Kde leží potenciál ľudstva

Viem, že je to nezvyčajná téma mimo mojich obvyklých tém a zdanlivo to nesúvisí so Slovenskou a ani globálnou politikou. Opak je však pravdou. Otázka ľudského potenciálu sa týka každého človeka bez rozdielu pohlavia, veku, národnosti a miesta bydliska t.j. je jedno či dotyčný je 3 ročná indiánka z pralesa v Andách alebo starý muž z nejakej metropoly, lebo globálna politika sa týka celého ľudstva a planéty.

Ako to súvisí?

Pár faktov:

  • Genetický kód a jej nosič DNA sú zaujímavé prinajmenšom z 2 dôvodov: kým genetický kód je natívne 64 bitový (jeden triplet kódujúci aminokyseliny môžu tvoriť 4 bázy, ktoré sa môžu opakovať t.j. existuje 64 kombinácií), tak DNA je elektricky vodivá fraktálna anténa (pravdepodobne aj fotónový kryštál), ktorá je nielen opravovaná v rámci pravidelnej „údržby“, ale pri jej replikácií prakticky neexistuje nepodchytená chyba (súčasné ľudské systémy sú ďaleko za tým).

  • Jeden ľudský neurón podľa minulých odhadov vedcov má výpočtový výkon prevyšujúci 10 násobok výkonu procesoru Pentia spred cca 15 rokov (v skutočnosti oveľa viac), toto je umožnené tým, že mikrotobuly v neurónoch sú de facto procesorové jadrá, ktoré využívajú kvantové javy.

  • Ľudský mozog na základe genetickej výbavy svojho nositeľa nielen dokáže fungovať na základe pevne daných algoritmov, ale aj vytvárať vlastné algoritmy.

  • Priemerný ľudský mozog je nielen zložený z takého počtu neurónov ako hviezd má naša galaxia, a dokáže meniť svoju štruktúru aj na základe záťaže ktorej je vystavený, ale má aj relatívne nízku spotrebu cca 30 W.

  • Ľudské telo je zostrojené tak, aby bola maximálne ovládateľné.

  • Ľudské telo je nielen tvorené hmotou, ale aj poľami. Jedným takým poľom je elektrické pole ľudské, ktoré je tvorené elektrickými poľami buniek. Elektrické pole ľudských buniek v nevybudenom stave má rádovo tú istú intenzitu ako elektrické pole medzi zemským povrchom a ionosférou prerátané na V/m.

Na základe týchto z kontextu vytrhnutých faktov sa dá povedať, že Boh nielen exituje, ale aj:

  • každý človek odráža fragment univerza;

  • potenciál ľudstva na tejto planéte sa limitne blíži k nekonečnu;

  • každý ľudský tvor po osvojení svojho geneticky podmieneného potenciálu má šancu byť vyslancom Boha t.j. aby sa stal Človekom.

Kde je háčik a ako sa to týka globálnej politiky?

V súčasnosti žiadny spoločenský systém nedáva človeku možnosť osvojiť si svoj plný geneticky podmienený potenciál. To je prvá vec.

Druhá vec je, že globálne zákulisie aktívne robí všetko preto aby dosiahnutie svojho plného genetického potenciálu bola výnimka preto sa nastavil školský systém tak, aby prebiehala systematická debilizácia žiakov.

Tretia vec je, že rôzne ľudské rasy a etniká majú kvalitatívne iný potenciál t.j. potrebujú iný typ a iné množstvo práce na sebe aby dosiahli stav, kde sú vyslancami boha na Zemi. Z toho vyplýva, že miešanie rás v dlhodobom horizonte poškodzuje ľudstvo.

Štvrtá vec je, že na Západe v priemere každé desiate dieťa sa rodí nejakou dedičnou poruchou a počet postihnutých novorodencov je o niečo vyššie.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Viac než hodinové video o ľudskom mozgu a kvantových javoch.

One thought on “Kde leží potenciál ľudstva

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s