Ako to je s tým Sorosom a imigráciou?!

Hádam každý počul, že Soros v otázke migrácie urobil 180° obrat. Najzaujímavejšie je, že použil tú istú výhovorku na obrat ako na podporu migrácie spred cca 3 rokov t.j. abstraktný humanizmus. Pre dav, ktorý nerozmýšľa len koná na základe hesiel toto vysvetlenie určite stačí, ale pre ľudí, ktorí rozmýšľajú a majú pamäť dlhšiu ako 2 týždne začínajú sa pýtať otázky.

Konkrétne o čo ide?

Menšia rekapitulácia, pred 3 rokmi Soros de facto prikázal Bruselu aby sem navozil imigrantov a choval ich ako v bavlnke a to tak aby boli prakticky všade. Teraz vyhlásil:

Členské státy by neměly být nuceny přijímat uprchlíky, pokud to nechtějí, a uprchlíci by neměli být nuceni usazovat se tam, kam nechtějí jít.“

A keby toto nestačilo, tak Orbán rozhodol o tom, že organizovanie migrácie bude trestným činom a vzhľadom k tomu čo sa blíži (o tom trochu neskôr), tak to bude celoeurópska záležitosť. Inými slovami import ľudského odpadu sa konať nebude.

A potom prečo počujem, že sme podpísali Markaešskú deklaráciu?

Nespochybňujem to tvrdenie vlády, že nikomu neudelilo právomoci aby sa tej konferencie zúčastnil a hocičo tam podpísal. Ostatne žiadny člen vedenia vládnej koalície podľa doterajších krokov nemá samovražedné tendencie a ani si nemyslí, že ho budú v zahraničí čakať s otvorenou náručou (a ten kto opak tvrdí buď klame alebo nemá niečo v hlave v poriadku). Otázky preto sú: „či tam niekto zastupoval Slovensko a kto mu dal pokyn na zastupovanie a podpis“. Neviem síce kto tam bol a naša účasť je otázna, ale ak tam bol niekto na pokyn p-rezidenta Kisku, tak Kiska má problémy. Lebo síce Bútora a spol. mu mohli toto poradiť, ale je to jeho podpis, ktorý stojí na príkaze.

A čo sa stalo so Sorosom?

Pritlačili ho k stene. A to podľa všetkého nielen tým, že jeho otec zbohatol na obchodoch s arizovaným majetkom maďarských židov, ale sa šíria aj fámy o jeho smrti a o únose jedného jeho potomka. Ostatne, má toho na rováši toľko, aby skončil horšie ako Madoff.

Veci tu nekončia, lebo podľa všetkého sa chystá veľká čistka medzi federálnymi zamestnancami v USA t.j. chystá sa lovecká sezóna na členov a poskokov amerických národných/regionálnych elít. Čo to bude znamenať pre Kisku, ktorého médiá pravidelne grilujú na primeranom ohni si môže kde-kto domyslieť a čo to bude znamenať pre zostatok liberálnej opozície si môže kde-kto domyslieť tiež.

Bude to znamenať koniec Sorosa?

Nie, pretože existujú na neho páky a má svoje využitie. To isté platí o jeho neziskovkách, ktoré prejdú určitou reorganizáciou.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Aby som to zasadil do širšieho kontextu: globálne zákulisie robí z Prahy, ktorá je centrom kabalistov centrum riadenia pre V4 a v podstate aj pre celú Európu. Na toto sú potrebné zdroje a sociálna stabilita, a z toho logicky vyplýva, že riadená migrácia do našich krajín asi 20 rokov konať nebude konať.

Reklamy

One thought on “Ako to je s tým Sorosom a imigráciou?!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s