„Kádre riešia všetko.“

Pred asi 20 rokmi nastúpil do prezidentskej funkcie Putin, ktorý zabránil rozpadu Ruska a ktorého inaugurácia prebehla 7. mája t.j. tento pondelok. Dodávam, že je to jeho posledné prezidentské obdobie a preto musím povedať 2 veci: Putinovi nebude dovolené odísť do politického dôchodku a buď bude jedno obdobie premiérom alebo poradcom prezidenta. Druhá vec je, že Putin je síce len jeden, ale existuje asi pol tucta náhradníkov o ktorých vie globálne zákulisie a asi ďalších pol tucta o ktorých nevedia a nevystupujú na verejnosti.

Prečo to hovorím?

Lebo riadenie Putina je takej kvality ktorej sa len málokto vyrovná resp. dokáže s ním ako tak držať krok a to vrátane Rusov. Medzi tými, ktorí dokážu ako tak s Putinom držať krok sú kádre V4. Medzi nimi zaberajú výsostné postavenie kádre Slovenska, lebo jednak sú kvalitne pripravené a jednak väčšina z nich nie je ideologicky podchytená ako je to u Poliakov, Maďarov alebo Čechov s tým, že zbytočne nevyvolávajú konflikty resp. chcú ich urovnať.

Znie to dobre a v čom je problém?

Slovensko má síce kádre, ale nemá dostatočnú zdrojovú stabilitu (napriek výdatnej pomoci globálneho zákulisia napr. predlženiu novej Hodvábnej cesty) a ani potrebnú infraštruktúru. Prvý problém rieši zoskupenie V4 a druhé zase obnova Česko-Slovenska s Prahou ako hlavným mestom.

Druhá vec je, že ak globálne zákulisie chce len trochu držať krok s Rusmi, tak nielen musí prestať s tou systematickou debilizáciou detí, ale musí u nás obnoviť školské štandardy spred 1989. Hovorím to preto, že Rusi budú môcť kvôli nástupcom Putina udržať svoju suverenitu viac než plánovaných 15-20 rokov.

Prečo nikoho Putin nereprezentuje ako svojho nástupcu?

Jednak nevidím dôvod, lebo aj on prišiel ako blesk z jasného neba a jednak keby niekoho aj predstavil, tak by to bolo pre dotyčného ortieľom smrti. Dodávam, že “každý národ má takú vládu akú si zaslúži” na základe svojho chápania a morálky, a dnešný Rusi sú niekde inde ako Rusi koncom rokoch 90.

S pozdravom

Oracle 911

9 thoughts on “„Kádre riešia všetko.“

 1. Zaujali ma “školské štandardy” a súhlasím, že je potrebné ich obnoviť.
  Čítal som v jednom “odbornom krúžku” návrh “reformy” školstva, ktorú tak presadzuje nejaká iniciatívna skupina. Bolo to niekoľko stovák strán. Preto som to čítal útržkovito. Prekvapil ma tam nadpis “Zrušiť povinnú školskú dochádzku”. Preto som vyjadril osobný nesúhlas vyhlásením, že je to škodlivý návrh. Potom som dlhšie debatoval s jedným “diskusným protivníkom”. Vysvetlil mi, že “deti majú ústavné právo, sami sa rozhodnúť aké vzdelanie potrebujú a či ho vôbec potrebujú”. Podľa mňa sú to choré iniciatívy, akoby šité na “vygumovanie” národa za pár generácií. Ibaže odvtedy sa ma už na názor nepýtajú.
  Z tohto pohľadu to, čo na Slovensku prebehlo nedávno, a ešte neskončilo, je dlhodobo pripravované a nie užitočné ale škodlivé pre ľudí, ktorí tu dlhodobo žijú a pracujú pre potomkov.

  Páči sa mi

  • Vzdelanie je výsada a zároveň potreba pre spoločnosť. Myslím pre normálnu spoločnosť.

   Odobrať budúcim Čelovekom možnosť/schopnosť sa učiť je …. Zlo-čin.
   Žiadne právo “vybrať si”, je z to manipulácia.

   Páči sa mi

  • Odpoveď aj Dušanovi:
   Pologramotným tupcom sa ľahko vládne, preto americké štátne/regionálne elity tlačia cez agentov z 3. sektoru reformu školstva, ktorá vedie k debilizácií. Lenže dostali sme sa do štádia, kde hocijaká technická chyba môže znamenať koniec CELEJ ľudskej civilizácie a aj ľudského rodu.
   Chcem tým povedať, že ten ktorý pretláča túto agendu by mal byť obvinený nielen z vlastizrady ale aj z genocídy.

