Kiska, kšeftár s kradnutým?!

Tá politická okolo politickej mŕtvoly p-rezidenta Kisku silnie a graduje, žiaľ. Je tu jednoduchý dôvod prečo hovorím o politickej lebo sa vysvitlo, že všetko na čom postavil svoju politiku bola lžou a on je najväčší pokrytec a mafián vo verejnej funkcií. Keby mal štipku slušnosti, tak by odstúpil a médiá by nemuseli až tak veľmi namáhať s mlčaním. Lenže ako úžerník a luhár slušnosť nemá a žiaľ jeho politická mŕtvola nám robí hanbu.

Prečo to tvrdím?!

Mám k tomu 2 dôvody: nielen má na rováši to čo som minule spomínal vrátane daňového podvodu (de facto potvrdeného) ale aj vlastní lukratívny pozemok pod Tatrami (dá sa tam postaviť rekreačné stredisko), ktorý podľa všetkého bol pôvodnému majiteľovi ukradnutý a nechce ich vrátiť. Pritom ten neprávom nadobudnutý majetok získal za prvej Dzurindovej vláde v dobe keď tzv. pozemková mafia, ktorá podľa mňa bola napojená na SDK/SDKÚ. A čo sa týka zahraničných médií v Slovenskom jazyku, tak väčšina z nich drží omertu (Pravda, TA3 a bulvár je svetlá výnimka) a to ich ničí lebo sa ľudia dozvedajú o Kiskových/opozičných špinavostiach cez iné kanály.

Fico je teda absolútne nevinný?!

To si nemyslím len je chytrejší ako Kiska a väčšina politickej reprezentácie lebo dbá na to aby neboli priame spojenia resp. veľa priamych dôkazov na to, že má nelegálne/nemorálne nadobudnutý majetok ale keď sa pozrieme na liberálnu opozíciu vrátane p-rezidenta Kisku, tak tí majú dokázateľne viac masla na hlave, než Danko, Kaliňák a Fico do kopy. Na druhú stranu je tu ešte jedna možnosť: Fico sa riadi heslom „nevlastni nič a ovládaj všetko“ v praxi je to vlastni minimum a ovládaj maximum t.j. nenájdeme priame majetkové prepojenie na Fica (ani cez bieleho koňa) ale môže mať informácie, ktoré sú potrebné na ovládanie týchto majetkov.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s