Ďalší neúspešný pokus o majdan na Slovensku?

V to silno dúfam a ako veci sú, tak ani tento pokus o majdan nevyšiel. V hre je ako vždy veľa a nielen hlava Fica. Rovnako nielen to, či padne vláda a či dokážeme udržať svoju už tak naštrbenú štátnosť, ale aj to, či bude Slovenský národ existovať. A nech si nikto nemyslí, že preháňam.

Prečo?

Ide o sériu udalostí ak sa necháme zblbnúť :

 • a padla by táto vláda kvôli hocičomu (je jedno, či by to bolo kvôli vybudeným sopliakom alebo lúze, či zrade), Kiska vymenuje úradnícku vládu podľa gusta americkej ambasády;

 • úradnícka vláda by začala pracovať tak, aby sme nakoniec závideli Ukrajincom ich súčasnú situáciu. Lebo ak za programom vlády nie je vôľa ju dodržať, tak je to len popísaný cár papiera (to na margo argumentu, že parlament musí schváliť program vlády);

 • akonáhle by dosiahlo sociálne napätie kritickú hodnotu, tak by nasledoval sociálny výbuch a boj každý –proti -každému;

 • po sociálnom výbuchu by mohli nasledovať v podstate 2 scenáre buď ostatné štáty V4 by ustáli tlak amerických národných elít a tým pádom by si nás podelili, alebo nie a po dosť krvavej vojne v Európe by nastúpil Kotleba (nech sa nikto nemýli, jeho vláda by nepriniesla to, čo jeho ľudia by sľubovali).

Našťastie na realizovanie tohto scenára je minimálna šanca a to tvrdím napriek tomu čo sa deje a o čo sa americké národné/regionálne elity snažia.

Čo sa udialo?

Udiali sa 2 provokácie:

 • bola spáchaná nájomným vrahom vražda Kuciaka a jeho snúbenice 22.2. večer (asi niekto kto ho dôverne poznal lebo nielen nekládli odpor, ale dotyčného/dotyčných pozvali aj dnu);

 • v deň oznámenia vraždy Kuciaka NAKA urobila domovú prehliadka u Rostasa.

Podľa reakcie zahraničia a zahraničných médií (nielen českých), reakcia opozície a 3. sektora ukazuje na to, že táto krvavá obeta bola organizovaná americkými štátnymi/regionálnymi elitami ku ktorým patrí aj Soros a to, čo sa teraz deje, má aj historický precedens. Dodávam, že ak tento ťah im nevyjde je veľká šanca, že tie isté kruhy obetujú nejakého opozičného politika napr. Kisku (ktorý vôbec nie je nestranný), Nicholsonovú (ktorá sa teraz totálne znemožnila) alebo Matoviča (proti ktorému súd zrušil konanie lebo sudcovi možno došlo, že Slovensko nepotrebuje ďalšieho martýra, ale ako ho poznám, niečo zas vyvedie). Ďalšia vec ktorá nasvedčuje tomu, že je to zorganizované už menovanými kruhmi je to, že Holcovú (Kuciakova kamoška a Sorosová podriadená) vzali pod policajnú ochranu.

Čo sa deje?

To, čo sa prihodilo Rostasovi nadvihlo mandle aj alternatíve a dosť vybehli na túto vládu, vrátane Rostasa. Sú len dve možnosti prečo Rostas takto napísal:

 • buď mu zatemnili myseľ emócie (čo by bolo pochopiteľné a tým pádom takto nevedomky pracuje pre cudzie záujmy) alebo,

 • to od neho bola chladná kalkulácia

Ak je pravdou to prvé, tak sa skoriguje, ale ak to druhé, tak ho bude stíhať jedna pohroma za druhou. Dodávam, že za týmto záťahom NAKA bolo niekoľko agentov v cudzích službách.

Čo sa týka vraždy Kuciaka a jeho družky, tak z toho sa snaží vytĺcť kapitál kde kto:

 • opozícia a bratislavská „kaviareň“ spolu s tou pražskou (viď prvá veta Vašaryovej v tomto videu) ;

 • zahraničie lebo ak padne súčasná slovenská vláda, tak V4 sa rozsype;

 • Bugár, pre ktorého kontrola poľnohospodárskych dotácií z EU by znamenala problémy a preto volá po ustúpení Kaliňáka (bol to jeho minister, ktorý ešte za SMK nastavoval dotácie v 2004);

 • Kotleba v tomto videu (slovník je síce iný, ale zmysel je porovnateľný s vyhláseniami štandardných opozičných politikov pred voľbami).

