Chystá sa záťah na Kisku a liberálov?!

Mám na mysli záťah v dohľadnej budúcnosti, ktorý podľa udalostí posledných týždňov sa uskutoční. Začalo to vtedy, keď Kiska napľul do našej tváre a vyznamenal aj takých, ktorí boli proti vzniku Slovenskej republiky (Schuster mu to medzi riadkami pri obede vyčítal, ale pochybujem, že Kiska tomu rozumel). Pokračovalo to Kiskovým „mafiánskym štátom“, ktorého je prezidentom (to z neho robí Capo di tutti capi t.j. šéfa všetkých šéfov a to kvôli jeho škandálom – inak pre neho celkom dobrý titul). Všetky udalosti samozrejme nielen menované vyprovokovali tú známu odozvu Kaliňáka (ovracané lietadlo a „ja za to nemôžem, že prezident neplatí dane“), ale aj Gašparoviča, ktorý to mu aj vytkol na obede prezidentov, (kde bol aj Schuster). Tu sa veci nezastavili, najprv predsedníčka ÚS Macejková žiadala verejné ospravedlnenie od Mazáka za to, že zle poradil p-rezidentovi Kiskovi a potom Fico žiadal od Kisku aby zverejnil financovanie svojej kampane a spolu s tým, Blaha sa obul do účastníkov plesu v opere (tá istá krvná skupina ako Kiska t.j. vysokopostavení paraziti). Reakcia p-rezidenta Kisku, jeho kancelárie bola amatérska, negramotná a liberálov zo všetkých kútov Slovenska zase očakávaná.

Prečo to tvrdím?

Treba si uvedomiť 2 veci:

  • Moc je v praxi realizovaná schopnosť riadiť,

  • Riadenie je informačný proces.

To znamená, že tituly pred menom, za menom, tabuľky na dverách a právomoci sú druhoradé. K tomu, aby ste pochopili prečo je to tak a ako sa v skutočnosti riadi, je potreba trocha teórie. V podstate sú 3 možnosti ako riadiť nejakú organizáciu či rovno spoločnosť:

  • Štruktúrne – napr. štátna byrokracia, väčšina firiem a korporácií atď.,

  • Cez virtuálne štruktúry – napr. rozviedka, kontra-rozviedka, mafie, slobodomurári atď.,

  • Bezštruktúrne – napr. „cukor sa zdražie po vstupe do EU“, šírenie klebiet atď.

Posledný spôsob musím ozrejmiť resp. zadefinovať:

Neštruktúrne riadenie je možné len v super-systémech t.j. systémoch, ktorého prvky nielen spracúvajú informáciu, ale aj majú pamäť t.j. dokážu konať na základe vonkajších a vnútorných informácií. Takýmto super-systémom sú molekuly, ľudská spoločnosť alebo celá biosféra planéty. Toľko teórie nateraz. Ak niekoho zaujíma viac, nech si prečíta príslušné kapitoly Dostatočne všeobecnej teórie riadenia (DVTR). Dodávam, že:

  • štruktúrne riadenie je síce rýchle, ale neefektívne;

  • neštruktúrne efektívne, ale pomalé.

Ako to súvisí so Slovenskom?

Slovensko má psycho-sociálnu dynamiku dedinky ako na to poukázal nebohý Chelemendik t.j. mnohí Slováci mávnu nad veľa vecami rukou a odbijú to ako „pánske huncútstvo“ s ktorým nechcú mať nič spoločné. Lenže sú tu aj ľudia, ktorí ak nie kvôli spravodlivosti, tak z princípu veci len takto neobijú. Takíto ľudia sú všade, tak na ÚS ako aj na generálnej prokuratúre, či v NAKA. Toto všetko chápe tak, Fico, Kaliňák a Mečiar, ako aj globálne zákulisie.

To celé znamená, že v tom momente ako sa verejnosť dozvedela, že čo v skutočnosti robil Kiska pred „Dobrým Anjelom“ a nástupom do úradu prezidenta, tak znalí vedeli, že to s ním skončí zle. Pretože nielen slušní funkcionári, ale aj obyčajní ľudia, ktorí nad mnohými vecami mávnu rukou, začnú konať lebo mnohé veci prehltnú, ale to, čo má za sebou Kiska (úžerníctvo, daňový podvod, priekupníctvo kradnutého atď) už nie.

Pritom celý čas globálne zákulisie a Fico v lepšom prípade budujú Kiskovi obraz nelegitímneho, nekompetentného pokrytca, ktorý má plné reči o slušnosti a zákonnosti. Nielenže sa správal ako hulvát keď bez slova vysťahoval 48 rodín alebo nevrátil ukradnuté pozemky, ale spáchal zločiny. A v horšom prípade budujú obraz vlastizradcu, keď ako prezident zrádzal preto, aby za svoje špinavosti nešiel do vezenia.

Dopady?

Reakcie Kisku, jeho kancelárie boli amatérske a negramotné (keď pokúsili odpovedať Kaliňákovu tlačovku), tak nanajvýš sa zmohli k nahnevanému štekaniu. Tak isto sa správali keď Fico začal spochybňovať Kiskovu legitimitu. Liberálne médiá samozrejme dostali hysterický záchvat, že čo si Kaliňák a Fico dovoľujú. Preto Kiska skončí vo fašírke spolu so svojimi poradcami a ostatnými liberálmi (viem si predstaviť ako sa budú tváriť). Samozrejme liberálne médiá budú mať konštantný hysterický záchvat, čo sa ešte zhorší keď zatknú Mikloša za účasť na genocíde (inak neviem nazvať ako genocídu to, čo robí tá banderovská banda v Kyjeve).

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s