Kam kráčaš Slovensko?!

Dôležitá otázka, ktorú si začali klásť aj liberáli. Niežeby ich skutočne zaujímal osud Slovenska a jeho obyvateľov. V skutočnosti im ide o to aby si udržali vlastný flek a z toho plynúce príjmy a beztrestnosť. Inými slovami sú zmätení, lebo z jednej strany vládna koalícia reční o európskych hodnotách, euroatlantickej integrácií a čo ja viem ešte o čom, ale kroky vlády smerujú k integrácií s Ruskom a s Čínou.

O čo ide?

Kým p-rezident Kiska perlí o použití nórskych fondov na vybudovanie občianskej a slušnej spoločnosti a o tom, že Nord Stream 2 ohrozuje Ukrajinu (on niečo také fakt povedal), tak Danko reční v ruskom parlamente o dôležitosti pre Slovensko byť za dobre tak so Západom ako aj s Ruskom a Čínou a to s tým dodatkom, že nemáme opakovať chyby z minulosti. K tomu prirátame, že člen ĽSNS otvoril chúlostivú otázku Sorosa a neziskoviek na pôde slovenského parlamentu (na takéto veci ich profesionalita stačí). Takže vedia, že je veľmi zle no nechápu prečo.

Prečo?

Pretože z jednej strany cca 95% z nich je de facto klinický debil, ktorý nechápe riadenie a z druhej strany globálne zákulisie rozmiestnilo svoje figúrky a zmenilo podmienky tak, aby procesy zdanlivo prebiehali samo-sebou. A to, čo sa deje sa nazýva križovanie proti vetru t.j. overstag a preto prskanie Kisku na Smer je síce pochopiteľné, ale aj hlúpe*, lebo nie je to Smer a Fico, ktorí idú po ňom.

Ako to podľa mňa skončí?

Odpisom liberálov a s tým, že Slovensko bude dôležitou dopravnou tepnou, kľúčovou figúrkou, lebo to čo sa deje je dlhé križovanie proti vetru t.j. dovtedy budeme integrovať do euroatlantického konglomerátu, až skončíme v bloku spolu s Ruskom, Čínou. A keďže včera Putin navštívil Viedeň, tak otázka je len miera krvavosti, chaosu a dĺžka prechodného obdobia.

S pozdravom

Oracle 911

*Vedci urobili s dvoma potkanmi pokus: dali ich do spoločnej klietky a uštedrili im bolestivý elektrický šok, potkany zaútočili na súkmeňovca lebo si mysleli, že ten druhý na neho zaútočil. A neviem si pomôcť, ale Kiskove správanie mi pripomína potkana, ktorý dostal šok t.j. útočí na prvú vec čo vidí…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s