Kto seje vietor…

Nemám na mysli udalosti posledného týždňa, hoci by som mohol povedať, že to symbolizuje príchod oka búrky v slovenskom verejnom živote alebo to, že takto sa vybíja nahromadené sociálne napätie, ktoré boli rozdúchané početnými kauzami ústavných činiteľov a opozície. Vo veci je ale to, že teraz nezažívame ticho pred búrkou ale oko búrky či hurikánu.

Prečo to hovorím?

Teraz sa Západ otriasa pod tiažou sexuálnych škandálov producentov, hercov, politikov a finančníkov. Zväčša sú to liberáli alebo podporujú stranu Demokratov resp. sú prisluhovačmi Američanov. To ale znamená, že tieto otrasy budú mať ďalekosiahle dopady u nás a poprevracajú celý verejný život od umenia až po politiku s tým, že P. Rusko bude „spievať“ aby zachránil svoj krk. Pritom Rusko vie dosť špiny na svojich koaličných partnerov a šedé eminencie Dzurindovej vlády aby nejedného z nich nielen zavreli za zločiny podvod či korupcia ale aj za vlastizradu. Samozrejme aby si zachránili krk budú prať špinavú bielizeň na verejnosti a tým pádom sa nabonzujú navzájom napr. kto uniesol Kováča mladšieho. Inými slovami je najslabším článkom v reťazi liberálnych vlastizradcov a globálne zákulisie, ktorý zosnoval túto intrigu veľmi dobre odhaduje reakcie toho-ktorého účastníka.

Splní sa Vaskýho sen s roxorovými tyčami?

Čo urobili obe Dzurindove vlády inak ako vlastizrada a genocída nazvať neviem lebo predali nás doslova do otroctva za lacné peniaze, rozbili ekonomiku a poľnohospodárstvo a de facto predali štátne/národné podniky resp. všetko hodnotné do zahraničného vlastníctva napr. vodné dielo Gabčíkvo, ktoré Fico horko ťažko získal naspäť za nemalé peniaze. Ale s istotou neviem povedať, že či vyjdú ľudia do ulíc a dajú po hlave roxorovými tyčami tým, ktorí tu páchali na nás genocídu ale dosť veľa ľudí bude nahnevaných a znechutených tým, čo dozvedeli o politikov resp.o svojich politických miláčikov napr. moja mama na Bugára. Pritom ak sa Mečiar, ktorý sa de facto vrátil do politiky nepoužije všetok svoj um, tak tu prevládne politický nihilizmus a hrozí, že Kotleba založí vládu. Ten Kotleba, ktorý je politickým nováčikom a nechápe riadenie čo by pre Slovensko malo katastrofické následky.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s