Dochádza na moje slová.

Dodávam že žiaľ, lebo nie každá moja predpoveď je pozitívna. Inak by som sa tu na plnú hubu chválil aký som ja „geroj“ lebo som predpovedal to a ono ( keďže samochvála smrdí, tak by to tu poriadne smrdelo). Apropo tohto článku sú udalosti, články a príspevky na ktoré som narazil. Začnem tými pozitívnymi.

Čo dobré sa stalo?

Začnem tým, čo napísal Blaha ohľadom migrácie na svojej facebookovej stránke (tu a tu), skratka nielen potvrdil na čom pracuje Lajčák, ale aj to, že globálne zákulisie naše kádre potrebuje.

Dve veci od Žitňanskej neprešli: Istambulský dohovor sa neratifikoval napriek tomu, že sme ho podpísali a Žitňanská ho pretláča (slniečkársky gumový dohovor, ktorý sa tvári ako ochrana slabých, ale v skutočnosti pretláča genderovú politiku) a zákon o dekriminalizácii drog. To prvé narazilo na Fica, to druhé zase na SNS. Teraz poviem niečo o tom druhom: Holandsko, kde marihuana je legálna sa trápi kvôli syntetickým drogám (platený článok na SME) lebo ide o to, že dekriminalizácia resp. legalizácia „mäkších drog“ mení vnímanie aj na tie „tvrdšie“ a to má pre spoločnosť nedozerne následky.

Už aj liberáli zisťujú, že sa znemožňujú na verejnosti a o tom svedčí tento blogový príspevok o tom, že SaS sa rozpadáva. Súvisí to aj s tým, že vzor liberálov USA sa pomaly, ale isto sa stáva predmetom posmechu.

Fico osobne požiadal prezidenta Mali o vydanie Kosíka (jeden z únoscov Michala Kováča ml.) a to sa deje v rámci očistenia mena Mečiara.

Čo zlé sa stalo?

Savčenková (tá trafená Ukrajinka) začala hovoriť o veľkej vojne v Európe, to pár dní po tom, čo som uverejnil svoj článok o rozpade EU.

Žiaľ, začal sa realizovať scenár o ktorom som si myslel, že je neaktuálny, ale Savčenkova vôbec nekecá do vetra. Pred nedávnom prebehli 2 veľké provokácie s cieľom majdanizácie Slovenska:

 • Domová prehliadka u Tibora Eliasa Rostasa, kde kukláči NAKA ho vytiahli z postele, vyhodili v pyžame na ulicu a zastrašovali.

 • Zavraždili 27- ročného investigatívneho novinára Kusciaka a jeho snúbenicu, ktorý údajne vyšetroval prepojenie talianskej mafie a Smeru a všetko nasvedčuje tomu, že páchateľom bol profesionál.

Dôvod prečo hovorím o provokáciách je prostý:

 • Rostasa vytiahli za údajný delikt, ktorý urobil ešte v máji.

 • Fico a jeho užší spolupracovníci vedia, že veci sa dajú riešiť inak ako s požitím násiia alebo hrozbou použitia násilia a zavraždený novinár im nepomôže.

 • Reakcia opozície a ten fakt, že Sorosova nadácia Open Society zorganizovala pochod s názvom „nechceme naspäť 90. roky“ prakticky za 2 dni.

Tieto veci znamenajú, že americké štátne/regionálne elity aktivovali svojich agentov (nájomný vrah je už dávno za hranicami a o NAKA netreba si robiť ilúzie, že je bez agentov v cudzom žolde) a reakcia Fica vôbec nie je prehnaná (stretol sa šéfmi vydavateľa pod, ktorého patrí aj stránka aktuality.sk a aj so šéfredaktormi mienkotvorných médií, okrem iného).

Ja len dúfam, že globálne zákulisie zasiahne, zabráni majdanu a ten pochod bude rozprášený počasím.

S pozdravom

Oracle 911

3 thoughts on “Dochádza na moje slová.

 1. Nezaznamenal som nikde v tlači odozvu na “závažnú skutočnosť”, ktorú zverejnil isty novinár. Na aktualitách .sk našiel v pondelok správu o zavraždení novinára a jeho snúbenice, čo je v poriadku. Ale server ukazoval “vloženie” správy 2 dni pred tým ako to ohlásila polícia (“správa vložená pred 2 dňami”).
  V “nedokončenom článku”, ktorý je v dnešnej tlači sa o “prepojení na vládu” komentuje to isté a rovnako, ako opozícia “tvrdila” na tlačových besedách v pondelok popoludni. Pre mňa jasné znaky dopredu pripraveného postupu. Ani to nezakrývajú, tak si su “istí ďalším vývojom udalostí.
  Takáto “namyslenosť” (resp. “jas”, ktorý oslepí oči po dlhšo pozeraní detí do sĺnka) však neumožňuje vidieť dobre svet okolo seba, lebo takýto človek “oslepol” od arogancie, ktorá ho pohltila. Preto jeho “boj” v tejto etape končí. Nedokáže byť súperom v ďalšom kole takým, čo vedeli ako postúpiť ďalej.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s