Usádza sa prach v Sýrií

V sobotu 14.4.2018 prebehol raketový útok na Sýriu pri ktorom ozbrojené sily USA a Anglicka vypálili viac než 100 najmodernejších rakiet a sýrska PVO, ktorá bola navrhnutá cca 40 rokmi zostrelila asi 70 z nich. Čiže úspešnosť útoku bola asi 30%. Trump to okomentoval tak, že USA zasiahli všetky vytýčené ciele a Angličania zase vyhlásili, že žiadnu ich raketu sýrska PVO nezostrelila. V nedeľu Izrael údajne vypálili 8 rakiet na sýrske vojenské letiská. Pred tým než začnem rozberať veci do hĺbky, treba ujasniť jednu vec.

Čo také?

Otázky a odpovede od Pjakina (RJ) z tohto pondelka som ešte nevidel, ale viem, že súhrn jeho slov je približne nasledujúci: ide o odpis štátnych/regionálnych elít USA, likvidácie Londýna ako centra riadenia, príprava Iránu ako centra riadenia a na finálny holokaust židov. Ja som došiel k podobným záverom.

Prečo?

Tu sú dôvody:

  • Prvá vec je, že Anglosasi vypálili viac než 100 rakiet (ak dobre viem) na 3 už nepoužívané zariadenia a z toho zasiahlo cieľ 30.

  • Druhá vec je, že nasledujúci deň niekto cez vzdušný priestor Libanonu zaútočil na sýrske vojenské ciele. Hovorca Izraelského letectva sa nevedel vyjadriť k tomuto útoku, síce boli v blízkosti 2 lietadlá tie strieľali na ciele v pásme v Gazy, ale v žiadnom prípade nemohli vystreliť 8 rakiet tohto typu.

  • Tretia vec je, že Lieberman ako minister obrany nedávno povedal niečo v tom zmysle, že Izrael má právo na preventívne útoky.

  • Štvrtá vec je, že Nemci a Francúzi sa nezúčastnili útoku, hoci francúzske lietadlá vzlietli, ale nedošli (oprava: podľa všetkého rakety vzlietli z francúzskej lode).

  • Piata vec je, že po útokoch Trump vyzýva k zmierneniu napätých vzťahov s Ruskom.

Takže mne z toho vychádza, že ten útok najviac poškodil práve Anglosasov a Izrael lebo tí prví sa vyfarbili patrične a tí druhí zas nič nedementovali. Pritom Izrael veľmi dobre vie, že ak sa niečo zomelie, tak on je prvý na rane a nikto mu nepomôže. Čo sa týka Iránu, ten z objektívnych dôvodov a aj napriek výdatnej pomoci globálneho zákulisia sa nestáva centrom riadenia moslimského sveta.

Čo bolo pôvodným plánom globálneho zákulisia?

Použiť ISIL aby vytlačili mohamedánskych utečencov do Ruska a Európy cez Turecko (ktoré by malo zohrať úlohu 3. ríše a skolabovať). Po krvavých občianskych vojnách v Európe a v Rusku, Irán mal priniesť do Európy ten „pravý“ islam. Lenže americké štátne/regionálne tento plán prekazili a keby to nestačilo, Irán nezvláda ani úlohu ovládnutia rozbitého Iraku. Aj preto sa Rusko etabluje ako centrum koncentrácie riadenia pre Blízky Východ.

A čo teraz?

Tento útok v podstate odstavil vojnových štváčov v radoch vedenia USA, znemožnil Londýn a Izrael. Takže príslušné procesy bežia podľa plánov globálneho zákulisia. Čo sa týka Iránu a Izraela, ich osud záleží aj na práci Putina a Ruska.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Musím dodať 2 veci:

  • tento článok istým spôsobom je doplnením mojho článku o finálnom holokauste a takýto raketový útok zo strany USA nie je novinka;

  • Macron a May sú na odpis, ten prvý je infantilný pajác s oidipovským komplexom neschopného riadiť (pozrite sa na to o koľko je od neho staršia jeho manželka) a treba ho odstrániť, a tá druhá zas hrá rolu obetného baránka kvúli ktorej padne Británia.

2 thoughts on “Usádza sa prach v Sýrií

  1. Spätné upozornenie: Máme novú ministerku vnútra | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s