Kto tu vlastne káže o slušnosti na Slovensku?!

Naivný človek by si myslel, že liberálna opozícia a liberálna tlač vrátane umelcov už nemôžu klesnúť nižšie. Opak je však pravdou. Táto zberba vždy má kam klesnúť bez ohľadu na miesto a funkciu kde sa nachádza. Nech si nikto nemyslí, že preháňam, lebo oni zapredali svoju chrbtovú kosť a česť pre slávu, ale i peniaze za predpokladu, že vôbec nejaké mali.

Prečo to hovorím?

P-rezident Kiska má všeličo na rováši od daňových únikov, cez úžeru a nákup podvodom získaných pozemkov, až po účasť na pokuse o štátny prevrat. V prvom prípade sa snažil lobovať u generálneho prokurátora s minimálnym úspechom. Pritom Baštrnákovi, ktorého obvinili z toho istého prečinu neuznali účinnú ľútosť to ako bonus. Len pripomeniem, že Kiska roky podnikal a účtovníci vedia, že do odpočítateľnej položky môžu dať len veci súvisiace s podnikaním, čo mu jeho účtovník/účtovníčka určite povedal, že financovanie predvolebnej kampane tam nepatrí, ale napriek tomu to tam dali. Daňová kontrola túto položku vyhodila, ale napriek tomu to tam dali znova. Prvý krát by sme mohli uveriť, že to bol omyl a chybu urobila účtovník/účtovníčka, ale po druhý krát sa tváriť „ja nič, ja muzikant“ je buď dôkazom bezočivého klamstva alebo slaboduchosti.

V prípade nákupu pozemkov je vec ešte okatejšia. Vyšlo najavo, že preto chce odvolať Gašpara, lebo sa vedie proti nemu vyšetrovanie v tejto veci. Aj v tomto prípade sa tvári ako muzikant, ale jeho výraz je dosť debilný (tvár na to má) lebo: okolnosti transakcie sú viac ako podozrivé a okrem toho ich matky nielen boli susedky z tej istej ulice, ale aj si tykali, takže so zubárom Francom sa museli poznať ešte z detstva. Argumentácia typu „nejaký neznámy ma vyhľadal s tvrdením, že vlastním od neho ukradnuté pozemky“ je prinajmenšom nedôveryhodná.

Podotýkam, že Kiska už asi tuší (hoci pri jeho miere tuposti mám určité pochybnosti), že nie je to Fico a jeho ľudia, ktorí mu primárne idú po krku, ale niekthto mocnejší. Dôkazom toho je článok na portáli denníka Pravda (podchyteného perifériou globálneho zakulisia t.j. GP), ktorý bol zase reklamou na tento rozhovor, ktorý celý deň visel na hlavnom portáli ako správa dňa (príklad toho, ako sa robí neštruktúrne riadenie v praxi).

Znamená to, že členovia súčasnej vládnej koalície sú úplne čistí?

O tom pochybujem, niežeby som si o nich vyslovene myslel, že sú to zločinci, ale myslím si, že sú namočení do nejakej nekalej veci, či už kvôli vlastnej chamtivosti alebo hlúposti. Dodávam, že málokedy existuje na nášho politika nejaký kompromát a preto sa dáky vyrobí. Kvôli týmto veciam hovorím, že Drucker síce tie pozemky nadobudol morálne otáznym spôsobom, ale zákonne. Toto je ale priamym dôsledkom kombinácie zastupiteľskej demokracie a kapitalizmu. Treba ale pripomenúť 2 veci:

  • Microsoft sa stal gigantom kvôli tomu, že matka Billa Gtaesa bola v niekoľkých správnych radách veľkých amerických firiem t.j. jej syn využil jej sociálny kapitál na rozbeh.

  • Matovič nielen riadi svoju stranu ako schránkovú firmu v rodinnom vlastníctve (podpredseda je jeho bratranec), ale aj svoj majetok získal daňovým podvodom a svoju matku namočil do podvodov. Pritom jediný dôvod prečo nesedí v base za podvody je to, že skutky boli premlčané.

Inými slovami zločinci nám kážu o slušnosti, spravodlivosti a liberálne médiá o ich zločinoch mlčia.

Ako to skončí?

Nuž očakávam, že na Kisku bude v priebehu niekoľkých týždňov (rátam tak 4-8) podaných niekoľko žalôb, zasadne bezpečnostná rada a odvolá ho. Táto žaloba urýchli odpis liberálov na Slovensku, ktorý môže vyústiť stratou riadenia pre globálne zákulisie. Hovorím to preto, lebo prebieha konflikt medzi Anglosasmi a Rusmi, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou vyhrajú Rusi, ale dovtedy sa tu budeme trápiť, kým nepadne rozhodujúci úder.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Mám zlý odhad čo sa týka časovania udalostí.

One thought on “Kto tu vlastne káže o slušnosti na Slovensku?!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s