Kto ešte nemá plné zuby predvolebnej kampane?

Odhadujem, že každý obyvateľ Slovenska, ktorý má ešte zostatok slušnosti a sedliackeho rozumu má už plné zuby tej viac než dvojročnej predvolebnej kampane, ktorá je mizerná imitácia cirkusu alebo treťoradej šaškárne. K tomuto davu slaboduchých teraz aj Kotlebová strana ĽSNS sa pridala s ich zákazom potratov. Im nejde o nenarodené deti, ale o niečo iné.

Čo zas vyviedli?

SaS sa pustila do p-rezidenta Kisku kvôli nezrovnalostiam vo financovaní svojej kampane z roku 2014, lebo ohľadom kontroly ministerstvom financií nehovoril pravdu. To je jedným z dôsledkov toho, že Kiska oznámil zotrvanie v politike a zámer založiť si vlastnú stranu.

Druhým dôsledkom toho oznámenia je to, že advokátka z hnutia Progresívne Slovensko Zuzana Čaputová bude kandidovať na prezidentku. Inými slovami, ak si nedáme pozor, tak budeme mať Kisku v sukni.

Celému tomu nasadzuje korunku koaličný návrh novely zákona o politických stranách a etického kódexu pre parlamentných poslancov. Samozrejme trafené husi zagágali.

O čo ide ĽSNS?

Momentálne na Slovensku potraty nie sú problémom, lebo nielen klesli na 1/3 toho čo bolo pri maxime, ale aj stále klesá ich počet. Pritom plošný zákaz potratov vymieranie nerieši, lebo na príklade Írska a niektorých juhoamerických štátoch kde potraty sú zakázané môžeme vidieť javy ako potratovú turistiku, potraty na medzinárodných vodách alebo ilegálne potraty, ktoré často skončia neplodnosťou alebo smrťou ženy, ktorá podstúpila tento zákrok. To je prvý dôvod prečo nepodporiť tento návrh zákona. Druhý dôvod je to, že tento zákaz nemá oporu v Ústave Slovenska, ako na to Fico aj poukázal.

To znamená, že Kotlebovo časovanie a spôsob argumentácie sleduje iné ciele ako tie ktoré deklaruje s tým, že možno za tým stojí globálne zákulisie aby oslabilo Fica spolu so Smer-SD, ale Kotlebová nízka profesionalita sťažuje dosiahnutie zamlčaných cieľov.

Čo sú zamlčané ciele?

Neviem či si to Kotleba uvedomuje, ale po tom čo oznámil svoju kandidatúru na post prezidenta veci sa stali viac-menej jasnými. A to:

 • s ĽSNS a Kotlebom globálne zákulisie neráta t.j. boli hodení cez palubu kvôli nízkej profesionalite;

 • schopnejšie kádre budú prebraté novo-vznikajúcou, národno-konzervatívnou stranou;

 • nová strana bude akousi protiváhou Smeru lebo jednak sa profilujú ako štáto-strana (a to z hľadiska riadenia nie je ideálne) a jednak majú podľa globálneho zákulisia priveľa dobrých kádrov;

 • bude sa opakovať plán globálneho zákulisia z francúzskych prezidentských volieb, Kotleba bude ľadoborcom Harabinovi ako bola Le Pen Fillonovi.

A čo sa deje v Česku?

No povaľači z pražskej „kaviarne“ sa pustili do seba kvôli škole. To je prirodzený vývoj vecí lebo globálne zákulisie má záujem odstaviť „kaviareň“ a zbaviť sa ich liahne kádrov, lebo im prekážajú.

Prečo spomínam aj Česko?

Lebo dôjde k obnove Česko-Slovenska, Praha bude centrom riadenia tak Vyšehradskej skupiny ako aj Európy. Globálne zákulisie potrebuje z jednej strany odpísať liberálov na oboch stranách hranice, lebo títo komedianti budú prekážať a robiť problémy. Z druhej strany je potrebné navýšiť zdrojovú stabilitu a k tomu slúži Hodvábna cesta do ktorej zapadá kanál Dunaj-Odra-Labe, na ktorej bude doprava tak ekonomická ako doprava po železnici. Samozrejme my tento kanál nebudeme financovať len zo svojho lebo do tohto projektu zapojí kde-kto.

Čo na to Fico?

