Čo na to Rusko?

V posledných týždňoch kde kto kope do Rusov resp. Ruska mysliac si, že mu to prejde. Dôvod tohto správania leží v zrade ruských „elít“, ktoré miesto toho, aby podporili Rusko a tak sa stali elitami najmocnejšej krajiny sveta, tak radšej zrádzajú Rusko za bankové účty na Západe, ktoré v konečnom dôsledku si aj tak nebudú môcť ponechať.

Takže ruské elity zrádzajú?

Áno (podľa mňa viac ako tie Slovenské, dôvody vyššie) a takto to bolo vždy, lebo existuje príslovie „Rusko malo vždy len dvoch spojencov: námorníctvo a vojsko“. Signálom k tomu, že súčasné ruské „elity“ sú ochotné zradiť Rusko, nechať ho zhorieť hoci v ohni atómovej alebo občianskej vojny len aby sa zavďačili pánkovi a mohli si ponechať tie zahraničné účty s nakradnutými peniazmi v daňových rajoch bolo, že ruskí športovci nielen šli na olympiádu pod neutrálnou olympijskou vlajkou ale aj ruskí hokejisti zaspievali ruskú hymnu pod neutrálnou olympijskou de facto bielou vlajkou. Keby to urobili naši, tak my ich roztrháme na kusy.

Prečo hovorím o vojnách?

Lebo zrada ruských „elít“ by mala viesť k rozpútaniu majdanu (približne v čase konania MS vo futbale 2018). Majdan by bol spúšťačom občianskej vojny a tá zas atómovej vojny, lebo globálne zákulisie podľa všetkého nemá mechanizmy k prebratiu kontroly nad atómovými zariadeniami Ruska v krízových situáciách (má ich v USA, na Ukrajine, v Číne atď). Prvou vecou ku vzniku majdanu slúžia kroky ako:

 • vyhostenie diplomatov;

 • lov na ruských oligarchov (pár ich v Londýne zabili resp. im chystajú zhabať majetok);

 • teroristický útok v nákupnom centre v Kemerovskej oblasti atď.

Druhou vecou je, že vyhostenie diplomatov a diplomatických misií v minulosti prakticky VŽDY končilo vojnou. Teraz ruská armáda nielen má špičkovú výzbroj a patriotov v ich radoch (stačí si pozrieť na výsledky v Sýrií), ale aj možnosť okamžitej odpovede na tzv. preventívny atómový úder.

Treťou vecou je, že ruský ľud urobil rozhodnutie ktorého dôvody ležia nielen v pochopení toho, že súčasný systém neslúži ich záujmom, ale aj toho, že sú pod útokom. Dôkazom je, že na zápase rugby s Nemeckom zahrali Sovietskú hymnu, ktorú aj zaspievali. Zmienený zápas skončil s výhrou pre Rusko 57:3 (33:3), čo má výpovednú hodnotu o stave ruského kolektívneho ducha/psychiky. Takže vojna pre Západ skončí katastrofou, ale či aj pre celé ľudstvo je hlavnou otázkou.

Hrozí Slovensku nejaký postih zo strany Ruska?

Pokiaľ sme sa nezaplietli priamo do špinavostí proti Rusku, tak nie. Podľa všetkého za nevyhostenie žiadneho ruského diplomata môžeme očakávať podporu Ruska a to hovorím i napriek tomu, že Lajčák vyhlásil, že „nevylučuje vyhostenie ruských diplomatov“ a povolal slovenského veľvyslanca v Rusku späť na konzultáciu. Hovorím to kvôli týmto 3 dôvodom:

 • Vedia, že aj koho zadania plní Lajčák (je koňom globálneho zákulisia) a napriek tomu musím povedať, že naše záujmy chráni výborne.

 • Vedia cez svojho veľvyslanca čo sa deje na Slovensku t.j. že na Slovensku prebehol jeden neúspešný pokus o majdan a tlak zahraničia (hlavne tých kruhov, ktoré chceli tu vyvolať majdan) je značný. A že to je maximum čo môžeme urobiť. Tu musím poznamenať, že Fico z pohľadu dennej politiky t.j. cirkusu pre občanov vyriešil krízu, ktorá vznikla kvôli pokusu majdanizovať Slovensko nedostatočne (niekto to nazval Pyrrhovým víťazstvom resp. prehrou alebo povedal, že sa vzdal bez boja), ale z pohľadu reálnej politiky resp. riadenia vyriešil túto krízu dobre až výborne. V konečnom dôsledku si rozšíril možnosti manévrovania a zaúča nasledovníka, ale posilnil nielen svoje postavenie v Smere, ale aj samotný Smer.

 • Zavolať si veľvyslanca na konzultáciu v prípade takejto diplomatickej/medzinárodnej krízy je štandardný postup.

A čo je odpoveď na otázku v nadpise?

Rusi doteraz postupovali tak, že tam kde mali prevahu dávali symetrickú odpoveď a kde nie, tak odpovede boli asymetrické na ktoré Západ nie je pripravený.

Čo sa týka špinavostí, nuž:

 • Západ zradcov vyhadzuje a káže im aby škodili Rusku tam kde môžu, ale veľa toho nedosahujú, lebo zradcovia sú neadekvátnymi kádrami;

 • Rusi týchto zradcov-oligarchov a korupčníkov odmietajú resp. ich vytesňujú z vlastných radov t.j. prakticky nemajú u nich podporu;

 • orgány činné v trestnom konaní robia záťah na zradcov-korupčníkov (a nielen oni) s tým, že tieto záťahy budú mať negatívne dopady aj pre kone globálneho zákulisia.

Čo konkrétne urobia, to neviem povedať ale Ruská odpoveď bude adekvátna a nanajvýš nepríjemná pre Západ.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Fico je v politike stále prítomný a Slovensko riadi cez koaličnú radu t.j. tvrdenie, že sa vzdal bez boja a neriadi tento štát je kapitálna hlúposť hodná buď amatéra, ktorý nezná veci resp. nevie/nechápe ako sa robí politika/ako sa riadia sociálne super-systémy alebo klinického debila (bolo mu to aj po lopate vysvetlené, ale stále to opakuje).

2 thoughts on “Čo na to Rusko?

 1. Takže Julius,
  tu máš krátke vysvetlenie ohľadom skvelého nevypovedania ruských diplomatov z Rakúska
  /sú to názory diskutérov z vodaksb.eu /
  ………….
  Toto je veľmi dobrá správa. Rusi si všimli násilne pchanie sa do zadku zo strany Viedne a tak dali najavo, že sa o moste medzi východom a západom bude rokovať za okrúhlym stolom.
  Pravidla hry nebudú tvoriť len Globalisti v tomto procese.

  veru, navyse si myslim, ze rusi nezabudli, ako van der Bellen pozval Porosenka ako cestneho hosta na tohtorocny Opernball…

  a ja ešte by som nick Július rád upozornil na nasledovný článok :
  http://www.24hod.sk/van-der-bellen-v-kyjeve-rusko-nemoze-na-kryme-uskutocnit-volby-cl573408.html

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s