Raketový štart ruských prezidentských volieb

V čase písania tohto článku k ruským prezidentským voľbám zostávajú približne 3 týždne a Putin v prieskumoch dosahuje s cca 70%, druhý najsilnejší kandidát asi 7%. S najväčšou pravdepodobnosťou účasť v prvom kole bude nad 50% (preto nebude druhé kolo a odhadujem, že účasť bude cez 80%).

Tak prečo ten nadpis?

Kvôli Putinovmu vystúpeniu (vystúpenie Putina pred Federálnym zhromaždením) v ktorom povedal aspoň 3 veci:

  • Rusko prekonalo ekonomickú krízu a pokles ceny ropy to príliš neovplyvní,

  • Turci robia v Sýrií neporiadok,

  • Rusko ak bude vyprovokované jadrovými útokmi na seba alebo svojich spojencov, tak územie agresora dokáže premeniť na rádioaktívnu púšť viackrát po sebe (tie hypersonické strely).

Z hľadiska globálnej politiky má význam 1. a 3. vyhlásenie. Z jednej strany sú potvrdením toho, pre koho pracuje Putin (Rusi to vidia) a z druhej strany je to efektívne zhatenie plánov americkej národnej/regionálnej elity na rozpútanie hoci aj jadrovej vojny proti Rusku. (Aby som to priblížil: je to akoby Stalin v roku 1938 vyhlásil, že nielen majú atómovú bombu, ale aj interkontinentálne rakety, ktoré tie bomby dokážu doručiť na ktorýkoľvek bod na tejto planéte. Hitler po tejto správe by si ani neškrtol.) Nehovoriac o tom, že týmto krokom zhatil aj plány americkej štátnej/regionálnej elity na vyvolanie občianskej vojny v Rusku, ktorú chceli rozpútať so zámienkou, že Grudinin nezvíťazil.

Samozrejme, posledné Putinovo vyhlásenie Západné médiá, ktoré sú plné poskokov amerických národných/regionálnych elít „patrične“ okomentovali t.j. dostali hysterický záchvat lebo im došlo, že v tej jadrovej vojne zhoria nielen Rusi, ale aj oni spolu s ich pánkom.

Prečo neustále spomínam Grudinina?

Lebo je spoločným projektom globálneho zákulisia a amerických národných/štátnych elít. Prví ho chceli použiť na zbavenie suverenity Ruska po ďalších voľbách a vytvorenie ZSSR 2.0 na marxistickom základe (ktoré by padlo kvôli tým istým dôvodom, ako ten prvý). Druhí zase ako rozbušku už k spomínanej občianskej vojne, ktorá by mala vypuknúť v čase majstrovstiev sveta vo futbale (fanúšikovia majú návyky aj organizáciu). Lenže stalo sa čo čert nechcel, Grudinin nielen najal neschopných trpákov, ktorí si mysleli, že ak za ním stojí globálne zákulisie, tak nemusia hnúť ani s prstom a im stačí zhrabnúť peniaze lebo za nich všetko urobí globálne zákulisie, ale aj vychádza na svetlo sveta rad špinavostí. Mám na mysli to, že z posledných informácií je niečo medzi bez-názorovým politickým amatérom Drahošom (neúspešný kandidát na prezidenta ČR) a úžerníkom Kiskom (tiež politickým amatérom), ale obalený do hesiel stalinizmu s tým, že rovnako ako Kiska vôbec nerozumie riadeniu (ak vôbec niečomu). Inými slovami práca, ktorú vložili celé desaťročia do prípravy Grudinina vyšla nazmar a podľa všetkého podobne dopadnú aj ostatné konzervy v budúcich prezidentských voľbách.

Záver?

Zväčša ho nedávam, lebo nechám čitateľa aby to urobil sám, ale teraz urobím výnimku. Podľa môjho názoru, Putin po tomto volebnom období bude pretlačený do pozície premiéra RF lebo ho Ruský národ a svet potrebuje.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Technológia motorov tých hypersonických striel bude o pár rokov zavedená v civilnom sektore t.j. Rusi budú mať lietadlá, ktoré bežne lietajú s Mach 7-9 a to je veľká vec lebo aj ten slávny Concord lietal „len“ s rýchlosťou 1-2 Machy. Inými slovami trasa Vladivostok-Lisabon alebo Tokio-New York t.j. polka zemegule sa bude dať zvládnuť za pár hodín.

2 thoughts on “Raketový štart ruských prezidentských volieb

  1. Verme, že sa situácia u nás ako-tak ukľudní, aby sme sa mohli lepšie sústrediť na voľby v Rusku. Tiež ďakujem za zhrnutie a spracovanie problematiky 🙂

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s