Pražská „kaviareň“

Túto skupinu poznáme aj pod názvom „havlérka“ a „pravdo-láskari“. Bez ohľadu na názov je to ideologicky veľmi dobre vymedzená skupina ľudí, ktorá má so slovenskými liberálmi všeličo spoločné napr. protinárodný program nadiktovaný zvonka, orientáciu na Ameriku/Západ, prácu na farebných revolúciách atď.

Kto k nim patrí?

Priznávam sa, že český verejný život príliš nepoznám ale viem, že do tejto skupiny patria novinári, profesori, umelci (skôr „umelci“), politici a v neposlednom rade ľudia z neziskoviek ako ex-pornoherec z „teplých“ filmov Jakub Janda (raz štetka, navždy štetka, ale teraz dostáva peniaze od Sorosa), ktorí presadzujú európske hodnoty (teraz máme predstavu čo tými európskymi hodnotami myslia). Táto zberba (česky sebranka) sa nielen tvári ako inteligencia, ale aj ako morálne svedomie českého národa, ktorá presadzuje tie správne a pokrokové názory a hodnoty. Pritom tie ich hodnoty aj v najlepšom prázdne (v horšom, falošné t.j. protinárodné) ako aj ich názory sú len prázdne frázy, ktoré boli pre ľudí atraktívne tak pred 20 rokmi. Keby to nestačilo tak to čo hlásajú, pretláčajú aj metódami, ktoré sú protichodné s princípmi, ktoré sami hlásajú. Preto ich mám za vycvičených psov amerických národných/regionálnych elít a niektorých zas za šíriteľov liberál-fašizmu. Ostatne naši predkovia nazývali tento jav posadnutosťou.

Prečo to teraz rozoberám?

Pretože Zeman vyhral a robia práve to z čoho obviňujú Zemana t.j. rozdeľujú českú spoločnosť. Aby toho nebolo málo, spustili proti-Zemanovskú a proti-národnú slniečkársku agitku za štátne peniaze. Zabúdajú na to, že asi polovica Drahošových voličov bola protestných proti-Zemanovských voličov t.j. zvolili by aj Rumburaka a to, čo predstavuje Drahoš, nemusí byť pre nich prijateľné. Pritom voličov prezidenta Zemana de facto označili za menejcenný dobytok, ktorý je príliš tupý na to aby poslúchal tých, ktorí boli vyvolení na vedenie národa, a týmto myslia samých seba. Takáto polarizácia spoločnosti má negatívne dôsledky tak pre štát, ako aj stabilitu spoločnosti.

Toto prskanie môže pokračovať pokiaľ zahraničné a domáce finančné zdroje nevyschnú a redaktorov buď narovnajú alebo vymenia. Pritom prednedávnom Trump prijal nariadenie, podľa ktorého korupčníci a tí, ktorí ohrozujú národnú bezpečnosť prídu o všetko. Inými slovami Soros má problémy a čo sa týka domáceho financovania tam stačí keď záver štandardnej kontroly nielen poukáže na nezrovnalosti, ale aj na nepriehľadnosť celého sektoru a vyšetrovatelia odporučia prijať jednotnú reguláciu.

Dodávam, že sú tu aspoň 2 dôvody toho, prečo globálne zákulisie necháva „kaviareň“ vyčíňať:

 • potrebujú odpísať liberálov a poskokov amerických národných/štátnych elít a k tomu sa ich hystéria hodí;

 • potrebujú oslabiť Zemana aby sa Česká republika nestala suverénnou, Aj preto nechali podvádzať kaviareň lebo Zeman by získal minimálne o 10% viac hlasov (to znamená, že „kaviareň“ napriek tomu, že podvádzala prehrala tak ako Hillary).

Podľa mňa globálne zákulisie rozohralo nebezpečnú hru, ktorú síce vyhrá, ale získa tým „opičiu pracku“ kolosálnych rozmerov.

S pozdravom

Oracle 911

4 thoughts on “Pražská „kaviareň“

 1. to “řádění” či po slovensky vyvádzanie havloidov je skvelé. aspoň sa sami odpíšu. už v ČR začínajú prvé výmeny na postoch redaktorov – z ich vyplakávania mám radosť. ten šok, veď doteraz si boli istí, že robia svoju vlastizradnú propagandu dobre a páníček spoza oceánu ich ochráni… musia sa totálne zdiskreditovať, aby aj ich skalný priaznivec uvidel že sú klinickí debili… mám obavy, že na Slovensku je momentálne táto sorta liberálnych blbcov viac chránená ako v ČR… ale všeho do času, jak se říká za Moravou…

  Páči sa mi

  • Slovensko má inú psycho-dynamiku lebo kým my sme skôr dedinka (teraz už nebohý Chelemendik to veľmi dobre vycítil), tak Česko je skôr malé mesto či mestečko. Treba ale dodať, že prednedávnom polícia zaťala do živého keď urobila záťah na rádioaktívny materiál, znova otvorila vyšetrovanie nezrovnalostí okolo financovania SDKÚ a streľba v byte šéfa Košického NAKA.

   Páči sa mi

 2. Danina,
  nádhera -náhody neexistují,toto je webík podle mého gusta.Jsem slovanka duší a proto jsem šťastná,že to umí někdo hezky vysvětlit.Mám teď lepší argumenty pro svá “vzdělaná” vnoučata.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s