Vzniknutá situácia ho určite neteší napriek tomu, že liberáli si navzájom idú po krku lebo:

 • z jednej strany s týmito komediantmi stýka prakticky každý deň a má to vplyv na našu budúcnosť;

 • z druhej strany veľmi dobre si uvedomuje, že celú akciu zorganizovalo globálne zákulisie a tuší, že to boli oni kto povzbudil Kotlebu a asi aké ciele tým sledujú.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Som proti potratom, ALE plošný zákaz tento problém nerieši pokiaľ bude sex zdrojom pôžitku a zábavy a nie posvätným aktom splodenia nového Človeka, ktorý je zástupcom Boha na Zemi. Rodičia sa k tomu musia pripraviť fyzicky aj psychicky. Pri ľudskom type psychiky je človek citovo sebestačný, problematika sexu a jeho častosti netlačí na psychiku a jedinec na ňom nie je závislý. Jeho fyziológia a emócie nezávisia na častosti sexu. Preto ako náhle v spoločnosti prevládne ľudský typ psychiky problematika nechceného tehotenstva a potratov prestane byť aktuálna.

8 thoughts on “Kto ešte nemá plné zuby predvolebnej kampane?

 1. kurník šopa veď to má zase logiku 🙂
  len by bolo zaujímavé vedieť kto bude u nás z kandidátov človekom globalistov (tak ako Zeman v ČR). ak by to bolo naozaj podobne ako vo Francúzsku – tak vyhrať môže aj kandidát liberálov, natoľko inteligentný aby pochopil v koho drese musí hrať (na odstavenie liberálov alebo na presadzovanie cieľov globalistov). hoci ak Praha bude centrom – nemyslím že to bude trvať viac ako tri-štyri roky tak v SR možno prezident nebude.

  Like

  • ” …z kandidátov človekom globalistov …….. ” ,
   skôr sa dá povedať ,vpíše sa do globálnej politiky ,chápe globálnu politiku .

   Otázka je ,asi ako zareagujú Slováci ,ak by za tri -štyri roky nemali prezidenta .je zajedno ,či by mali Slováci prezidenta na Pražskom hrade .skôr sa bude jednať o konfederáciu Česko-slovenska.
   Opäť by sa opakovali chyby a následné roztržky ,kto na koho dopláca . postavila sa diaľnica Praha -Bratislava . Slováci vtedy oponovali ,ale koľko tej diaľnice je na území Slovenska ?

   Like

 2. Súhlasím.
  Či bude chlap závislý na promiskuitnom (resp. mimo-manželskom) alebo manželskom sexe, je v jadre veci úplne ale úplne jedno (jedinými výhodami sú zdravotná stránka, a že chlapa nebudú ohovárať na dedine).
  Čiže, to je len také klamanie sa samého seba.

  Dnes vo svete obecne prevláda tzv. “skrytý matriarchát” = sexuálna závislosť chlapa na tele ženy, ktorý nedokáže kontrolovať svoj sexuálny pud.
  Tu kresťanské manželstvo samo o sebe nepomôže, pokiaľ chlap a samozrejme tiež aj žena dobrovoľne nevyvinú snahu, aby sa stali skutočnými Ľuďmi (žena napr. tým, že nebude vedome alebo podvedome sexuálne dráždiť chlapa napr. niektorými odhalenými časťami svojho tela, a chlap napr. tým, že to nebude po žene vedome alebo podvedome vyžadovať).

  Like

 3. Mimochodom, predvolebná kampaň ĽSNS pokračuje – predkladajú ďalší v podstate populistický zákon a opäť neriešia, či SR (= neo-kolónia) disponuje príslušnými zdrojmi, či jej to zákulisie dovolilo (v skutočnosti je to práve zákulisie, ktoré to “kotlebovcom” poradilo – lenže ono týmto sleduje úplne iné ciele než ľudské), a nakoľko je reálne, aby takýto zákon prešiel v parlamente.
  Takúto politiku bez zodpovednosti by mohol robiť aj SMER.
  Čo by ste povedali na to, keby SMER v parlamente predložil zákon, aby sa zvýšila čistá min. mzda na Slovensku dajme tomu na rovných 1000 euro, pričom by sa neriešili zásadné otázky – kde na to vziať (v prípade štátnych zamestnancov), ani by sa predtým nedohodli s podnikateľským sektorom pôsobiacim na Slovensku?

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s