Zeman vyhral, spolu s ním aj Česko, Slovensko a obyčajní Európania.

Vyhrali sme dôležitú bitku a preto by som chcel zagratulovať pánovi Zemanovi, poďakovať každému, kto priložil ruku k dielu hoci len tým, že odkazoval na moje články (Drahoš mal Kisku za vzor a všetci prinajmenšom tušíme, čo by to znamenalo nielen pre Česko, ale aj Európu). Žiaľ nemôžeme si vydýchnuť lebo vojna ešte neskončila.

Prečo to hovorím?

Pražská „kaviareň“, ktorá je vycvičený pes amerických národných/regionálnych elít chystala resp. chystá tyrkysovú revolúciu/majdan proti Zemanovi v Prahe. Ak by bola úspešná, tak to znamená vojnu v Európe, lebo by odštartovala sériu podobných farebných revolúcií/majdanov. A tieto farebné revolúcie v Česku, Maďarsku na Slovensku a možno aj v Poľsku by odčerpávali zdroje určené na stabilizáciu zbytku Európy, aj na formovanie alternatívneho centra v Prahe. Museli by sa riešiť primárne domáce problémy a nie celoeurópske (tejto témy som dotkol tu a tu). To by skomplikovalo riešenie ostatných regionálnych, globálnych problémov a na riešenie európskych problémov ani Rusko a ani Čína nemajú zdroje a kádre. Takže miestna periféria globálneho zákulisia začala ozvučovať informácie podľa ktorého slušný a čestný Drahoš je nielen parazit, ale aj primitív a klamár. Niečo také sa deje aj na Slovensku s p-rezidentom Kiskom (on ale spáchal trestné činy). Čo znamená, že na potopenie „kaviarne“ a liberálov na Slovensku sa používa tá istá resp. obdobná technológia.

Ako môžeme zastaviť chystanú tyrkysovú revolúciu?

Stačí nám šíriť pravdivé, ale pre „kaviareň“ nepriaznivé informácie (ktoré za bruselské peniaze označia ako ruskú propagandu), podporovať Zemanove snaženie len tým, že na verejnosti alebo v okruhu priateľov začneme rozoberať víziu V4 o budúcnosti EU. Totiž existujú 2 vízie pre EU:

  • Európa regiónov t.j. európsky super-štát kde národné vlády by boli na okrasu, prakticky o všetkom by rozhodovali nikým nevolení bruselskí úradníci a základ celej EU by tvorili regióny. Lenže tento systém (prevzatý od Rimanov) by znamenal, že rozčlenené štáty resp. regióny nielen by nemali možnosť vzoprieť sa nariadeniam Bruselu napr. povinným kvótam na migrantov ich prísun z Nemecka (teraz kvôli vojenským úspechom Ruska EU prišla s výhovorkou na klimatické zmeny), ale aj mocenské skupiny a mafie by si mohli robiť čo by chceli. To by skončilo tak, že etnogenéza zmetie existujúce štáty a národy počas občianskej vojny. A toto presadzuje Drahoš a tí, ktorí stoja za ním.

  • Federálna Európa resp. Európska federácia, to je Európa ktorú presadzuje Vyšehradská skupina (snáď okrem Poľska, ktorá kvôli imperiálnym snom ide stále podľa nôt Washingtonu). Ide o to, že väčšina právomocí by bola u národných vlád/štátov, ale to neznamená, že by sa neriešila spoločná zahraničná alebo bezpečnostná politika. To by viedlo k suverenite európskych národov t.j. opustili by proti-ľudský koncept a vymkli by aj globálnemu zákulisiu.

Tá prvá je snom kolektívneho Západu pritom časť európskych elít si stále myslí, že tých imigrantov zvládnu a nielenže udržia svoju moc, ale aj naďalej budú môcť rabovať. Globálne zákulisie by rado prijalo prvú možnosť a presadilo by eko-fašizmus s národným socializmom či islamom, ale mnou vymenované dôvody spolu s pudom sebazáchovy ich nútia prijať druhú alternatívu, lebo nechcú zomrieť v atómovej vojne alebo kvôli tomu, že rupne biosféra.

Čo sa bude diať?

To záleží od Západu resp. od ich elít (lebo západniar, ktorý len trochu rozmýšľa má ich už po krk) a sú v podstate 2 možnosti:

  • Západné (hlavne nemecké a francúzske) elity pristúpia na všetky naše podmienky a zachránia si krk za cenu toho, že nebudú rabovať a budú nás brať za sebe rovného,

  • Zmienené elity nepristúpia na naše podmienky resp. neprijmú tie pre globálne zákulisie dôležité body z našich podmienok.

To prvé by bolo optimálnym riešením a dôkazom toho, že elity začali uvažovať nad rámec svojich stereotypov. Lenže mám vážne pochybnosti o tom, že sa to stane. Moje pochybnosti vyvierajú z jednoduchej veci – nikto zo západu negratuloval Zemanovi k víťazstvu. Predpokladám, že si myslia, že nimi financovaná tyrkysová revolúcia sa nielen začne, ale prinesie aj túžené výsledky. Upozorňujem, že globálne zákulisie sa s nikým nemaže (obzvlášť v takomto kritickom období) a v prípade, že neposlúchnu varovania (aj tie verejné), tak niekoľko z nich bude znesených zo sveta (samovraždou).

S pozdravom

Oracle 911

2 thoughts on “Zeman vyhral, spolu s ním aj Česko, Slovensko a obyčajní Európania.

  1. nemusí to byť samovražda, nechápavým sa aj nehody stávajú… každopádne budú odstránení a to takým spôsobom, aby bolo ostatným jasné, že ako sa majú správať keď nechcú skončiť rovnako…

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s