Chystá sa finálny holokaust židov?

Poslednú dobu si túto otázku čoraz častejšie kladú špičky Izraela a čoraz viac z nich dochádza k záveru, že áno. Žiaľ, opatrenia ktoré činia aby zabránili tomuto scenáru v konečnom dôsledku napomáhajú uskutočniť finálny holokaust. Čo už kvôli globálnym politickým dopadom by bola pre zbytok ľudstva katastrofa.

Prečo otváram túto tému?

Reakcia Arabov, Turecka a EU na vyhlásenie Trumpa je jednoznačné ale primárnym cieľom bolo podkopať pozíciu USA/SŠA na BV odvolávajúc sa na predchádzajúcich prezidentov a nie začať holokaust, ktorý potrebuje náležitú prípravu. Pritom tento Trumpov čin sa dá takto interpretovať a dôvod vysvetlím.

Prečo Zeman túto iniciatívu podporil?

Sú tu 2 hlavné dôvody:

  • znemožní svoju opozíciu, ku ktorým patrí aj židovská politická opozícia/politické špičky v ČR (sú za imigráciu a proamerická) lebo ich oddelí od židovskej komunity a vybuduje povesť xenofóbie v moslimských krajinách;

  • oddeľuje Vyšehradskú skupinu od zbytku EU.

Inými slovami zneužil Trumpovo vyhlásenie pre vlastné ciele.

Prečo treba rozlišovať medzi židovskými politickými špičkami a židovskými komunitami v Európe a všade vo svete?

Pretože, židovské komunity chápu, že imigrantská vlna je organizovaná aj židovskými politickými špičkami (ktorí sú sionisti) predstavuje aj pre nich nebezpečenstvo a čoraz viac spomedzi nich zaujíma anti-sionistické postoje. Zatiaľ je to minorita ale vývoj v Európe a vo svete vo všeobecnosti donúti ich prehodnotiť svoje postoje a dôjdu k tomu, že prorokmi a Starým Zákonom sľubovaná svetovláda židov (Deuteronómium, 23:19, 20; Deuteronómium, 28:12; Izaiáš, 60:10 – 12) vo všetkých svojich modifikáciách je nielen smrteľná pasca ale aj sľub daný nástroju na odpis.

V tomto prípade židovské politické špičky sú na odpis lebo z jednej strany čoraz viac ľudí židovského vyznania bude proti nim bojovať a z druhej strany kvôli ideologickej slepote lebo úprimne si myslia, že v tom chystanom kalifáte/reichu budú mať dlhodobú vedúcu úlohu, lebo nevidia kam smerujú. Pritom globálne zákulisie, ktoré stvorilo židov označilo ich za nepotrebný nástroj.

Inými slovami, viac-menej sa opakuje situácia zo začiatku 20. storočia kedy väčšina ľudí židovského vyznania sa chcela asimilovať do väčšinovej spoločnosti ako stredná trieda toho-ktorého štátu. Tým rozdielom, že by aj židovské politické špičky zažili to, čo prichystali židovským komunitám (samozrejme o nejaký rok neskôr ale predsa) pretože globálne zákulisie o tom už dávno rozhodolo. Dodávam, že v našich končinách sa židia príliš nerozdeľujú na špičky a komunity, ale na Západe je situácia diametrálne odlišná kvôli prívalu migrantov. Pritom likvidácia židov na BV a v Európe bude prevažne fyzická, kým vo zbytku sveta bude prevažne kultúrna, dôkaz: existencia LGBTI rabínov.

Prečo teraz židov odsúdilo globálne zákulisie?

Zle položená otázka, pretože nad židmi bol vyrieknutý ortieľ v dobe Sinajského pochodu a otázne bolo len časovanie ich konečnej likvidácie ako nástroja na presadenie globálneho otrokárskeho zriadenia. To je zmysel uvedených citátov zo starého zákona. Ide o to, že sociálny nástroj na presadenie určitého konceptu či politiky, ktorými súčasní židia sú (dôkaz: čínski židia z mesta Kaifeng) sú málokedy vhodným na niečo iné. A preto sa stávajú nebezpečnou prekážkou, ktorú treba čo najskôr odstrániť. Situácia je obzvlášť nepríjemná pre globálne zákulisie a židov už z toho dôvodu, že tie algoritmy podľa ktorých sa správali a vládli boli vymyslené pre dobu s oveľa pomalšou obmenou kultúry ako je dnes. Pred 1. svetovou vojnou technológia a čiastočne aj kultúra sa menila za niekoľko generácií a po 2. svetovej vojne aj niekoľkokrát za života napr. v IT je to asi 2-5 rokov. V tejto dobe presadiť dlhodobé politické ciele starými metódami a nástrojmi nejde, preto sa to došlo tak ďaleko, že židov chcú čo najskôr odstrániť a nahradiť ich Arménmi a scientológmi.

Ďalší nezanedbateľný motív je, že globálne zákulisie potrebuje zamiesť stopy t.j. hodiť všetky svoje hriechy na niekoho a židia, ktorí kvôli svojim algoritmom správania a zo štatútu nástroja boli zaplatení do kdečoho predstavujú ideálny obetný baránok. Pritom najprv globálne zákulisie vytlče politický kapitál z finálneho holokaustu tým, že predhodí davu židov a potom po druhý krát cez kolektívny pocit viny, keď poukážu na to, že väčšina židov bolo nevinných.

Kto pracuje na tom aby zabránil tomuto scenári?

Okrem iného aj Putin, lebo Putin pracuje na tom aby k finálnemu holokaustu nedošlo tým, že radí Izraelcom a aj Arabom. Pritom tá vojna, ktorá by vypukla na BV by začala agresiou Izraelu a skončila by finálnym holokaustom. Musím povedať 2 veci: vyprovokovať agresiu zo strany Izraelu ako som v úvode uviedol, nie je problém. Globálne zákulisie má špecifické modus operandy (ktorý už nestačí), najprv dá na pre cieľ kľúčové pozície vhodné kádre resp. vytvára riadiace štruktúry, následne vytvorí informačné pole, ktoré potom donúti zmienené kádre správať tak, ako oni chcú. Pritom globálnemu zákulisiu stačí tu i tam korigovať. Problém s týmto modus operandy je, že bol vymyslený pre oveľa pomalšiu obmenu kultúry preto dnes nestíha korigovať. To neznamená, že sa im nikto ešte nevymkol kontrole napr. Alexander Veľký je toho príkladom. A to celé znamená: že židia dostali šancu vymaniť sa z područia globálneho zákulisia a tým pádom zachrániť sa. Ďalším dopadom toho že nestíhajú je to, že musia spoliehať na Putina, ktorého len trpia lebo on stabilizuje dosť nahnutú globálnu situáciu.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Komu ešte stále nedošlo, ja som zásadne PROTI holokaustu a akémukoľvek typu genocídy. Nechcem, aby táto epizóda ľudskej histórie sa opakovala v akejkoľvek forme. Preto obviňovať mňa z antisemitizmu je prejavom klinickej debility.

2 thoughts on “Chystá sa finálny holokaust židov?

  1. Spätné upozornenie: Vojenské súdy v USA?! | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

  2. Spätné upozornenie: Usádza sa prach v Sýrií | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s