Kto drží ochrannú ruku nad Ficom?

Krátka odpoveď je ten, kto zariadil aby sa Mečiar vrátil do politiky a Kiska, Lipšic, Rusko a zbytok liberálnej bandy bol odpísaný. Podotýkam v porovnaní s touto skupinou a jeho perifériou Putin nielen je stelesnením ľudskosti a fair-play ale aj milosti. Tu musím povedať, že osobne považujem Putina za patriota, ktorý má nielen hlavu ale aj srdce na mieste.

Prečo chránia Fica?

Zásadne nie kvôli láske k Ficovi ale kvôli tomu, že Fica globálne zákulisie potrebuje z toho dôvodu, že stabilizuje situáciu v Európe. Pritom Fico je za jedno so Zemanom, Európska únia je dobrá myšlienka len tá realizácia úchylnými poskokmi Američanov/Anglosasov t.j. Bruselom je pre Európu hrozná. Podotýkam iná ani nemôže byť lebo celá štruktúra bola postavená tak, aby Anglosasi resp. ich elity lízali smotanu a presadzovali svoje záujmy. Pritom treba si jedno uvedomiť, Slovensko, Česko a zbytok V4 de facto žije jednak zo socialistickej minulosti a jednak z EU (infraštruktúra a vzdelanosť toho prvého a ekonomika v prípade toho druhého). Takže pro-európske postoje z jeho strany viac menej chladným kalkulom a všetky reči o jadre sú adresované globálnemu zákulisiu a elitám aby mu zverili časť úloh na preformátovanie EU lebo pomerne dobre chápe globálnu politiku.

Prečo nechcú Fica?

Je príliš sociálny (to má veľkú výpovednú hodnotu) lebo zvyšuje u nás platy a chce prebudovať EU na modernú verziu RVHP a keby to nestačilo, je aj patriot. Preto tlačia Mečiara do politiky lebo samotný Mečiar je tiež patriot a skôr pravicovo zameraný ale ten kto prevezme po ňom štafetu svojimi patriotickými rečami môže doviesť Slovensko tam, kde Slnko nesvieti.

A čo sa stane s liberálnou bandou?

Nuž buď skončia za mrežami alebo dostanú po hlave roxorovou tyčou a to v závislosti od toho, či sa k nim dostane skôr polícia alebo rozzúrený dav pripravená na lynč. Hovorím to na základe toho, že globálne zákulisie zariadil to aby všetka špina o tejto liberálnej bande pekne pomaly vyšlo najavo a je toho dosť na to aby nielen rozzúrili národ ale aj odpísali liberalizmus nadobro. Dodávam, že to čo sa deje na Slovensku je súčasťou oveľa širšieho globálneho procesu.

S pozdravom

Oracle 911

2 thoughts on “Kto drží ochrannú ruku nad Ficom?

  1. Spätné upozornenie: Fico to urobil zas | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

  2. Spätné upozornenie: The final countdow | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s