Zachráni sa západná Európa?

Nemám dôvod si myslieť, že sa zachráni, ale mám o to viac dôvodov v to dúfať lebo viem veľmi dobre, že si to vypije najskôr pracujúca väčšina a potom elita, ak vôbec. Toto hovorím napriek tomu, že tu i tam počujeme pozitívne správy. Žiaľ sú to len sporadické správy, ktoré signalizujú, že vznik kalifátu sa spomalil, ale nezastavil.

O čom konkrétne hovorím?

Nuž, Taliansko vyjadrilo zámer začať deportáciou ilegálnych imigrantov a to samozrejme vytočilo Sorosovych slniečkárov v Bruseli. Týmto cirkus v Taliansku nekončí, skôr sa rozbieha a nakoniec to môže skončiť ďalšími voľbami v ktorých zvíťazí Berlusconi. Síce mám voči nemu výhrady, ale v porovnaní s Macronom proti ktorému „protestujú“ ľavičiari je politický génius. Pritom Merkel a Macron navštívili Putina aby vyjednali ekonomickú spoluprácu a urovnali politické spory.

Sú to samé pozitívne správy ak berieme pohľad na suverenizáciu Európy, ale vo veci je to, že pôvodná západná Európa je tak dekadentná, že v Holandsku uvažujú nad tým aby zaviedli 3. pohlavie. Mohli by sme to odbiť, že je to výplod chorých mozgov a zasmiať nad tým tak, ako sme sa smiali tvrdeniam KSČ o dekadentnom Západe (starší si to pamätajú).

Čo urobiť?

No západniari sa musia zachrániť sami, my im môžeme ukazovať cestu. Veci dospeli do bodu, že ich mohamedáni už len natalitou budú môcť vytlačiť. Takže otázka vzniku kalifátu v Európe je len otázka času.

Akým spôsobom sa to udeje?

Nuž existujú indície, že tí židia, ktorí podporujú imigráciu budú odstavení. To znamená, že príliv ilegálnych imigrantov sa značne zníži. Druhá vec je, že wahabistických imámov, ktorí boli vyškolení Saudmi a sú podporovaní určitými kruhmi Izraela stačí vymeniť za tých z Iránu alebo primäť ich aby hlásali tú iránsku verziu islamu, a miera krvavosti poklesne. Vzhľadom na to, že Saudi teraz uprostred vojny s Jemenom majú finančné problémy (tú vojnu inak Saudi prehrávajú) znamená, že tento finančný zdroj pre imámov vyschne. Pomoc z Izraela tiež vyschne (z úplne iných dôvodov) a tak imámovia buď budú musieť zbaliť kufre alebo hlásať to, čo Irán hovorí.

Dotkne sa nás to?

Určite, ale kalifát bude končiť na našich hraniciach možno s tým, že býv. NDR a Bavorsko sformujú Nemeckú ríšu. Ostatne celé to ide podľa plánov globálneho zákulisia a keďže potrebujú Prahu, tak posilňujú nás zdrojmi a preto sa automobilky sťahujú k nám.

S pozdravom

Oracle 911

5 thoughts on “Zachráni sa západná Európa?

 1. “Mohli by sme to odbiť, že je to výplod chorých mozgov a zasmiať nad tým tak, ako sme sa smiali tvrdeniam KSČ o dekadentnom Západe (starší si to pamätajú).”

  Však on bol v istej mere dekadentný-zdegenerovaný už vtedy.

  Páči sa mi

 2. “Určite, ale kalifát bude končiť na našich hraniciach možno s tým, že býv. NDR a Bavorsko sformujú Nemeckú ríšu.”

  “Nemeckú ríšu” v akom zmysle?
  Myslíš nacionalistického až nacistického typu?

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s