Nerobte z Fica pánaboha.

Pri čítaní niektorých článkov a príspevkov a po pozretí niekoľkých videí človek nadobudne dojem, že Fico je pánboh, ktorý je zodpovedný nielen za súčasnú mizériu na Slovensku, ktorá začala pred cca 19 rokmi ale aj za zlé počasie. Možno si o sebe myslí, že je pánboh (hoci o tom pochybujem už kvôli jeho pomerne dlhej politickej kariére) a nech je hocijaký a hocikto, pánboh nie je napriek tvrdeniu mnohých.

Čo je apropo?

V stredu 18.10.2017 sa mi do rúk noviny Košice:Dnes kde politický komentátor Peter Schutz celou vážnosťou tvrdí, že kampaň proti Kiskovi organizuje Fico resp. organizuje úniky lebo takto skúša či má ísť do boja o prezidentské kreslo. Problém s týmto tvrdením je okrem toho, že je dementný len jeden a to, že Fico nemá na to tie páky, ktoré mu pripisujú. Pokiaľ dobre viem prvý kto sa ozval bol Harabin, ktorý nemá rád Fica aj z profesionálnych dôvodov označil Kisku okrem iného za kolosálneho klamára a úžerníka (tzv. 5k). A po úniku ďalších špinavostí na Kisku obuli sa do neho denník Pravda, televízia TA3 a prakticky celá alternatíva, pritom tieto médiá môžeme označiť všeličím len nie fanúšikmi Fica.

Tak kto a prečo to organizuje?

Globálne zákulisie resp. jeho periféria a Fico to šikovne využíva pre svoje ciele lebo nielen Ficovi prekáža ten oligofrén Kiska ale aj globálnemu zákulisiu, ktorý takto rieši svoje dlhodobé záujmy. Totižto potrebuje sa zbaviť liberálnej ideológie a posluhovačov americkej ambasády na celom svete lebo inak spôsobia katastrofu biblických rozmerov a najľahšie sa to urobí tak, že zdiskredituje jeho hlavných miestnych predstaviteľov liberalizmu a na Slovensku je tým tzv. občiansky prezident Kiska. Pritom Kiska je podľa médií filantrop, bojovník proti korupcií a úspešný podnikateľ ale v skutočnosti je pokrytcom a má toľko masla na hlave, že by zapadol medzi bosov BMG invest (oprava Horizont Slovakia) (údajne ten, kto robil KTAG audit, tak bol aj hlavným účtovníkom zmienenej firmy-bolo to potvrdené).

Moja osobná skúsenosť.

Dovoľte aby som podelil o svoju osobnú skúsenosť o tých, ktorí razia rétoriku „pánboh Fico“. Keď im poviem, že Smer nie je strana jedného človeka, Fico zdedil veci aj po predchádzajúcich vládach a na niektoré veci nemá dosah, tak väčšina sa zamyslí a po krátkej argumentácií dá pravdu ale klinická menšina (buď debil alebo má natoľko prepláchnutí mozog, že už nedokáže samostatne rozmýšľať) napíše niekoľkostranový traktát v ktorom miešajú „dojmy a pojmy“ o tom ako Fico šéfuje všetkému na Slovensku a keď to rozoberiete po častiach, tak je oheň na streche lebo po niekoľkodňovom flamingu vás buď označia za klinického debila lebo nechápete ich génia alebo povedia, že nemáte dostatočnú kvalifikáciu. Najlepšie je, keď im pripomeniete ich prehmat alebo čo v minulosti povedali, najprv to pokúsia poprieť ale ak nájdete presný citát toho čo povedali, tak povedia, že to tak nemysleli a ak sústavne budete dožadovať vysvetlenie, tak vás pošlú do čerta.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s