Slovenská agenda na 2030

Úrad vlády Slovenskej republiky vypracoval agendu na 2030 v šiestich bodoch proti ktorej nikto súdny nemôže namietať. Pozor nezamieňať si to s agendou 2030 z dielne OSN, ktorá aj v lepšom prípade je protinárodná, neľudská a to tvrdím i napriek tomu, že sa odvoláva na agendu OSN

Čo obsahuje slovenská agenda 2030?

Zmienená agenda sa dá nájsť aj tu a zameriava sa na:

  • Smerovanie k znalostnej, environmentálne udržateľnej a obehovej ekonomike pri demografických zmenách a meniacom sa globálnom prostredí.

  • Vzdelanie pre dôstojný život.

  • Dobré zdravie.

  • Udržateľné sídla, regióny a krajina v kontexte zmeny klímy.

  • Znižovanie chudoby a sociálna inklúzia.

  • Právny štát, demokracia a bezpečnosť.

Niektoré body bude podporovať aj globálne zákulisie a niektoré nie, ale to je hádam každému jasné. Chcem ale upozorniť na niekoľko vecí.

Čo také?

V Smere je niekoľko konceptuálne zdatných a schopných riadiacich kádrov okrem Fica a Kaliňáka (posledné informácie to naznačujú, okrem iného aj potvrdzujú moje predpovede).

Tieto body budú reálne určovať nielen aktuálne rozhodnutia v reálnej politike napr. usporiadanie ekonomických vzťahov, ale aj život Slovenska a smerovanie štátu.

Tieto body sa dajú plniť aj pro-národne a aj de facto proti-národne t.j. metódami, ktoré dosahujú ciele a metódami, ktoré v konečnom dôsledku dosahujú opak.

Ak sa dostanú k moci liberáli ako SaS nielen sa bude plniť opak týchto šiestich bodov, ale bude to rovno návrat k podmienkam z rokov 90. resp. vlády Dzurindu, ktorého obdobie neviem inak charakterizovať ako tichú genocídu ekonomickými metódami. Čo bolo zakrývané heslami typu „štát je zlý hospodár“ a “treba skresať štátne výdavky“.

Prečo bude hatiť globálne zákulisie plnenie niektorých bodov?

Pretože chce vybudovať otrokársku spoločnosť. Háčik je v tom, že takáto spoločnosť nielen je nestabilná aj vtedy keď zotročenie prešlo na nevedomé úrovne psychiky (hlavne keď rýchlosť obehu informácie je rýchlejšia ako výmena generácií), ale ani nemá podporu Boha.

Toto tvrdím na základe jednoduchého faktu: otrokárska spoločnosť je nespravodlivá a neumožňuje svojim nastavením masám osvojiť si svoj plný potenciál, ktorý je minimálnym predpokladom aby človek-jedinec sa stal zástupcom Boha na Zemi.

A prečo budú hatiť liberáli plnenie týchto bodov?

Nech mi niekto povie čo dobré urobila táto banda zložená z klinických stavov pre Slovensko a svet.

S pozdravom

Oracle 911

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s