V4 vôbec nie je po smrti, ale žije

Počul som už kde-koho vykrikovať, že Fico zneužil, zradil a pochoval V4 kvôli vyhláseniu, že chce byť v jadre, chce sa dohodnúť s Francúzskom a Nemeckom a že budúcnosť Slovenska leží v EU. Pravda je taká, že vtedy nič iné ani nemohol povedať, lebo Slovensko je v inej situácií ako Maďarsko, ktoré je dvakrát tak veľké ako Slovensko a má možnosť vypratať rôzne sorosovské organizácie s patričným odkazom pre jeho vlastníkov.

Prečo to spomínam?

Pelegríniho vyhlásenie je v podstate o tom, že V4 nielen stále žije, ale je aj dosť silné na to aby prevzalo riadenie na Balkáne. To v praxi znamená, že V4 sa stáva novou koncentráciou riadenia pre Európu (ako som to už aspoň raz povedal) a aj to, že sa imigrantská záplava konať nebude.

Prečo sa nebude konať?

Niežeby som veril Lajčákovi na 100% ak príde reč na migráciu z Afriky a BV, ale záujmy globálneho zákulisia diktujú, že potrebujú uchovať Prahu ako centrum riadenia kabalistov s tým, že imigrantskou náplavou nezaťažené územia musia sa odniekade riadiť. Lenže Praha nemá dostatočné množstvo vhodných kádrov (priveľa z nich je ideologicky podchytená „kaviarňou“) a preto paralelne s obnovou Česko-Slovenska sa bude V4 kryštalizovať ako centrum riadenia pre Európu. A dodávam, že v centre koncentrácia musí byť pokoj a populácia pri relatívne nízkych hladinách stresu.

Druhá vec je, že naši odborníci sú špičkoví a napriek tomu, že centrum koncentrácie riadenia a výroby bude v Číne, ale časť výskumu a vývoja bude u nás resp. na území rozšírenej V4.

Čo to bude znamenať pre nás v praxi?

Ficovi bude dovolené robiť súčasnú pronárodnú politiku s tým, že síce Česko-Slovensko nebude Švajčiarskom alebo Rakúskom čo do výšky životnej úrovne t.j. neprisypú nám oveľa viac do válova (pre elitu sme pracovným dobytkom), ale distribúcia bohatstva bude rovnomernejšia.

Vyjde pravda ohľadom únosu toho vietnamského podnikateľa, ktorého únos chceli hodiť na nás vôbec nebol na Slovensku. Mám podozrenie, že tí, ktorí chceli hodiť jeho únos na náš krk sú tie isté kruhy, ktoré zosnovali únos Kováča mladšieho.

Odpis Kisku a liberálov bude pokračovať, lebo nielen Kisku nechali hovoriť po opici a bez Bútoru t.j. nechali ho urobiť zo seba idiota nielen na verejnosti, ale vytiahli, že sa tajne stretáva s Dzuindom a Miklošom t.j. s tými, ktorí po páchaní genocídy na Slovensku socio-ekonmickými metódami odišli páchať genocídu na Ukrajinu (ja im prajem aby boli vydaní a súdení na Ukrajine za genocídu).

Čo sa týka Česka, tam odpis liberálov bude prebiehať inak, lebo kým u nás sa ideológia likviduje cez jeho nosičov, tak tam najprv musia ideologicky znemožniť „kaviareň“ až potom prečistiť verejnú scénu od rôznych živlov.

V Maďarsku liberáli si už neškrtnú, ale ich elity majú veľko-maďarské sny, ktoré budú úspešne blokované.

Čo sa týka poľských elít, tí snívajú o veľkom Poľsku/Medzimorí a pri jeho realizácií sú ochotní zapáliť celú Európu. Čo samozrejme nezostane bez odozvy a preto budú dostávať jednu výchovnú facku za druhou a to tak, že ani nebudú tušiť kto ich fackuje a odkiaľ príde ďalšia.

S pozdravom

Oracle 911

One thought on “V4 vôbec nie je po smrti, ale žije

  1. Vďaka za Vašu prácu, ktorú robíte, Oracle 911, za analýzy, ktoré vnášajú určitý nadhľad a komplexný prístup do diania v spoločnosti u nás aj vo svete a ktoré pomáhajú aj mladému, neskúsenému človeku, ako som ja (mám 26 r.), zorientovať sa v zložitom dianí. Dúfajme, že máte pravdu v prognóze ďalšieho vývoja smerovania Slovenska ohľadne pronárodnej politiky a udržania si určitej miery suverenity, pretože rôzne globalistické “liberálne” dokumenty; týkajúce sa podpory a riadenia masovej migrácie do Európy, predovšetkým z Afriky a Blízkeho Východu (ako sú Marakéšska a Newyorská deklarácia alebo Globálny pakt o migrácii); a jednak tzv. “ľudskoprávne dokumenty” (ako Istanbulský dohovor, podkopávajúci základy rodiny a spoločnosti mätením pojmov cez gender ideológiu a podporou zoskupení usilujúcich sa príliš posilniť právomoci sociálnych pracovníkov vo vzťahu ku deťom ala nórsky Barnevernet) predstavujú naozaj smrteľný koktejl. Hádam je naša spoločnosť tak silná a nie je tak morálne zdegradovaná ako na Západe, aby týmto tlakom dokázala vzdorovať a prostredníctvom kompetentných úradníkov poslať všetky vyššie spomenuté dokumenty (aj nasledujúce podobného druhu, ak by následne prišli) do koša.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s