Asi podám žalobu.

Bude to žaloba na Fica a na ostatných členov vládnej koalície za opakované zneužitie duševne zaostalej osoby. Inak neviem nazvať to čo robia s liberálnou opozíciou (vrátane p-rezidenta Kisku), tlačou a časťou politických komentátorov a síce nie som právnik, ktorý sa špecializuje na trestné právo a preto neviem aká je sadzba za tento čin a či vôbec náš trestný rád pozná takýto skutok ale viem určite, že z toho nič nebude lebo na Fica, Bugára a Danka vzťahuje imunita.

Prečo?

Pozrime na to čo sa dialo posledné 2-3 týždne:

  • Fico nastúpil na nočnú službu a po tom čo navrhol zvýšiť príplatky za nočnú a víkendovú prácu, síce o tom som písal ale Sulík sa ozval, že spôsob výpočtu príplatkov je komplikovaná a niektoré príplatky sú privysoké. Nielen sa priznal, že koho záujmy chráni ale aj dal Ficovi prihrávku.

  • Fico začal robiť drahoty okolo zmrazeniu platov a liberálna tlač spolu s niektorými politickými komentátormi a opozícia s p-rezidentom na čele to vyložili ako koaličnú krízu a to napriek tomu, že Bugár po prvom hlasovaní vyhlásil, že o tomto hlasovaní koaličná rada vedela len to nepovedali poslancom. Samozrejme Bugárovo vyjadrenie opozícia ignorovala a vyrazila po Kaliňákovi. Kaliňák to ustál a Smer to využil aby ozvučil špinavosti opozície cca 26. minúta a samozrejme Smer z toho nevynechal ani p-rezidenta Kisku (usvedčeného daňového podvodníka), ktorý prelietal asi 990 000 €. Samozrejme Sulík a SaS chcú od Fica ospravedlnenie za ten účet za použitie špeciálu na súkromné účely. Pritom čerešničkou na tej torte je Ficove vyhlásenie nielen o tom, že sa prepracuje výpočet ústavných činiteľov ale aj o tom, že k mrazeným platom z 2011 sa priráta 1€ a na to sa použije novela zákona o DPH (a to sa udeje so súhlasom ministra financií) .

Čo na to povedať?

Momentálne môžem povedať 3 veci:

  • Divadlo splnil svoj účel, liberálne médiá, liberálna opozícia a časť politických komentátorov nabehli na svoje vidly a ani nevedia ako. Zmienený politický komentátori sa z toho dokážu vykecať (časť z nich určite) ale liberálne médiá a liberálna opozícia sa z toho len tak ľahko nevyvlečie. Pretože kým prvá prišla o značnú časť svoje kredibility, tak tá druhá urýchlila vlastný rozkladný proces napr. Sas prichádza o pozície a členov.

  • Kiska okrem Kaliňákom spomenutých vecí aj kvôli rozhodnutiu ÚS o nevymenovaní 3 sudcov sa nadobro zdiskreditoval pretože porušil ústavné práva zmienených sudcov.

  • Ak niekto pochyboval o mojich slovách o tom, že táto vláda teraz nepadne, tak tu má empirický dôkaz, že som mal pravdu, pritom čo som minule nespomenul je, že žiadna viac menej triezvo uvažujúca záujmová skupina či klan vrátane globálneho zákulisia nepraje pád tejto vlády. To platí až na poskokov americkej ambasády ako napr. p-rezident Kiska a jeho „poradcovia“ ale tí tam nie sú na to aby uvažovali ale poslúchali.

Teraz ma napadlo, zneužitie niečej hlúposti nejakým úskokom obzvlášť keď je to politická opozícia v parlamente je zatiaľ morálne prijateľné, takže Fico a zbytok koalície je v suchu.

S pozdravom

Oracle 911

One thought on “Asi podám žalobu.

  1. Spätné upozornenie: Fico to urobil zas | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s