Lenže kde- kto už nielen verejne vyslovil že to, čo robí opozícia je nechutné (dokonca aj článok na topkách t.j. médium IV. cenovej skupiny), aj na pravdepodobný motív s tým, že kto za tým stojí (tu, tu, tu, a tu) ale čiastočne aj to, že o čo sa hrá.

Pritom Kiska volá pre rekonštrukciu vlády alebo za predčasné voľby (na príkaz svojich pánov a to je evidentné z tej reči), Danko to hasil ako najlepšie vedel t.j. zaujal neutrálny postoj a Fico Kisku totálne zotrel (oplatí sa vypočuť kým je ešte hore lebo to mažú).

Ako to dopadne?

Podľa mňa všetci s konečnou platnosťou sa vyfarbia (odstup Maďariča a spol. bol len začiatok). Bol by som prekvapený, že za takýmto vývojom nestojí práve čiastočne globálne zákulisie (o tom trochu neskôr). V podstate Gašpar ozvučil to, že na najvyššom súde vznikla korupčná skupina, ktorá manipuluje s prideľovaním spisov aby určitá skupina podnikateľov (napojená na určité kruhy) nehorázne bohatla. Tomu odpovedá vyhlásenie šéfky ústavného súdu Švecovej (odkaz na článok Pravdy) a aj vyhlásenie Bránika a Harabina.

Všetci si vieme predstaviť čo by sa dialo, keby sa oficiálne potvrdila (lebo to už vyšlo najavo), že nielen existuje justičná mafia a stojí za vraždou ale aj to, že celá liberálna opozícia, p-rezident Kiska a neziskovky financované Sorosom sú na ňu napojené. Hysterické záchvaty a pád hláv sú tuším očakávané, ale asi nikto nečaká, že aj kvôli tejto vražde postavia Sorosa pred americký vojenský súd.

Inými slovami všetka práca a vynaložená energia ktorá mala odštartovať majdan, následnú vojnu sa obráti proti jeho iniciátorom.

Čo sleduje s tým globálne zákulisie?

Je toho dosť ale vypichnem 3 veci:

 • odpisuje liberálov;

 • čiastočne politicky izoluje Slovensko od Bruselu s tým, že pošpiní súčasnú vládu Fica a Kaliňáka (pre nich je to prípustná metóda);

 • testujú Slovákov, Fica a Kaliňáka.

Ak dobre rátam, tak na toto globálne zákulisie doplatí kvôli nechceným následkom t.j. koledujú si o opičiu pracku (dosiahnu síce cieľ, ale dodatočné náklady prevýšia zisk).

A prečo sa tak obúvam do Kotlebu?

Pozrite si jeho video a položte si tieto otázky (Cico ich položil v jednej diskusií, ale v inej formulácií):

 • Ako má polícia uchrániť niekoho pred nájomným vrahom keď ich úloha je chrániť verejný poriadok?“

 • Prečo nepovedal, že Kuciak pracoval pre cudziu mocnosť a bral výplatu od zahraničného kapitálu?“

Preto tvrdím okrem iného aj to, že aj on z toho chce vytĺcť politický kapitál a od štandardného politika ho nerozlišuje nič podstatné len slovník a spôsoby.

Ďalší dôvod prečo sa do neho obúvam je to, že nasleduje Tisovu cestu, ktorý to síce s národom (možno) myslel dobre, ale pre národ to takmer skončilo katastrofou. Nehovoriac o tom, že nemá kádre (Tiso ich mal) a tie krásne heslá ani fanatickí nasledovníci nenahradia.

S pozdravom

Oracle 911

 

PS: Niekoľko vecí ktoré ma ešte napadli:

 • globálne zákulisie brzdí majdanizáciu Slovenska všetkými spôsobmi;

 • na Bugára tlačí Brusel nielen cez patrónov Mostu ale aj globálne zákulisie a preto hrá o čas;

 • Fica sústavne cenzurujú.

Reklamy

One thought on “Ďalší neúspešný pokus o majdan na Slovensku?

 1. Globální zákulisí nasadilo Evropě smyčku kolem krku, utáhnout ji se nyní ale nechystá. Smutné je, že regionální elity tu smyčku vlastními rukami utahují a EU certifiovala použitý provaz. Evropské elitě nechybí pouze mravnost, ale i prostý pud sebezáchovy, jestliže se skutečně snaží zlikvidovat V4, která jediná může neruskou část Evropy ještě zachránit. Se svoji ztrátou jakékoliv rozlišení nevymyslí, jak dát zelenou procesu záchrany se současným zachováním si tváře. Je dobré, že se vlastní silou odepisují, ale zároveň nás posouvají na samotnou hranu. Smysl pro drama jim vskutku neschází.

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s