej vode ako zbytok elity Anglosasov). A nech je Fico akýkoľvek svojou politikou stabilizuje situáciu na Slovensku a v Európe. Z toho vyplýva, že aj napriek tomu, že uplynulo x dní na podanie odvolania proti rozsudku prípad Lipšica môže byť znova prerokovaný a Lipšic odsúdený za zabitie len preto, že sa nájde výhovorka napr. o procesnej chybe kvôli ktorej sa prípad znovu prerokuje. Ďalšia vec je, že ho môžu popoťahovať po súdoch za niečo čo nie je ešte premlčané alebo sa neho nájde iná špina.

Prípad zabijak obhajuje blázna ale to neznamená, že Fico je čistý.

Fico nie je zďaleka svätec ale je dosť chytrý na to, aby nemal na svoje alebo manželkine meno účty a firmy v daňových rajoch a biele kone sa dokazujú ťažko, to je prvá vec.

Druhá vec je, že Fico je chytrejší než aby mal cez bieleho koňa alebo cez vzdialeného príbuzného v daňových rajoch firmy a účty lebo pochopil, že takéto veci sú pascou na „opice“ (opica chce vytiahnuť jablko z krčahu ale nejde to lebo jeho päsť je väčšia ako otvor krčahu lenže jablko nechce pustiť a lovec ho nakoniec dorazí) ale to neznamená, že niekde nemá uložený majetok.

S pozdravom

Oracle 911

One thought on “Lipšica do klobásy a Matoviča do kazajky!

  1. Spätné upozornenie: Mečiar 2017, film | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s