Aká liberálna parlamentná opozícia?!

Podľa toho ako sa správa Sulík a Matovič, Slovensko v parlamente nemá liberálnu opozíciu len hlúpych psíkov lebo: Fico im hodí gumenú kosť, tí začnú od vzrušenia štekať a vo vhodnú Fico do nich kopne a to tak, že urobia salto do dozadu a cca po 2 týždňoch sa to celé opakuje. Bolo by to aj smiešne, keby nešlo o politiku ale o futbal.

A ani mimoparlamentná liberálna opozícia nie je na tom najlepšie.

Samozrejme mám na mysli liberálnu tlač, ktorá nielen de facto mlčí o Kiskových veciach ale aj správa podobne ako Matovič so Sulíkom, keď Fico im hodí kosť a…

Liberálne médiá pracujú inak ako liberálna opozícia, preto sa zdajú byť chytrejším a v lepšej pozícií ale nie sú lebo takto strácajú sledovanosť. A najlepšie ilustruje ich pokrytectvo tá umelá kauza okolo odmien pre advokátsku kanceláriu ktorá vyhrala súd s ENEL-om o Gabčíkovo. Umelá preto lebo tá advokátska kancelária mala dostať okolo 67 milióna € t.j. 11% zo 706 milióna €, toto je štandardná odmena, ktorá sa zaviedla počas Dzurindovej vlády, ktorá nie raz išla nad tento rámec a médiá o tom mlčia, pritom advokátska kancelária oznámila, že je ochotná rokovať o znížení odmeny a tak je odmena 17,6 milióna € t.j. 2,5% zo 706 milióna inými slovami Fico (alebo niekto iný) sa dopredu dohodol s advokátom o znížení odmeny a celá táto kauza je o znížení dôveryhodnosti liberálnej opozície.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Nemám dobrý názor o tých osobách, ktorý skutočne robia niečo také so zvieratami a opísaný prípad bol čisto ilustratívny.

One thought on “Aká liberálna parlamentná opozícia?!

  1. Spätné upozornenie: Mečiar 2017, film | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s