Čo je to globálne zákulisie?

Pomerne často spomínam globálne zákulisie t.j. GP, ktoré nie je jedna skupina, ale klanovo-korporátne zoskupenie rozličných klanov a jedincov. Táto chobotnica rástla postupne, doslova celé tisícročia pritom si do seba začleňovala alebo vyčleňovala zo seba rozličné prvky, ale v naviazanosti pokolení jadro a centrálna idea zostali rovnaké.

Čo také?

Konkrétne ide o zotročenie celého ľudstva tak, aby otroctvo bolo posunuté do nevedomých úrovní psychiky. Začalo sa to dedičným kastovým systémom, pokračovalo to úžerou ako nástrojom k zotročeniu, skončilo to propagáciou LGBTI a legalizáciou pedofílie. Inými slovami väčšina špinavostí sa diala s ich súhlasom.

Kedy sa to začalo?

Keď Henoch z Atlantídy sa rozhodol, že pred skazou svojej civilizácie dôsledkom vojny nezachráni ľudí (na nich mu nezáležalo), ale vedomosti. Tieto vedomosti sa zase dostali do rúk niektorým zazobaným Egypťanom. Zostatok je už takpovediac história.

Aká je štruktúra?

Užšie vedenie resp. jadro pozostáva len z 2×11 osôb (tandem a poly-tandem), ktorí v záujme zachovania svojej bezpečnosti a akcieschopnosti zachovávajú svoju anonymitu. Vnútorný okruch pozostáva z osôb nižšieho zasvätenia, ďalšia vrstva zo zasvätencov náboženských organizácií napr. RKC, slobodomurárstva a vonkajšia vrstva sú osoby ako Kissinger alebo Rothsild a ich periféria.

Ako riadia?

Buď prevezmú riadenie nad organizáciou resp. procesom ako sa to stalo so židmi a kresťanskými cirkvami ešte pred Nicejskym koncilom alebo vytvoria trend, ktorého jedným dôsledkom je vznik organizácií, ktoré plnia ich zadania.

Majú problémy?

Viac než dosť, lebo v dôsledku ich činnosti sa svet nielen ocitol na hrane katastrofy, ale ani ich nemôžu riešiť s kádrami zo Západu kvôli ich nedostatku spôsobených 2 vecami:

  • hermetizovanie t.j. zámerné zahmlenie kľúčových riadiacich vedomostí;

  • systematická debilizácia Západu.

Preto teraz sa musia spoliehať na Ruské kádre, ktoré čítajú a osvojujú si aj materiály KOB.

Ako sa ich zbaviť?

Zásadne nie s guľkou do zátylku lebo:

  • sú anonymní;

  • aj rabíni sú pred nimi na pozore;

  • mnou naznačené problémy nikam nezmiznú;

  • keby ich aj nejakým spôsobom predsa vystrieľali, tak Západná spoločnosť by zaplnila ich miesto s oveľa horšou sortou (anime Ghost in the Shell: Stand alone complex je dosť dobrou nápoveďou).

Takže jediná možnosť je urobiť ich z pohľadu chodu sveta irelevantným. K tomu sú potrebné znalosti.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Heslovitosť tohto článku je spôsobená tým, že jednak na to sa dá napísať kniha a jednak tým, že na týchto stránkach je dosť materiálu aby ste si urobili obraz.

4 thoughts on “Čo je to globálne zákulisie?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s