Olympiáda a MS vo futbale 2018

V poslednom decembrovom článku som sa nedopatrením nedotkol 2 dosť dôležitých a dlhodobo pripravovaných politických udalosti globálneho významu:

 • zimná olympiáda

 • MS vo futbale.

Aby som predišiel nedorozumeniam: medzinárodné športové udalosti za posledných cca 25 rokov nie sú o športe, ale o politike. Takže športovci tam síce reprezentujú krajinu a budujú jej prestíž, ale z istého pohľadu olympijské hry sú náhradou za vojnu a športovci za vojakov.

Čo môžem povedať o olympiáde?

V poslednej dobe (od 2016) sú fraškou, kde USA sa snažia každému nahovoriť, že sú ešte machri, hoci každý ich športovec dopuje legálne, lebo používa nelegálne látky, ktoré sú na lekársky predpis. Dôvodom tohto tvrdenia sú napríklad sestry Williemsove a aj táto fotka “astmatika” okrem iného.

Pritom globálnu politiku komplikuje situácia Ruska lebo:

 • z jednej strany patrioti ruských ozbrojených síl vyprášili kožuch americkej nepravidelnej armáde t.j. ISIS/ISIL,

 • a z druhej strany ochota ruských športovcov poslúžiť západným/americkým pánkom t.j. zrádzajú svoju krajinu a demonštrujú svoje lokajstvo až masochizmus. Inak nazvať to čo robia neviem, lebo majú plnú hubu ľudskej dôstojnosti, a pri tom sú ochotní zúčastniť sa olympiády za načisto ponižujúcich podmienok (t.j. bez vlastnej vlajky, hymny a výber športovcov bude svojvoľný, čo v praxi znamená, že tím nielenže bude slabý, ale ak aj niekto vyhrá medailu môžu mu ju kedykoľvek odobrať).

Lenže globálne zákulisie si uvedomuje, že bez Ruska s dobrou reputáciou sa problémy sveta nedajú riešiť a preto všemožným spôsobom napr. aj cez sponzorov sa pokúša priviesť MOV k rozumu.

Pre globálne zákulisie sa vynorili 2 problémy:

 • MOV náznakom vôbec nerozumie, skôr pritvrdzuje miesto toho, aby uvoľňoval (americký poskokovia sa činia);

 • Putin ju využíva k suverenite Ruska.

Ako to Putin využíva?

Po tom, čo padlo rozhodnutie MOV a ruského olympijského výboru, Putin vyhlásil, že: „nikomu brániť nebudú aby sa na týchto ZOH sa zúčastnil“. Je geniálny ťah lebo:

 • ak MOV povolí účasť na ZOH Rusku pod vlastnou vlajkou, tak je to Putinova výhra pretože získa ešte väčšie medzinárodné uznanie ako má teraz a k suverenite postúpi o ďalší krok;

 • ak MOV povolí Rusom zúčastniť sa len pod neutrálnou vlajkou (olympijská vlajka), tak prebehne sociálna hygiena v ktorej lokajstvo bude vykorenené. Tiež to bude krok k suverenite, rovnako aj Putinova výhra. Pritom ruské vedenie (v krajnom prípade) stále môže povedať, že ruskí športovci nielen majú žiadať MOV o odmeny za medaile, ale aj môžu povedať, že ruskí športovci budú musieť zaplatiť za služby ruského štátu.

Takže hlava globálneho zákulisia je v smútku lebo nielen musí brať na zreteľ Rusko a na ruský svetonázor, ale Rusko sa im aj vymyká spod kontroly, čím urobilo poriadnu čiaru cez rozpočet.

A čo MS vo futbale?

Očakávam, že prebehnú v poriadku na úrovni ZOH v Soči z roku 2014. To ale neznamená, že Anglosasi resp. americké národné/regionálne elity sa nepokúsia o nejakú tú provokáciu. Totiž, pred nedávnom zatkli teroristickú skupinu napojenú na ISIS/ISIL (podľa ruskej vlády neregulárna armáda USA), ktorá pripravovala útok na katedrálu v Kazani (Putin za spoluprácu CIA Trumpovi poďakoval). Onedlho nato, sa uskutočnil teroristický útok v Petrohrade ku ktorému sa prihlásil IS. Takže teroristi sú likvidovaní (aj za nepriamej pomoci globálneho zákulisia, ktorého zadania Trump plní), ale to neznamená, že o niečo iné sa nemôžu nepokúsiť. Lokajovia resp. americkí poskokovia dlhodobo pracujú na tom, aby v Rusku bol majdan a vypukla občianska vojna. Napr. médiá nás masírujú o tom, ako Navalnému neumožňujú prístup na voľby (je právoplatne odsúdený), že Putin bude podvádzať, ničí sa nejaké to odvetvie ruskej ekonomiky atď. Rozbuška majdanu by mala byť nespokojnosť a výtržníctvo futbalových fanúšikov z celého sveta (majú organizáciu aj návyky). Ruské vedenie tieto snahy z veľkej časti zneutralizovalo: Aeroflot (51% vlastnené RF) každému futbalovému fanúšikovi dáva svoje letenky za 5 RUB t.j. nielen získajú prehľad o fanúšikoch, ale aj získajú dobrú reputáciu.

Dodávam, že pre lokajov tá sabotáž bude mať dosť nepríjemnú dohru bez rozdielu na to, či Rusi sa zúčastnia pod vlastnou vlajkou, pretože Ruský národ im to skôr či neskôr zráta.

S pozdravom

Oracle 911

2 thoughts on “Olympiáda a MS vo futbale 2018

 1. Vynikajuce články, ale poprosím o zopakovanie slovenskej gramatiky ! Skloňovanie podľa vzorov ! Napr : V poslednú dobu / nesprávne – V poslednej dobe – správne.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s