Naše trampoty s Bruselom

Musím sa priznať, že nadpis je trochu zavádzajúci, lebo teraz vôbec nemám záujem zájsť do detailov aktuálnej politiky (hoci v Česku sa preberá český ekvivalent brexitu), ale skôr zobrať milého čitateľa na krátku historickú exkurziu do „kuchyne“ globálneho zákulisia. Myslím si, že na konci môjho článku každému bude jasné prečo som zvolil tento nadpis.

Takže kedy a kde začali naše trampoty s Bruselom?

V Rusku pri prezidentských voľbách v roku 1996 keď americké štátne/regionálne elity dopomohli k víťazstvu Jelcina. Viem divná odpoveď na otázku, ale je za tým logika lebo globálne zákulisie veľmi dobre vie, že náš svetonázor a skúsenosti ľudskejším systémom robia nás s EU nekompatibilnými (a toto sa teraz prejavuje). Mnohí túto odpoveď nepochopia a preto niektoré veci musím vysvetliť a ozrejmiť.

Takže podľa pôvodných plánov v prezidentských voľbách mal vyhrať komunista (skôr marxista) Zjuganov a tak odštartovať pomerne krvavú občiansku vojnu, ktorá mala skončiť obnovením ZSSR kde by vládol Lukašenko. Lenže kvôli volebnému podvodu vyhral Jelcin čo malo za dôsledok jednak zmenu plánov a jednak obesenie jedného Rothschielda (keď nejaký mocný náhle zomrie alebo udeje sa pri jeho sídle nejaká smrteľná nehoda, tak to znamená, že dotyčný to poriadne pohnojil a zastihol ho za to trest). A zmena plánov spočívala v tom, že nechajú rozpadnúť Rusko na malé štátiky, ktoré by po ešte krvavejšej občianskej vojne znova spojili do ZSSR, kde by de iure vládol Lukašenko a de facto rozhodovali Číňania (v Číne marxizmus je stále vládnuca ideológia). Variant k tomu bol, že tie krajiny sa nespoja do ZSSR, ale boli by marxistickým surovinovým príveskom pre Čínu. Lenže ani jeden variant sa nerealizoval – prečo? – lebo Putin.

Paralelne s občianskou vojnou a obnovou ZSSR na marxistických základoch USA mali prejsť finančnou krízou, ktorá bola načasovaná na rok 1997/1998 a položila by USA na lopatky, ale kríza bola odložená na rok 2000/2001 lebo Jelcinovo víťazstvo umožnilo americkým štátnym/regionálnym elitám takú rabovačku a nielen v Rusku, že americká pokladnica zrazu bola v prebytku.

A čo by sa dialo v Európe?

EU by z jednej strany hrala stabilizujúcu úlohu a z druhej by bola pomaly ale isto islamizovaná. Od 70. rokov 20. storočia vozia z bývalých kolónií mohamedánov všelijakým odôvodnením. Keď k tomu prirátame vyššiu natalitu, tak podľa pôvodných plánov okolo roku 2030 mala byť dokončiť etnogenéza (migranti a ich deti by súčasné štáty zmietli) a vzniknúť európsky kalifát pod nadvládou Iránu.

Čo sa týka nás, my by sme sa nedostali do EU a nejakým spôsobom by bola obnovená marxistická ideológia s tým t.j. patrili by sme do sféry Číny alebo obnovenej ZSSR, ale nech si nikto nemyslí, že by boli obnovené pomery spred 1989.

Prečo?

Sú tu aspoň 2 dôvody:

  • V Číne oficiálne vládne marxistická ideológia, ale predsa žijú v porovnaní s nami zväčša v biede (hlavne keď porovnávame obdobie spred 1989).

  • Marxistická ideológia je svojim konceptom otrokárska (otrokárstvo sa neprejavuje na vedomých úrovniach psychiky) a metrologicky nekonzistentná t.j. účtovníctvo sa nedá prepojiť s makro-ekonomikou lebo marxistická ekonomická teória nepoužíva adekvátne termíny.

To by v praxi znamenalo, že by veci boli organizované na princípe „práca má rada hlupáka, hlupák má prácu rád“ t.j. bolo by to otrokárstvo ukryté za marxistickými heslami (teraz máme otrokárstvo ukryté za liberálnymi heslami).

Prečo globálnemu zákulisiu poslednú dobu nevychádzajú veci?

Rozpoznávam hlavne 3 faktory:

  • Rýchlosť obmeny kultúry po 2 svetovej vojne prevýšila rýchlosť obmeny generácií t.j. neustále sa musíme učiť nové veci a nevystačíme s tým, čo sme sa naučili od rodičov ako to bolo pred 200-300 rokmi. Vidieť je to všade, ale obzvlášť v IT sektore, kde ak sa niekto zaoberá s niečím 1,5 roka, tak je to považované za dlhú dobu. Inými slovami monopol na skryté vedomosti zaniká (hlavne keď ide o metódu spoznávania).

  • Objavil sa internet, tým aj blogy a sociálne médiá t.j. zrýchlil sa tok informácií natoľko, že veľa metód ovládania spoločnosti prestali byť aktuálnymi. Inými slovami príslušné štruktúry nesprávne alebo príliš neskoro reagujú na podnety a kvôli nesprávnym metódam spoznávania nedokážu vypracovať adekvátne reakcie.

  • V Rusku sa objavili KOB/KSB (Koncepcia Občianskej/Sociálnej Bezpečnosti) A DVTR (Dostatočne všeobecná Teória Riadenia). Prvá publikácia je o tom, že treba nastaviť ľudské kultúry tak, aby si každý obyvateľ tejto planéty osvojil svoj geneticky podmienený potenciál a druhá zas obsahuje informácie na vypracovanie vlastných metód riešení súkromných alebo celospoločenských problémov. Dodávam, že neprajníci o týchto 2 publikáciách šíria lži lebo autorský kolektív v niektorých svojich prácach cituje aj z Koránu (čo v Ruskom svete má svoje opodstatnenie napr. Čečenci sú mohamedáni) a z toho vyvodzujú, že zmienený autorský kolektív podporuje šírenie islamu. Som len zvedavý z čoho by obviňovali zmienený autorský kolektív keby citovali z indických Véd, z knihy Avesta (svätá kniha zoroastrizmu) alebo z Bhagavadgíta. Pritom autorský kolektív cituje aj zo starého a aj z nového zákona t.j. z Biblie.

Každá z týchto vecí sama o sebe je pre globálne zákulisie nepríjemnou až nebezpečnou, ale spolu tvoria smrteľný koktail, ktorý búra doteraz tento starostlivo budovaný otrokársky systém.

S pozdravom

Oracle 911

PS: V roku 1995 na pôde ruskej dumy prebehla rozprava o KOB a tam v podstate bola schválená ako štátny program.

One thought on “Naše trampoty s Bruselom

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s