Bola na nich ušitá poriadna búda

Mám na mysli nielen to, čo urobil Fico so svojimi politickými oponentmi v rámci a mimo koalície vrátane 5. kolóny na Slovensku, ale aj to, čo urobilo globálne zákulisie s poskokmi americkej národnej/regionálnej elity na celom svete. Dodávam, že s výsledkom Fico je nadmieru spokojný, kým globálne zákulisie to berie ako výsledok z polčasu s tým, že Fico sa politicky posilnil napriek ich všetkým snahám.

O akej búde hovorím?

Aby ste to pochopili treba sa pozrieť na výraz tváre Kisku, Danka a Fica z tlačovky:

 • Kiska sa tvári ako by bol pred popravou;

 • Danko akoby bol na pohrebe príbuzného;

 • Fico sa tvári akoby sa mu podaril jeden kanadský žartík.

Prečo je to tak, treba sa pozrieť na chronológiu krokov a udalostí:

 • všetci vieme, čo robil Kiska v nedeľu (4.3.2018) a do návštevy poslancov EP – burcoval k vytvoreniu majdanu;

 • Danko zmienený deň zaujal neutrálny postoj t.j. vyčkával ako to dopadne s tým, že vytlčie politický kapitál ak pridá na víťaznú stranu;

 • Bugár sa medzi riadkami vyhrážal, že buď odíde Kaliňák, alebo padne koalícia (povedal, že silnejú tlaky v strane na odchod z koalície kvôli Kaliňákovi);

 • Kotleba sa ozval (ktovie z akého alebo koho popudu), že podporí vládu ak odíde Žitňanská (to by ale v týchto podmienkach znamenalo, že vyschnú korytá pre stranu t.j. 10 miliónov € čo dostal jej rezort bol by z válova fuč);

 • po Kotlebovom vyhlásení nejaký pohlavár z Mostu povedal, že počká ako sa rozhodne strana (vzhľadom na to, že v čase písania článku ešte nič nebolo uverejnené, tak mám veľmi dobré tušenie);

 • vo štvrtok sa ozval Gašpar a v piatok zmieneného Špirku šéfa úradu nenašiel v práci (ktovie prečo, ale treba povedať, že Špirkov postup nebol v súlade s kostolným poriadkom);

 • v piatok boli nahlásené bomby vo väzniciach, zasadala bezpečnostná rada (ktorej výsledky opozícia posilnila a primäla 2 existencie aby sa priznali k tomu, že oni nechali kamene v kríkoch pred úradom vlády) a Fico priniesol alternatívu k navrhovanej dohode Kisku.

Toto znamená: že Bugár sa vyšachoval kvôli Kotlebovmu vyhláseniu; Gašpar zas svojim konaním zariadil, že organizátori protestov nesú spoluzodpovednosť za bezpečnosť účastníkov a Fico zariadil to, že Kiska a Danko nesú politickú spoluzodpovednosť za ďalší vývoj situácie. A ešte sa niekto čuduje, že Fico je na tej fotke tak vysmiaty?!

Čo robilo globálne zákulisie a prečo berie výsledok tak, ako?

Veľmi dobre vedia, že americké štátne/regionálne elity (neocos a pol.) ešte predstavujú hrozbu pre celý svet. To je prvá vec.

Druhá vec je, že veľmi dobre vedeli čo sa chystá na Slovensku a v súvislosti s našim štátom mesiace pred tým, než sa Kiska stretol so Sorosom. Vedenie globálneho zákulisia rozhodlo to použiť na vypracovanie metódy na odpis poskokov americkej štátnej/regionálnej elity. Inými slovami stali sme sa polygónom na testovanie metodológií a technológií odpisu poskokov a liberálnej ideológie. Toto zďaleka nie je príjemná vec. Pritom musím dodať niekoľko vecí:

 • odviedli veľké množstvo pomerne kvalitnej práce;

 • prvé výsledky ich práce sa už ukazujú t.j. väčšina slovenských voličov nie je priamo zainteresovaná v celom cirkuse a dopočul som sa, že polovica účastníkov protestu prišla kvôli cirkusovému predstaveniu, nie kvôli odstúpeniu vlády;

 • akonáhle budú konečné výsledky, budú sa diať veci nielen v Česku, ale aj vo svete;

 • okrem ojedinelého prípadu (ktorého zotrel Blaha) prakticky nikto v zahraničí nekričí, že Slovensko je „krvavý Mordor“ kde zabíjajú novinárov alebo, že bijú pokojných protestujúcich.

Každý si dokáže domyslieť čo by sa dialo na Slovensku, v Česku a v celej Európe, keby Ficovi a globálnemu zákulisiu nie všetko vyšlo. Ak by niekoho zaujímalo ako to robil nech sa zamyslí nad tým, čo písali Pravda (ktorá zmenila majiteľa, ktorá vlastní aj Parlamentné Listy a jej slovenskú mutáciu-konsolidácia Česko-Slovenského mediálneho trhu perifériou globálneho zákulisia), Aktuality alebo Hlavné Správy ktoré má takým alebo onakým spôsobom podchytené.

Prečo tvrdím, že Fico sa posilnil?

Odpoveď sa delí na 3 veci:

 • Kde kto začal chápať, že liberálna opozícia nechráni naše/národné záujmy, ale robí všetko preto, aby sa dostala k moci.

 • Fico vidí kto za koho v skutočnosti vedomky-nevedomky kope a to je aj samo o sebe dôležitá informácia, ale v terajšom kontexte je životne dôležitá informácia.

 • Kde komu dochádza, že existuje sila, ktorá v zákulisí koordinuje rôzne frakcie napr. sionistov, anglosaské elity, slobodomurárov atď, hlavne v tom kontexte, že Trump svojimi krokmi napodobňuje činnosť Gorbačova.

Je tu ešte dôležitá vec: anglosaské elity sa učili od globálneho zákulisia a tento cirkus nasleduje recept globálneho zákulisia t.j. recept zamatových prevratov, ktoré zas spadajú do schémy „vytvoriť umelý problém a následne poskytnúť riešenie“.

S pozdravom

Oracle 911

6 thoughts on “Bola na nich ušitá poriadna búda

 1. Veľmi dobrá analýza. Ale sú na ňu potrebné, zdá sa, aj informácie neprístupné iba v medialnom priestore. Zaujíma ma aspoň “osvetlenie” stretnutia v pondelok pred týždňom na gen. prokuratúre, premiera a riaditeľa SIS (a ďalší), ktoré určilo rámec ďalšieho postupu premiera. Teší ma,, že Vaše analýzy dobre predikujú vývoj a že obsahujú silný náboj sebavedomia.

  Páči sa mi

 2. Autor s dosť čudne nesúrodými náznakmi prejavil určitú neznalosť, keď povedal nezmysel, že Danko bude mať možnosť sa pridať na víťaznú stranu. Keď vyhrá sorosove opozičné zoskupenie , tak ti ho do partie určite nevezmú.
  Ďalší nezmysel je , že Fico sa tvári akoby sa mu podaril jeden kanadský žartík, to mal asi autor článku vidiny.
  Spomínaním GP vnímam ako snahu urobiť dojem , že je ako doma v globálnej politike.

  Páči sa mi

 3. ,,Vedenie globálneho zákulisia rozhodlo to použiť na vypracovanie metódy na odpis poskokov americkej štátnej/regionálnej elity. Inými slovami stali sme sa polygónom na testovanie metodológií a technológií odpisu poskokov a liberálnej ideológie… ,,
  -toto tu podla mna zacalo uz davno pri pádoch Mečiarovych vlád

  inak vdaka za Tvoj pohlad na vec

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s