Oni to chcú fakt dotiahnuť do konca

Mám na mysli dotiahnutie scenára majdanu, ktorého realizáciu sme mohli sledovať pred 4-5 rokmi na Ukrajine. Toto tvrdenie zakladám jednak na vyhrážke poslanca Galka, ktorý povedal, že ak sa na tých pochodoch niečo stane, tak je to zodpovednosť vlády a jednak sa objavili fámy, že v hoteloch v BA (asi nielen tam) sa ubytovali divné typy t.j. profesionálni majdanisti/provokatéri na protestoch a možno aj ostreľovači. A v deň publikovania tohto článku (9.3.) je prichystaný ďalší protivládny protest. Na majdane v UA vyskytli sa tak profesionálni provokatéri ako aj ostreľovači.

Ako to pre usporiadateľov dopadne?

Katastrofálne a k tomuto tvrdeniu mám dôvody:

 • známy a zanalyzovaný scenár;

 • globálne zákulisie nemá záujem aby Európa horela. Preto necháva meniť informačné pole a z toho dôvodu bol dovolený Danišovi tento komentár (ostrejší proti-Ficovský slovník má za cieľ osloviť liberálov a keďže globálne zákulisie nemá záujem o prílišné posilnenie Fica, tak takýto slovník im vyhovuje) alebo toto vyhlásenie poslaneckého klubu Smer-SD;

 • ďalší krok globálneho zákulisia bol: aktivovanie periférie napojenej na Brusel a dôkazom je toto vyhlásenie Kisku, čo urobil po návšteve poslancov z Európskeho Parlamentu. Llen sa nad tým zamyslite, prakticky celý týždeň (od nedele) robí všetko aby zvrhol vládu, potom príde návšteva z Bruselu a zrazu volá po zmierení. Človek ktorý vníma a rozmýšľa si z toho vyvodí záver.

Inými slovami verejnosti začína byť jasné to, že nielen aká hra sa tu hrá, kto na akej strane stojí, alebo kde-kto na to kdejakým spôsobom upozorňuje, ale aj to, že Ficove slová nie sú až tak nezmyselné (lebo ďalšia trafená hus zagágala).

Ako to skončí?

Odpisom liberálov a 5. kolóny na Slovensku lebo všetci sa odhalili:

 • Kiska sa odhalil ako cudzí agent bez vlastného názoru;

 • členovia liberálnej opozície ako klinické prípady, ktorým nezáleží na štáte;

 • Kotleba sa odhalil ako štandardný politik okresnej ligy (postúpil od volieb VÚC);

 • Bugárova strana ako Trójsky kôň liberálov;

 • SNS a Danko ako štandardná strana, ktorá robí národnú politiku vo vlastnom záujme;

 • Fico ako patriot, ktorý dávno pochopil o čo sa ide (povedal som o ňom, že chápe globálnu politiku), ale doteraz mal zviazané ruky;

 • Smer-SD ako sociálno-demokraticko-patriotická strana v procese očistenia od liberálov a 5. kolóny (kopa zradcov buď odišlo z vedúcich funkcií alebo boli vyhodení);

 • Mečiar sa prejavil ako politik, ktorý nielen sa profiluje ako pravicovo-patriotický politik, ktorý chápe veci a robí konštruktívnu opozičnú politiku, ale ktorého návrat do politiky bol patrične ohlásený.

Dodávam 3 veci:

 • o návrate Mečiara som písal nie raz napr. tu a tu;

 • jeho návrat bol podmienený objektívnymi okolnosťami, ktoré pomáhali formovať globálne zákulisie;

 • v istom slova zmysle je náhrada liberálnej opozície resp. ako náhrada protiváhy Fica.

Cirkus s pokusom o majdan čoskoro skončí, ale posledná fáza odpisu liberálnej opozície a 5. kolóny podľa mňa potrvá asi do konca mája (možno dlhšie).

S pozdravom

Oracle 911

PS: Po napísaní tohto článku som objavil vyhlásenie Gašpara v ktorom hovorí, že organizátori nesú spoluzodpovednosť za tamojšie udalosti (Galko si podpílil konár pod sebou s tým vyhlásením).

PS2: Tie v úvode spomínané fámy nie sú fámy.

2 thoughts on “Oni to chcú fakt dotiahnuť do konca

 1. Super. Vďaka. Predpoklady sa zatiaľ potvrdzujú. Teší ma to lebo doteraz som v slovenskej politike dezorientovaný. Vaše analýzy sú skutočne hodné zamyslenia.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s