Bola na nich ušitá poriadna búda

Mám na mysli nielen to, čo urobil Fico so svojimi politickými oponentmi v rámci a mimo koalície vrátane 5. kolóny na Slovensku, ale aj to, čo urobilo globálne zákulisie s poskokmi americkej národnej/regionálnej elity na celom svete. Dodávam, že s výsledkom Fico je nadmieru spokojný, kým globálne zákulisie to berie ako výsledok z polčasu s tým, že Fico sa politicky posilnil napriek ich všetkým snahám.

O akej búde hovorím?

Aby ste to pochopili treba sa pozrieť na výraz tváre Kisku, Danka a Fica z tlačovky:

 • Kiska sa tvári ako by bol pred popravou;

 • Danko akoby bol na pohrebe príbuzného;

 • Fico sa tvári akoby sa mu podaril jeden kanadský žartík.

Prečo je to tak, treba sa pozrieť na chronológiu krokov a udalostí:

 • všetci vieme, čo robil Kiska v nedeľu (4.3.2018) a do návštevy poslancov EP – burcoval k vytvoreniu majdanu;

 • Danko zmienený deň zaujal neutrálny postoj t.j. vyčkával ako to dopadne s tým, že vytlčie politický kapitál ak pridá na víťaznú stranu;

 • Bugár sa medzi riadkami vyhrážal, že buď odíde Kaliňák, alebo padne koalícia (povedal, že silnejú tlaky v strane na odchod z koalície kvôli Kaliňákovi);

 • Kotleba sa ozval (ktovie z akého alebo koho popudu), že podporí vládu ak odíde Žitňanská (to by ale v týchto podmienkach znamenalo, že vyschnú korytá pre stranu t.j. 10 miliónov € čo dostal jej rezort bol by z válova fuč);

 • po Kotlebovom vyhlásení nejaký pohlavár z Mostu povedal, že počká ako sa rozhodne strana (vzhľadom na to, že v čase písania článku ešte nič nebolo uverejnené, tak mám veľmi dobré tušenie);

 • vo štvrtok sa ozval Gašpar a v piatok zmieneného Špirku šéfa úradu nenašiel v práci (ktovie prečo, ale treba povedať, že Špirkov postup nebol v súlade s kostolným poriadkom);

 • v piatok boli nahlásené bomby vo väzniciach, zasadala bezpečnostná rada (ktorej výsledky opozícia posilnila a primäla 2 existencie aby sa priznali k tomu, že oni nechali kamene v kríkoch pred úradom vlády) a Fico priniesol alternatívu k navrhovanej dohode Kisku.

Toto znamená: že Bugár sa vyšachoval kvôli Kotlebovmu vyhláseniu; Gašpar zas svojim konaním zariadil, že organizátori protestov nesú spoluzodpovednosť za bezpečnosť účastníkov a Fico zariadil to, že Kiska a Danko nesú politickú spoluzodpovednosť za ďalší vývoj situácie. A ešte sa niekto čuduje, že Fico je na tej fotke tak vysmiaty?!

Čo robilo globálne zákulisie a prečo berie výsledok tak, ako?

Veľmi dobre vedia, že americké štátne/regionálne elity (neocos a pol.) ešte predstavujú hrozbu pre celý svet. To je prvá vec.

Druhá vec je, že veľmi dobre vedeli čo sa chystá na Slovensku a v súvislosti s našim štátom mesiace pred tým, než sa Kiska stretol so Sorosom. Vedenie globálneho zákulisia rozhodlo to použiť na vypracovanie metódy na odpis poskokov americkej štátnej/regionálnej elity. Inými slovami stali sme sa polygónom na testovanie metodológií a technológií odpisu poskokov a liberálnej ideológie. Toto zďaleka nie je príjemná vec. Pritom musím dodať niekoľko vecí:

 • odviedli veľké množstvo pomerne kvalitnej práce;

 • prvé výsledky ich práce sa už ukazujú t.j. väčšina slovenských voličov nie je priamo zainteresovaná v celom cirkuse a dopočul som sa, že polovica účastníkov protestu prišla kvôli cirkusovému predstaveniu, nie kvôli odstúpeniu vlády;

 • akonáhle budú konečné výsledky, budú sa diať veci nielen v Česku, ale aj vo svete;

 • okrem ojedinelého prípadu (ktorého zotrel Blaha) prakticky nikto v zahraničí nekričí, že Slovensko je „krvavý Mordor“ kde zabíjajú novinárov alebo, že bijú pokojných protestujúcich.

Každý si dokáže domyslieť čo by sa dialo na Slovensku, v Česku a v celej Európe, keby Ficovi a globálnemu zákulisiu nie všetko vyšlo. Ak by niekoho zaujímalo ako to robil nech sa zamyslí nad tým, čo písali Pravda (ktorá zmenila majiteľa, ktorá vlastní aj Parlamentné Listy a jej slovenskú mutáciu-konsolidácia Česko-Slovenského mediálneho trhu perifériou globálneho zákulisia), Aktuality alebo Hlavné Správy ktoré má takým alebo onakým spôsobom podchytené.

Prečo tvrdím, že Fico sa posilnil?

Odpoveď sa delí na 3 veci:

 • Kde kto začal chápať, že liberálna opozícia nechráni naše/národné záujmy, ale robí všetko preto, aby sa dostala k moci.

 • Fico vidí kto za koho v skutočnosti vedomky-nevedomky kope a to je aj samo o sebe dôležitá informácia, ale v terajšom kontexte je životne dôležitá informácia.

 • Kde komu dochádza, že existuje sila, ktorá v zákulisí koordinuje rôzne frakcie napr. sionistov, anglosaské elity, slobodomurárov atď, hlavne v tom kontexte, že Trump svojimi krokmi napodobňuje činnosť Gorbačova.

Je tu ešte dôležitá vec: anglosaské elity sa učili od globálneho zákulisia a tento cirkus nasleduje recept globálneho zákulisia t.j. recept zamatových prevratov, ktoré zas spadajú do schémy „vytvoriť umelý problém a následne poskytnúť riešenie“.

S pozdravom

Oracle 911

6 thoughts on “Bola na nich ušitá poriadna búda

 1. Veľmi dobrá analýza. Ale sú na ňu potrebné, zdá sa, aj informácie neprístupné iba v medialnom priestore. Zaujíma ma aspoň “osvetlenie” stretnutia v pondelok pred týždňom na gen. prokuratúre, premiera a riaditeľa SIS (a ďalší), ktoré určilo rámec ďalšieho postupu premiera. Teší ma,, že Vaše analýzy dobre predikujú vývoj a že obsahujú silný náboj sebavedomia.

  Like

 2. Autor s dosť čudne nesúrodými náznakmi prejavil určitú neznalosť, keď povedal nezmysel, že Danko bude mať možnosť sa pridať na víťaznú stranu. Keď vyhrá sorosove opozičné zoskupenie , tak ti ho do partie určite nevezmú.
  Ďalší nezmysel je , že Fico sa tvári akoby sa mu podaril jeden kanadský žartík, to mal asi autor článku vidiny.
  Spomínaním GP vnímam ako snahu urobiť dojem , že je ako doma v globálnej politike.

  Like

 3. ,,Vedenie globálneho zákulisia rozhodlo to použiť na vypracovanie metódy na odpis poskokov americkej štátnej/regionálnej elity. Inými slovami stali sme sa polygónom na testovanie metodológií a technológií odpisu poskokov a liberálnej ideológie… ,,
  -toto tu podla mna zacalo uz davno pri pádoch Mečiarovych vlád

  inak vdaka za Tvoj pohlad na vec

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s