Prečo teraz?

Hovorím o jednej z najdôležitejších udalosti týždňa, ktorá bude formovať slovenskú politickú scénu v najbližších rokoch. Ide o znovuotvorení vyšetrovania financovania SDKÚ o ktorom sa Kaliňák vyjadril v tom zmysle, že skutok je premlčaný (ubehlo viac než 10 rokov) a na ktorého znovuotvorenie nedal príkaz, lebo nemá na to právomoci. Znovuotvoriť vyšetrovanie je možné len vtedy, ak boli objavené nové dôkazy.

Prečo je to dôležité a aký je zmysel Kaliňákových slov?

Kaliňák v podstate povedal, že „znovuotvorenie prípadu nemá nič spoločné s dennou politikou“ a tým medzi riadkami priznal aj to, že sú tu mocné skupiny, ktoré by radi odpísali (dostali do väzenia) Dzurindu a Mikloša, a ktoré poskytli nové dôkazy pre vyšetrovateľov.

Sú 2 veľké skupiny dôvodov prečo je to dôležité:

  • Mikloš a Dzurinda sa nielen zúčastňujú na genocíde Ukrajincov (to, čo sa tam deje inak nazvať neviem), ale aj na Slovensku nastavili sociálne, ekonomické pomery aj predaje strategických podnikov (Slovenský štát nevie zasiahnuť zmysluplne do ich chodu) tak, aby na občanoch Slovenska bola páchaná de-facto genocída. Toto samozrejme štve skutočných a chápavých patriotov, ktorí sú ochotní ich zatvoriť za akýkoľvek legitímny dôvod.

  • Globálne zákulisie robí záťah na liberálov a poskokov amerických národných/regionálnych elít a samozrejme, že medzi ne patrí aj trio Mikloš, Dzurinda a Lipšic. Prví dvaja páni nielen napáchali dosť zla na Slovensku, ale majú teplé miestečko aj v Bruseli.

Dôvodom prečo skutoční patrioti nemohli takto konať je, že poskokovia úspešne blokovali šetrenie, ale teraz keď globálne zákulisie robí záťah (vlastne nastavili podmienky tak, aby skutoční patrioti mohli konať), tak sa procesy rozbehli nebývalou rýchlosťou napr. záťahy v Poprade a v Kežmarku viedli k zadržaniu 10 kg rádioaktívneho materiálu (vhodná na výrobu tzv. špinavej bomby) v Nemecku.

Kto je Kaliňák a kto sú tí patrioti?

Kaliňák je patriot a odborník, ktorý spolu s Ficom sa opierajú o slovenských oligarchov o ktorých patriotizme by som si nerobil žiadne ilúzie. Hovorím to preto, lebo väčšina z nich dojí štát (systém je tak nastavený) a Smer budú podporovať len do doby, kým budú vidieť, že peniaze pribúdajú na ich účet. Preto v Smere pred prezidentskými voľbami prebehol pokus o akýsi palácový prevrat (Fica dotlačili ku kandidatúre), ktorú Fico úspešne zvrátil tým nešťastným útokom na Kisku (skôr rozoberal jeho údajnú príslušnosť k sciontologickej cirkvi než jeho štatút úžerníka s ktorým ožobráčil nemalú časť národa). Aj preto bola riešená kauza Váhostav tak, ako bola riešená (nadšený z toho nie som ani ja, ale zmeniť to jedným šmahom nemôžeme bez toho, aby sme zhoršili svoju situáciu). Odvtedy uplynul nejeden rok a oligarchovia nakoniec z nejakého dôvodu pochopili (možno im Fico alebo Kaliňák či obaja po lopate vysvetlil), že tú dojnú kravu za ktorú majú tento štát, treba aj kŕmiť.

Čo sa týka patriotov, je ich dosť a jednou takou skupinou je T. Gašpar, jeho okolie a vedenie NAKA, ktorí namiesto toho, aby boli úderkou liberálov ako Žitnianská či Galko, tak pracujú v záujmoch Slovenska. Dôvodom je to, že kádrovú politiku NAKA má na starosti ministerstvo vnútra t.j. Kaliňák. On sa postaral o to, aby do vedenia sa dostali skutoční odborníci a patrioti bez ohľadu na politické názory, lebo „kádre riešia všetko“. Názory človeka sa zmeniť dajú, ale odbornosť sa získať len tak ľahko nedá. Historicky doloženým faktom tohto je tak 3. Ríša, ako aj Stalinovské ZSSR, kde do kľúčových pozícií napr. vedenie priemyselných odvetví dosadzovali skutočných odborníkov a nie nejakého tajtrlíka so správnymi názormi, ako to bolo za vlád liberálnej pravice resp. SDKÚ. To, že ide o skutočných vlastencov a robia svoju prácu dobre (v podstate suplujú prácu SIS, ktorá je podľa všetkého podchytená Vatikánom) potvrdzujú 2 udalosti, ktoré sa stali po tom, čo prebehol záťah v Nemecku:

  • v byte šéfa košického oddelenia NAKA sa strieľalo a jeho manželku našli mŕtvu s rozlúčkovým listom (tak „trochu“ táto samovražda smrdí);

  • vedúci oddelenia jadrovej bezpečnosti Záporožskej jadrovej elektrárne (Ukrajina) Sergej Klimov spáchal samovraždu dosť nezvyčajným spôsobom, vrazil si nôž do srdca, ale to je kategória samovraždy s nastreľovacou pištoľou (nastreliť si niekoľko klincov do vlastnej hlavy nie je práve najrýchlejší spôsob samovraždy) a to znamená, že ten rádioaktívny materiál, zo záťahu v Nemecku bol najväčšou pravdepodobnosťou z Ukrajiny.

Takže dobrá správa je, že proces očistenia Slovenska od poskokov amerických národných/regionálnych elít pokročil o poriadny kus a zlá správa je, že potečie dosť krvi, ale našťastie to zmieneným poskokom je na nič platné.

S pozdravom

Oracle 911

4 thoughts on “Prečo teraz?

  1. Dnes som tu prvý krát, no predpokladám, že sa zaujímate aj o DVTR a KSB.
    Ak sledujete aj pravidelné pondelkové (zverejňované v utorok) “Otázky a odpovede” v pôvodnom jazyku, tak aktuálne V.V.Pjakin rozoberal kauzu rádioaktívneho materiálu zadržaného na Slovensku v otázke o “samovražde” syna Fidela Castra, Fidelita, ktorý zastupoval Kubu v IAEA.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s