Čo liberál – to užitočný idiot?!

Podľa mňa tak z 95% prípadov dnes žijúcich liberálov odpoveď je bohužiaľ áno. Žiaľ, lebo sú to často vysokoškolsky vzdelaní ľudia s IQ nad 100 bodov. To znamená mnoho vecí. Jednou z nich je, že škola síce poskytne vzdelanie, ale nie schopnosť jedinca rozmýšľať resp. chápať veci (v súvislostiach). Solženicin takýchto ľudí nazval „vzdelanovštinou“ a jeden Američan IYI-intelctual yet idiot (intelektuál ale idiot).

Prečo to hovorím?

Kaliňák rozšíril právomoci polície t.j. teraz môžu zastupovať proti tým, ktorí narušujú verejný poriadok (správanie sa niektorých ľudí je fakt cez maximálnu hranicu). Liberáli zo všetkých partají sa ozvali (čo povedali na adresu Kaliňáka, to rozoberať nebudem), ale treba pripomenúť zásadnú vec. A to, že takéto správanie t.j. sústavné narušovanie verejného poriadku rómske hliadky nevyriešia a môžu mať aj tragické následky (stačí si spomenúť na toho pána cca spred roka, ktorý vystrieľal jednu neprispôsobivú rodinu a potom obrátil proti sebe zbraň). Takže nariadenie zo strany Ministra vnútra SR je na mieste lebo predchádza tragédiám.

Čo je „jadrom pudla“?

Liberalizmus v súčasnej dobe a podobe zdegeneroval na „všetko-si-dovoľovanie“, podporu úchyliek vrátane degeneratívneho správania ako pedofília a na slniečkárstvo. Žiaľ, tento typ liberalizmu vedie Západnú spoločnosť do záhuby. Na čele tohto pochodu sú západné sociálno demokratické strany, ktorých najväčšia starosť sú práva gayov, sexuálnych menšín alebo starostlivosť o migrantov. To v praxi znamená, že sa vykašlali na potreby pracujúcej väčšiny resp. spoločnosti. Toto aspoň raz spomenul medzi riadkami Fico, keď povedal, že ani na jedinom stretnutí nikto z nich nerozoberal koľko zarába priemerný zamestnanec v našej krajine, ale rozoberali práva gayov na Slovensku.

Záver?

Kaliňák a Fico, ako aj liberáli sa prejavili, naplno dokázali koho záujmy chránia. A to znamená, že pre druhú skupinu Slovenský štát a národ je ukradnutý.

S pozdravom

Oracle 911

One thought on “Čo liberál – to užitočný idiot?!

  1. Spätné upozornenie: Fico to urobil zas | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s