Informačné pole na Slovensku

Tento článok voľne nadväzuje na predchádzajúce dva články, súvisí aj niektorými ostatnými. Článok má jednu aktualitu. Skupina Penta (vlastnia kde čo, vrátane rumunských lekární) spolu s Číňanmi (partneri s J&T) chcú kúpiť materskú spoločnosť TV Markízy a TV Novy. Ale pred tým než sa pustím do tejto témy, musím urobiť jednu vec.

Čo také?

Ujasniť pojmy a niektoré veci, lebo bez toho ti milý čitateľ vznikne „guľáš“ v hlave, čo je proti deklarovaným cieľom týchto stránok.

Prvá vec:

globálne zákulisie (pracovne „globálny prediktor-GP“) o ktorom som napísal. Je to neformálne zoskupenie klanov a záujmových skupín. Pritom GP sa delí na vetvu atlantickú a eurázijskú, ktoré počas studenej vojny využívali atlantistov/sionistov/Anglosasov/neocons, iné zdroje často ich označujúce za globalistov kvôli tomu, že pretláčajú svoju svetovládu t.j. NWO. Toto označenie pre zmienenú skupinu je chybné, už z toho dôvodu, že globálne zákulisie vsadilo na Čínu, ako vykonávateľa svojej vôle. Nech si nikto nerobí ilúzie, čínska nadvláda by nebola o nič menej otrokárska ako NWO, len by mali vyberanejšie spôsoby.

Druhá vec:

úloha médií v riadení, hlavne v riadení davu. Ide o to, že dav nasleduje tradíciu a súdi podľa autorít (platí, nech hovorí akýmkoľvek jazykom a nasleduje akékoľvek tradície) t.j. robí to, čo predkovia a preberá cudzie názory. Inými slovami jeho členovia nerozmýšľajú, len skáču podľa toho, ako autorita píska a autorita môže byť hocikto od cirkevných hodnostárov, cez cirkev a celebrity, až po médiá. Pritom v dnešnej dobe médiá dosť dlho hrali úlohu nespochybniteľných autorít, lenže doba sa mení a čoraz viac ľudí neverí im, a ani opak toho, čo vravia. Z jednoduchého dôvodu mnohí zistili, že médiá buď rovno klamú alebo prinajmenšom zavádzajú t.j. používajú prepracovanejšie verzie techník ako Goebbles (ten, ktorý vypustil lož o 100 krát opakovanom klamstve). To v praxi znamená, že často buď zamlčia niečo zásadné alebo okomentujú z kontextu vytrhané vety takým spôsobom, že sa zásadne zmení význam povedaného (ešte sa niekto čuduje, prečo Fico nadáva na slovenských novinárov?!).

Tretia vec:

– podľa tohto Nikitovho článku (poznám ho pod nickom Nikita), Anglosasi a romano-germánské elity idú si navzájom po krku lebo jeden chce buď rozbiť Európu na regióny (tieto regióny by neodolali ani diktátu Bruselu či mohamedánskej agresií), alebo rovno rozšíriť vojnu z Ukrajiny na celú Európu a tak zabezpečiť svoju globálnu hegemóniu. Druhá skupina chce vytvoriť „celoeurópske Benátky“ t.j. zachovať si status quo, zaviesť centrálny diktát, obnoviť národný socializmus (nacizmus) ale pod iným názvom a lízať smotanu.

Ako to súvisí so Slovenskom?

Skupina Penta vyhlásila, že chce skonsolidovať trh a de facto to isté robí J&T s čínskym kapitálom, rovnako Babiš, ktorý má pod palcom české potravinárstvo. Pritom všetky 3 vymenované subjekty sú inštrumentmi globálneho zákulisia. To znamená, že médiá na Slovensku prechádzajú pod globálne riadenie, čo pre liberálnu opozíciu neveští nič dobré. Poviem aj prečo. Nejaký čas po nákupe Markízy (alebo ešte pred tým) príde do redakcií nariadenie o tom, ako majú jednotlivé diania referovať a budú odídení, ak nie t.j. bude sa vynášať špina na liberálnu opozíciu, na p-rezidenta (vrátane pravicových županov) vo veľkom. Dodávam, že ten hysterický záchvat čo schytá liberálna opozícia bude pomerne zábavné sledovať, hlavne keď zo všetkého obvinia Fica. Obzvlášť zábavným bude ich výraz tváre, keď tieto obvinenia odbije niečím v zmysle, že „on neovláda médiá na Slovensku, lebo aj jemu šli médiá po krku“, vtedy mnohým dôjde, že záruky Americkej ambasády alebo Sorosa sú prázdne.

Štvrtá vec:

– čo musím spomenúť je skutočnosť, že v tomto odpise liberálov sa očistí Mečiarovo meno, vyjde na povrch pravda o zákulisných zápletkách. V extrémnom prípade sa dozvieme, že do toho bola zapletená nielen americká ambasáda ale aj Clintonova administratíva spolu so Sorosom, ktorý podľa Šimečku pomohol odstaviť Mečiara. Takže voliči si budú môcť vybrať spomedzi sociálnych demokratov a konzervatívcov rôznych odtieňov.

Ako to súvisí so slovenskými kádrami a budúcim usporiadaním Európy?

Pokiaľ skupiny ako J&T, Penta (2 strany jednej mince) majú za úlohu skonsolidovať ekonomiku Vyšehradskej skupiny (bez Rakúska), tak kádre Slovenska majú za úlohu skonsolidovať Európu. Tomu bude predchádzať práve vybudovanie tých paralelných/alternatívnych štruktúr na ovládanie Európy. Najlepším takýmto kádrom na niečo také je práve Mečiar, ktorý prakticky na zelenej lúke dokázal postaviť našu štátnosť. Dostať ho na príslušné miesta po očistení jeho mena bude jednoduché.

Tu musím upozorniť na 2 veci:

-rola Rakúska a kvalita výuky nových kádrov. Rakúsko je jednak Trójsky kôň globálneho zákulisia (to som už spomínal) na pretlačenie ich koncepcie a jednak Trójsky kôň romano-germánskych elít, ktoré zase chcú ovládnuť novovzniknuté štruktúry.

-kvalita výuky kádrov od ktorej závisí kvalita kádrov t.j. aj budúcnosť krajiny. Naše kádre sú kvalitné, ale výcvik nových za posledných cca 20 rokov bol zanedbávaný. Dôvod je prostý, školstvo bolo posledných cca 20 rokov pod palcom mimovládok t.j. liberálov. Úlohu zmeny má pod palcom nová ministerka školstva, ktorá plní zadanie globálneho zákulisia tak, aby zvrátila degradáciu školstva resp. navrátila štandardy spred roku 1989.

Musím povedať, že ani európske elity a ani globálne zákulisie okrem skvalitnenia školstva nič zo svojich cieľov nedosiahnu a to kvôli objektívnym dôvodom ako je svetonázorová nekompatibilita. Vo veci je to, že aj napriek tomu, že nás masírovali kde čím, súčasnú mládež oblbli liberalizmom a systematicky ohlupujú v škole, Slováci si väčšinou nejakým spôsobom predsa zachovali zdravý resp. životu adekvátny (hoci zdeformovaný) svetonázor t.j. podvojná domáca výchova funguje (rodová pamäť ).

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s