Jadro je mŕtve, nech žije jadro!

Prvá spomínaná vec je jadro EU a druhá je zas jadro Európy. Sú to dve rozličné veci a treba medzi nimi rozlišovať, hoci Fico často (zámerne?) zamieňa tieto veci. Pritom tá prvá zomiera a druhá sa rodí a katalyzátorom tohto nuž, už nevyhnutnej veci bol:

Debakel s inštitútom EMA.

A nebol to náš debakel ale Západu a čiastočne Kiskov lebo jeho reč v EP (toho daňového podvodníka a vlastizradcu) len utvrdil Západ vo svojich zámeroch. Chronológia: najprv vlastizradca rečnil a potom nás Západ nielen prehodil cez palubu ale aj zradil vlastné deklarované princípy. V podstate ide o to, že podľa interných smerníc a odporúčaní orgánov EU každá krajina mala mať jednu inštitúciu EU na svojom území a inštitúcie sídliace v Británií mali by hostiť post-sovietske štáty tzv. nová Európa a pre inštitút EMA (schvaľovanie liekov pre EU) bola favoritom Bratislava. Lenže šéf EMA pohrozil, že ak inštitút presťahuje do krajiny, kde nerešpektujú manželstvá rovnakého pohlavia, tak bude masový exodus zamestnancov. Inými slovami práva LGBTI (degenerovaných úchylov) boli tou výhovorkou, prečo Západ porušil nám daný sľub (V4 a tzv. nová Európa nás podržala-úprava: až na Bulharov a Rumunov ale oni si to “vyžerú”) a princípy a dala šancu Amsterdamu.

Podľa mňa je za tým intriga globálneho zákulisia.

4 dôležité veci si musíte uvedomiť:

 1. Západ žije z nás t.j. parazituje na našej práci;
 2. globálne zákulisie potrebuje znížiť spotrebu;
 3. súčasné štruktúry EU sú neadekvátne;
 4. štruktúry EU sú plné poskokmi Anglosasov a tých globálne zákulisie potrebuje zbaviť.

Možné dopady:

 • Fico a jeho vláda zmení rétoriku na „my veríme v myšlienke zjednotenej Európy a dodržiavame dohody ale oni nie a preto…“ a to bude mať ďalekosiahle dopady na slovenskú politiku.
 • Vyšehradská skupina sa rozšíri o Rakúsko (trójsky kôň globálneho zákulisia), o Bulharsko a Rumunsko (ktoré nechce Holandsko pustiť do Schengenu lebo lodná doprava by bola presmerovaná-úprava: asi toho sa týkala zrada ale Západ ich kopne do príslušných miest) a o ďalších pár krajín, ktoré majú už povýšenectva Západu plné zuby.
 • Nebudeme poskytovať svoje zdroje v takej miere a takým spôsobom ako doteraz a to v praxi znamená, že problémy budú riešené tak aby Vyšehradská skupina to mala vyriešené dobre až uspokojivo a Západ nech si poradí, to ale bude mať pre Západ ten dôsledok, že budú pripomínať lietadlo, ktorí raz zažíva vyvŕtku a inokedy relatívne pokojný let.
 • Fico, Zeman a Orbán bude bezočivo a beztrestne vydierať Západ (či už verejne alebo za zavretými dverami) v takej miere, ako Západ bude zažívať krízu lebo im bude povedané, že my pár rokov budeme trieť biedu ak budú robiť prieky ale ich rozzúrený dav povesí na kandelábre. (Úprava: Jeho odkaz Britskej premiérke v podstate hovorí celému Západu, že “my bez vás zaobídeme a teraz sa uvidí, či aj vy bez nás lebo ak budete takto hlúpo správať, tak naše cesty rozídu”)
 • Tí Západniari, ktorí dostali rozum budú k nám utekať v húfoch.

To všetko znamená, že bude nám zvýšená zdrojová stabilita a centrum koncentrácie riadenia sa bude presúvať k nám. Pritom Západ ide v koncepcií zotročenia ale my (tak ako Rusi) ideme v koncepcií človečenstva.

S pozdravom

Oracle 911

3 thoughts on “Jadro je mŕtve, nech žije jadro!

 1. Spätné upozornenie: Danka pritlačili k múru! | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 2. Spätné upozornenie: Kiska stále nechápe | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 3. Spätné upozornenie: V4 vôbec nie je po smrti, ale žije | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s