Odpis slovenských médií?!

Nebohý Chelemendik povedal raz niečo v tom zmysle, že „Slovensko nemá vlastné médiá len sú zahraničné médiá v slovenskom jazyku“ a dej okolo káuz okolo Kisku a Baštrnáka to len dokazuje. A čo pre médiá je horšie väčšina to začína chápať, pretože v konečnom rade prídu o sledovanosť a príjmy z reklamy.

Prečo to tvrdím?
Keď médiá dozvedeli o Baštrnákových ťahoch tak sa strhla mediálna hystéria, organizovali sa protesty pred bytom Kaliňáka a Fica (kúpili/prenajali ich od Baštrnáka) a p-rezident Kiska začal hovoriť niečo o boji proti korupcií. Keď sa dostalo na svetlo sveta to, že pán p-rezident Kiska neprávom žiadal vrátenie DPH za prezidentskú kampaň, ktorého náklady protiprávne dal ako výdavky svojej firmy KTAG, tak na plnú hubu o tom začala rozprávať alternatíva, Pravda a denníkN spolu so SME napísal jeden nesmelý článok. Podotýkam čím viac detajlov vychádza najavo o podnikaní p-rezidenta Kisku, tým viac liberálne médiá zamlčujú a tým hlasnejšia je alternatíva, bulvár a v neposlednom rade TA3 a Pravda. Ľudia vidia čo sa deje lebo sa k nim dostávajú informácie a médiá sa odhaľujú v celej svojej „kráse“ t.j. sú nedôveryhodné a nespoľahlivé.

Médiá sa odhaľujú samých seba, no a čo?
To znamená, že u väčšiny znižujú svoju dôveryhodnosť a spoľahlivosť. A potom treba zodpovedať otázku o tom, že kto resp. koľko ľudí číta nespoľahlivé a nedôveryhodné médiá. Potom sa vynára kto a prečo by mal využívať a podporovať reklamou alebo inak médiá ktoré u väčšiny stratili dôveryhodnosť a väčšina ich už nepovažuje za spoľahlivé. Médiám teraz už nepomôže ani boj s „Ruskou propagandou“ na ktorú aj Brusel vyčlenil zdroje a ani to, že alternatívu označia za „fake news“, pomohla by im keby hovorili pravdu ale to z politických dôvodov neurobia.
Musím teraz dodať, že čo teraz zažívajú liberálne médiá v slovenskom jazyku zažíva aj CNN a ostatné médiá.

S pozdravom
Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s