„Now we choke“

Takto znie „novičok“ keď vyslovujeme jeho meno anglickou výslovnosťou čo vo voľnom preklade znamená „teraz sa dusíme“. Táto látka (ktorá bola podľa minulých tvrdení Britov na otravu Sripaľovych) je vysoko-jedovatá a patrí do skupiny organofosfátov. Do tejto skupiny patria tak niektoré pesticídy ako aj bojové latky ako sarin, tabun a VX (medzi týmito skupinami nevidím veľký rozdiel lebo čo zabije húsenicu zabije skôr či neskôr aj človeka).

A kvôli čomu sa dusia Briti?

Kvôli faktom lebo:

  • Bojové organofosfáty sú kvapalinou t.j. treba ich rozptýliť po okolí,

  • Bojové organofosfáty sú kontaktné jedy, ktoré sa vstrebávajú pri kontakte so sliznicou alebo kožou,

  • Bojové organofosfáty sú nervovo-paralitické jedy t.j. znemožňujú fungovanie centrálneho nervového systému (CNS) a tým pádom nastáva smrť udusením a zástavou srdca. Inými slovami hynie všetko čo má CNS.

  • Bojové organofosfáty sú vysoko toxické t.j. Briti aj zvieratá v Salisbury by nielen mali padať ako muchy (nielen tí, ktorí prišli s postihnutými do kontaktu alebo tí, čo boli v blízkosti miesta otravy), ale ani by im nepomohol protijed (proti novičoku údajne neexistuje lebo zabíja prakticky okamžite) a už vôbec by sa nemohli dostať z toho bez trvalých následkov. Pritom bojový organofosfát už bol použitý na otravu jedného oligarchu(?), kvapka VX na slúchadle telefónu zabila jeho, jeho sekretárku, vyšetrovateľa a jeho 2 pomocníkov (robili obhliadku miesta činu), asi po roku aj toho patológa, ktorý robil toxikológiu pečene obete.

  • Čisto chemickými metódami sa nedá zistiť pôvod jedu.

Ak to zrátam, tak Briti nielen krivo obvinili RF z použitia bojových chemických látok (sami priznali, že sú to len dohady), sami klamali, ale sa potvrdzuje aj verzia, že Skrípaľovi sa otrávili rybou v pizzerií t.j. jed je niečo iné ako bojový organofosfát.

Čo z toho plynie pre svet?

Tí politici, ktorí nezačnú cúvať a neurobia otočku včas budú hlupáci a odpíšu sa. To platí hlavne pre tie krajiny, ktoré vyhostili ruských diplomatov. To je prvá vec.

Druhá vec je, že Západné krajiny si poškodili svoje renomé. Niežeby sa o nich nevedelo, že nie je im cudzí žiaden podraz a politická vražda je ešte stále prijateľným nástrojom pre dosiahnutie cieľov, ale teraz je to takpovediac úradne potvrdené.

Tretia vec je, že Británia ako veľmoc a centrum koncentrácie riadenia (London city je/bol finančným centrom, ktorý má vlastné pravidlá a vytvára cca 20-30% HDP Británie) končí a Briti teraz budú musieť vyžiť z toho, čo si vyrábajú/vyrobia a verte mi, toho veľa nie je. Preto je pre Britov Brexit katastrofou a to som ešte nespomínal migrantov prakticky z celého sveta.

Čo z toho plynie nám?

Potvrdenie, že máme špičkovú diplomaciu lebo odoláva enormnému tlaku. Dôkazom toho tlaku sú vyhlásenia p-rezidenta Kisku, hovorcu Bútoru a bábky americkej ambasády na adresu ruských diplomatov. To je prvá vec.

Druhá vec je, že v rámci možností snažíme sa o čo najlepšie vzťahy s Ruskom, pomerne mierne vyhlásenia Lajčáka na adresu Ruska a Dankovo vyhlásenie pri oslobodení Bratislavy kde povedal, že „nikdy nezabudne, že nás oslobodili Rusi a silné Rusko je garantom mieru“. Inými slovami ostatní politici žehlia tie pomerne mierne vyhlásenia kde len môžu.

Tretia vec je, že Lajčák hral (lišiak, ktorý pracuje aj pre globálne zákulisie) o čas a teraz vychádza najavo, že Briti nehovorili pravdu. Takže s tým, že sme odolali tlaku nielen sme skončili na strane víťazov, ale bolo dokázané aj to, že v našej krajine má globálne zákulisie prevahu nad štátnymi/regionálnymi elitami USA (to bude hrať dôležitú úlohu pri zjednotení Česko-Slovenska).

S pozdravom

Oracle 911

One thought on “„Now we choke“

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s