Matovič šteká a karavána ide ďalej

Nielen Matovič a jeho straníci, ale aj celá liberálna tlač, ktorú pokojne môžeme priradiť k liberálnej opozícií lebo robia tým protestom takú drzú propagandu, že človeku buď zostáva rozum stáť, alebo sa rozzúri, či je mu na zvracanie. Takto drzo môžu vyskakovať z dvoch dôvodov: majú svojich poslucháčov za idiotov a myslia si, že im toto správanie prejde (náš národ nie je až tak zblbnutý ako priemerný Západniar) a stojí za nimi pánko, o ktorom si myslia, že je všemocný. Týmto ale veci nekončia.

Hádajte kto sa pridal k štekaniu?

Náš starý známy, ktorý spolu s Miklošom premenili Slovensko na čiernu dieru resp. kolóniu Dzurinda. Zrejme situácia v tej Ukrajine sa stáva poriadne horúca a pochopil, že kvôli prebiehajúcim sa politickým zmenám v EU neudrží si svoj teplý flek. A keďže pánko chce mať niekoho normálneho na kľúčových postoch a nie klinické prípady akým je Matovič, tak sľúbil Dzurindovi a Miklošovi, že po tom čo dokončili znásilňovanie Ukrajiny môžu sa vrátiť na Slovensko a dokončiť to, čo začali v 1998. A to s tým, že nielen dostanú pozíciu s imunitou, ale môžu aj zatrhnúť tie vyšetrovania, ktoré začali v prípadoch podozrivej privatizácie. No s najväčšou pravdepodobnosťou z ich vízie nič nebude (za predpokladu, že sa neudeje ďalšia krvavá obeta).

Prečo som taký pokojný?

Lebo z toho majdanu, ktorý by mal mať za úlohu vytvorenie úradníckej vlády s najväčšou pravdepodobnosťou nič nebude, vidím k tomu 3 hlavné dôvody:

  • Žijeme v dobe v ktorej pravda vychádza najavo a masky padajú. (Zrýchlená výmena informácie má aj takéto dopady.),

  • Liberáli to prehnali a naplno ukázali čím sú v skutočnosti,

  • Globálne zákulisie a americké štátne/regionálne elity idú si navzájom po krku, keby to nestačilo integrita amerických štátnych/regionálnych elít bola riadne narušená a čoraz viac z nich prechádza na druhú stranu.

Prečo sa narušila integrita zmienených elít?

Kvôli kupeckým počtom lebo jednak čoraz viacerým dochádza, že Trumpov „America first“ je dobrá pre ich biznis a zisťujú, že s niektorými elementmi je pridrahé sa stýkať (napr. pedofília a otvorený satanizmus niektorých členov). Inými slovami

Toto nielen pre nás, ale aj pre zostatok má ďalekosiahle dopady. U nás sú to nekonzistentné vyjadrenia a kroky Kisku a vo svete zas zmena orientácie domu Saudov z USA na Rusko.

Ako to podľa mňa skončí?

Dávnejšie som už na to odpovedal, ale doplním to o jednu zásadnú vec:

Táto vražda novinára pravdepodobne asi kvôli panamským papierom skončí tak, že nielen kritické množstvo populácie (asi tak 2-5%) pochopí, že o čo sa hrá, ale aj tým, že budeme v priebehu niekoľkých rokov znova súčasťou Ruského sveta.

S pozdravom

Oracle 911

2 thoughts on “Matovič šteká a karavána ide ďalej

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s