   Páči sa mi

 2. Zjavný nesúhlas s článkom.Jednak Putin nemá nástupcu,nejedná sa o žiadnu skrytú taktiku,ale proste nemajú nikoho,lebo Putin ani o tom nerozhoduje ani nikto z jeho okolia.Po Putinovi príde ďalší Jelcin.A rozhodnutie bude stáť čisto na Ruskej Pravoslávnej cirkvi,ako to bolo doteraz a nie na žiadnom “”putinovskom klane”Po ďalšie, Slovensko nemá žiadne kadre ktoré by za niečo stali,ani v opozícii a ani v koalícii.Skolsky systém je od cias J.A.Kommenskeho čistá magorina,ktorá človeka iba obľbuje,takže tak ako pred rokom 1989 tak po roku 1989 máme totožnu hydru,ktorá len zavádza a okráda o cas naše deti.Jedine prečo je Slovensko zaujímavé od čias starého Egypta do teraz je nerastné bohatstvo,ktoré sa nenachádza nikde inde na svete a pre ktoré od čias Ignáca z Loyoly dianie na území ktore kopíruje dnešné Slovensko kontroluje a diriguje Tovarišstvo J.

  Páči sa mi

  • Odpoviem na to bod po bode:
   -Rusi majú dosť schopných kádrov, žiaľ väčšina z nich nie je na kľúčových pozíciach ale z tohto stavu by som nevyvodzoval žiadne závery.
   -Putin teraz bude riešiť kádrovú politiku, má silný mandát.
   -Jelcin sa mohol presadiť lebo chápanie a morálka bola pomerne nízka (každá šiel za peniazmi ako mohol) ale za posledných 20 rokov sa to zmenilo k lepšiemu.
   -Pravoslávna cirkev svojou proti-Putinovskou činnosťou sa politicky odpisuje sama.
   -Putin stojí nad klanmi, takže ak existuje nejaký putinovský klan, tak treba to hľadať medzi sibírskymi pustovníkmi resp. volchovmi.
   -Slovensko má kádre, stačí pozrieť na profesionalitu jednotlivých politických strán: Smer jednoznačne vedie, potom Most-Híd, SNS a opozícia je z tohto hľadiska nepodarená paródia na samého seba.
   -pred pár rokmi som doučoval študenta 12 ročného gymnázia inak ako systematické ohlupovanie v porovnaní s tým, čo som sa učil (gymnázium som skončil v 2003). Nehovorím, že to čo sa dialo v 1989 bolo ideálne lebo to nikomu neumožňoval osvojiť svoj potenciál ale nebolo to systematické ohlupovanie.
   -Čo sa týka jezuitov, oni sú a vždy boli nástrojom globálneho zákulisia, akási ideologická úderka.

   Páči sa mi

 3. Áno máte pravdu o tzv. bielovodskej partii okolo Putina,ale ta nemá taký vplyv ako Pravoslávna cirkev v Rusku.Bielovodie zasahuje len v pripade priameho ohrozenia ich uzemia,tak ako za veľkej vlasteneckej vojny.A po vojne uz zradili aj Stalina,resp. prenechali ho patriarchovi na likvidaciu.Čo sa týka našich riadiacich pracovníkov,kde velebite Koalíciu,tak sú to lokaji tak ako Sulík Kotleba a spol.Akurat po tie isté pokyny každý z nich chodí do iných dverí.

  Páči sa mi

  • Až tak na tom nezáleží čo hovorí Pravoslávna cirkev, záleží na tom, že aká je morálka a chápanie Rusov, a tá je ako sa zdá na vyššom stupni ako zmienenej cirkvi. A čo sa týka Bielovodia, ak je to pravda, čo o nich hovoríš, tak sa táto skupina dávno diskvalifikovali ako riadiaca štruktúra lebo útok na Ruskú civilizáciu sa najprv viedla v ideologickej a svetonázorovej rovine, až potom sa koná buď tichá genocída alkoholom alebo ekonomikou či otvorená vojna. Dodávam, že Stalin bol zákerne zavraždený mocenskými klanmi ZSSR po dohode s globálnym zákulisím.

   Čo sa týka slovenskej politickej scény, tak tu sa mýliš lebo:
   -Fico a Smer robí gramotnú patriotickú/sociálnu politiku;
   -za Bugárom stoja hlavne maďarské podnikateľské klany a globálne zákulisie, s tým, že aj nemecký liberáli (poskokovia amerických národných/regionálnych elít) prisľúbili podporu;
   -SNS hlavne predajcovia zbraní;
   -Kotleba, za nimi stojí globálne zákulisie;
   -liberálna opozícia sú jednoznačne poskokovia amerických štátnych/regionálnych elít.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s