„Zaostalé a primitívne Rusko“?!

Západ šíri mýtus, že Rusko je zaostalé, primitívne, takpovediac 100 rokov za opicami. Síce pri zavádzaní nových technológií často zaostávalo, ale keď sa vládca rozhodol aktívne riadiť výskum, vývoj a implementáciu technológií, tak tí údajne primitívni Rusi dokázali nielen dohnať Západ, ale ho aj predbehnúť. Naposledy takýto husársky kúsok dokázal Stalin za ktorého vlády bol vybudovaný priemyselný potenciál, nielen dokázali postaviť vlastnú atómovú bombu, ale aj ako prví dostali človeka do Vesmíru a to po 2 svetových vojnách a krvavej občianskej vojne.

Prečo to spomínam?

Nedávno Putin osobne otvoril predčasne dokončený 19 km dlhý morský most na Krym, ktorý slúži tak cestnej ako aj železničnej premávke. Západ už nerobí infraštruktúrne projekty v takejto mierke, obzvlášť nie USA, ktorých verejná infraštruktúra je v dezolátnom stave (to tvrdia ich vlastní civilní inžinieri). Samozrejme EU a USA hneď sa ozvali a začali s tou svojou rétorikou.

A ešte niečo?

Onedlho budú MS vo futbale, tam futbaloví fanúšikovia zažijú kultúrny šok. Nemám na mysli tie svetoznáme veci ako ruský balet či Ermitáž, ale to, ako bude vyzerať okolie konania a ako kvalitné budú služby. Západ to samozrejme neprehltne a bude chcieť Rusko potrestať, že sa nesprávalo tak, ako mu predpisujú mýty.

No to je im na nič platné, pretože pomaly ale isto vychádza najavo, že čistí západní športovci sú tiež len mýtom.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Západný ultras pod vedením ich tajných služieb spolu s Poliakmi chystajú provokácie, ale Putin prehodil pár slov s vodcom ruských ultras, takže majdanu a vážnejších nepokojov sa neobávam.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s