Ako je na tom naša nová vláda?

Liberáli na ňu útočia zo všetkých strán a to je dobré znamenie, lebo to znamená, že im Pellegrini a jeho vláda prekážajú. Druhá vec je, že Pellegrini pokračuje v tej istej línií ako Fico, síce má jemnejší slovník a iný štýl, ale nie je o nič menej tvrdší.

Prečo to tvrdím?

3 veci ma teraz napadli:

  • Pellegriniho grilujú kvôli príjmom, ale neustúpil;

  • SNS a Danko skúsili ho zastrašiť hlavne kvôli Sýrií, ale neuspeli lebo za Pellegrinim stojí Fico (čo je naraz požehnanie a prekliatie);

  • neodvolal s okamžitou platnosťou Gašpara.

Posledný bod je zaujímavý, ako náhle odstúpil Drucker (asi kvôli krčnej chrbtici) Gašpar sa dohodol s Pellegrinim, že k 31.5.2018 odstupuje. Samozrejme liberáli si myslia, že kvôli nim Gašpar odstúpil, ale to vôbec nemusí byť pravda. Ostatne sú to klinické prípady, takže oni nerozmýšľajú, ale rozprávajú.

To je všetko?

Áno, lebo od nástupu novej vlády ubehol asi mesiac a veľmi sa nemohli prejaviť (okrem odrazenia útokov), ale musím povedať 1 vec. Do konca mája môže vybuchnúť niekoľko informačných bômb, ktoré určite potopia liberálov.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Dačo sa v zákulisí deje, informačné pole nielen Slovenska ale aj celého sveta sa mení. Nakoľko budú tie zmeny markantné, to neviem s istotou povedať ale predpokladám, že elity Západu a ich poskokovia budú mať pretiahnuté tváre.

2 thoughts on “Ako je na tom naša nová vláda?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s