HZDS 2.0

Začnem tak trochu od Adama a Evy. Tandem je veľmi efektívny pri spôsobe riadenia alebo riešenia úloh a problémov, nájdeme ho v prírode ako spôsob rozmnožovania, ale aj vo filozofii (proto-dialektika), či 2 ríty slobodomurárov (jedna administratívna/evolučná a jeden revolučná vetva). Rozšírenie tohto princípu je poly-tandem kde viacero strán rieši jeden problém, či úlohu napr. súčasná koaličná rada alebo tím Koroljova (ten, ktorý dostal Sputnik do kozmu).

Prečo som začal s týmto?

Krátka odpoveď je, že Slovensko potrebuje politickú protiváhu k Smeru, lebo súčasná liberálna opozícia je všeličím len nie protiváhou.

Dlhšia odpoveď je, že Smer kvôli ideologickým dôvodom nie vždy príde s najlepším riešením a preto treba veci (skôr, či neskôr) korigovať. Najlepšie je previesť korekciu vecí keď sa ešte veci plánujú resp. schvaľujú a k tomu sa hodí strana, ktorá má síce rovnaké ciele, ale iný prístup, ktorý vyviera z ideológie. Lenže to sa na Slovensku nedeje, lebo:

 • jednak súčasná liberálna opozícia toho nie je schopná

 • jednak liberalizmus je odpisovaný všemožným spôsobom globálnym zákulisím.

To znamená, že musí nastúpiť konzervatívna strana.

Tak, prečo ten nadpis?

Kvôli Mečiarovi, ten sa vrátil do politiky (ako som to v minulosti nie raz povedal) a ktorý nielen chápe, že súčasná koalícia nemá alternatívu, ale prakticky preberá vedenie nad ĽSNS (toto som tiež predpovedal, stačí prelistovať archív), toho signálom je aj zmena loga ĽSNS. Ostatne Kotlebu podporuje aj Harabin, ktorý pôsobí ako politický amatér, ale ním v skutočnosti nie je (to znamená, že ma dokázal zmiasť), ale tento a tento článok v RJ je toho dôkazom.

Či ĽSNS bude naozaj konzervatívno-národnou stranou ktorá zastáva tradičné (kresťanské) hodnoty, alebo zostanú ľudáckou stranou je ešte stále otázne, lebo to závisí hlavne od 3 faktorov:

 • chápanie, morálka a práca Mečiara;

 • chápanie a morálka všetkých členov ĽSNS;

 • chápanie a morálka voličov Slovenska.

Chápanie zvyšujem ako môžem, ale morálku a ostatné veci musí riešiť každý sám.

S pozdravom

Oracle 911

4 thoughts on “HZDS 2.0

 1. pekné. vďaka. vyzerá to zaujímavo a napínavo. kádrov je málo ale žiť treba. Predpokladám, že v súčasnosti koluje mnoho informácií o zákulisí riadenia aj preto, aby sa chytili nejaké talenty.

  Páči sa mi

 2. Potvrdzuje sa v praxi, že tí, čo tvrdili, že ĽSNS je zákulisný projekt slúžiaci na otváranie určitých tém v spoločnosti (ktoré si tradičné strany a politici nemôžu dovoliť vysloviť) a aj ako záloha do budúcna, boli najbližšie k objektívnej pravde.
  A že profesionálni trolovia typu “Július” sa snažili účelovo vytvárať dymovú clonu.
  (Nikdy som si nemyslel, že “Július” je patologický blázon, ale naopak, že sa jedná o zdatného profesionála.)

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s