Kiska stále nechápe

Nikto mu to poriadne nevysvetlil, lepšie povedané jeho „poradcom“, ktorí de facto vykonávajú jeho prácu a z tohto dôvodu je jedno čo vie a čo si myslí. Inými slovami nie je prezidentom aby rozmýšľal, ale aby robil, hovoril to, čo mu povedia jeho „poradcovia“, ktorí sú napojení na americkú ambasádu, nenávidia Slovákov, náš štát.

Prečo to tvrdím?

Zeman zahral poslíčka tých globálnych síl, ktoré stoja za Benátskou komisiou. V priateľskom duchu odporučil Kiskovi, aby vymenoval sudcov ako to odporúča Benátska komisia inak globálne zákulisie, ktoré stojí za zmienenou komisiou bude ho brať na plnú zodpovednosť, Inak povedané, bude rád, že len skončí vo vezení a nie na kandelábri, či pod mostom. Dôkazom toho, že Zeman odporučil niečo také, je Kisková reakcia na spoločnej tlačovke v utorok 12.12.2017. Hľadal slová a v ten istý deň vyhlásil, že tých 3 sudcov predsa vymenuje. Lenže jeho nekompetentnosť, nechápavosť ilustruje skutočnosť, že chcel vymenovať 2 dvoch sudcov na jednu pozíciu o ktorú sa obaja uchádzali. Túto skutočnosť Kiskovi verejne vytýkal aj Danko.

Čo sa stane, keď to nadobro pokašle alebo bude robiť prieky?

Pôjde po ňom kde-kto a to by bol problém aj pre globálne zákulisie, lebo oni vytvárajú z krajín Vyšehradskej skupiny nové jadro pre Európu. Predpokladom je práve dlhodobá a krátkodobá politická stabilita aj na Slovensku, ktorá by bola ohrozená. Vec sa má tak, že liberálna tlač, liberálne politické strany a liberalizmus ešte nie je sú dostatočne odpísané a odvolanie Kisku by len skomplikoval situáciu resp. spôsobil by viac problémov ako vyriešil. Inými slovami, skôr či neskôr Kiska spolu s liberálmi sa odpíšu, otázne sú len čas a časovanie.

Prečo potrebuje globálne zákulisie nové jadro a čo je znakom toho, že sa to buduje?

Súčasná EU (ako som už povedal) vyhovuje len Anglosasom a preto je potrebná alternatíva t.j. najprv sa vydelí Vyšehradská skupina, následne sa sformujú alternatívne štruktúry, potom sa k nim pripoja Západné krajiny. Existuje nejeden dôkaz toho, že tento proces prebieha – je: plánované predlženie širokorozchodnej trate do Bratislavy, dobudovanie dialníc na východ Slovenska, vybudovanie vodnej cesty Dunaj-Morava (Srbsko)-Egejské more (článok v NJ). Zeman spomína vodnú cestu Dunaj-Morava(Česko)-Odra. To znamená, že Bratislava, kde sú portálové žeriavy s najväčšou nosnosťou na Dunaji bude centrálnym prekladiskom/dopravným uzlom. Krajiny Vyšehradskej skupiny budú profitovať zo štatútu tranzitných krajín, no kde bude politické centrum tohto zoskupenia, je otázne.

Problém pre nás predstavuje len jedna vec: globálne zákulisie chce de facto obnoviť Rakúsko-Uhorsko. Dôkazom tohto tvrdenia je, že sa na Slovensku, rovnako aj v Česku hlava-nehlava pretláča Mária-Terézia, za ktorej vlády boli položené základy na násilnú maďarizáciu. Pritom Rakúsko-Uhorsko sa dá charakterizovať ako konglomerát kde sa všetko určuje centrálne. V súčasnej dobe našim potrebám by vyhovoval blok, kde centrum riadenia má za úlohu zosúladiť záujmy jednotlivých členov. Preto je otázka umiestnenia politického centra otázna. Medzi kandidátmi sú Praha, Viedeň a Budapešť. Pritom Praha je favoritom kvôli geografickej polohe, prítomnosti kádrov a infraštruktúre. Dodávam, že Košice môžu byť významným ak nie rovno hlavným informačným, finančným centrom bloku (stačí pozrieť na mapu a na to, čo sa koncentruje v Košiciach).

S pozdravom

Oracle 911

PS: Ak sa vám páčil tento príspevok, tak šírte ďalej.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s