Kam kráčaš Slovensko?!

Dôležitá otázka, ktorú si začali klásť aj liberáli. Niežeby ich skutočne zaujímal osud Slovenska a jeho obyvateľov. V skutočnosti im ide o to aby si udržali vlastný flek a z toho plynúce príjmy a beztrestnosť. Inými slovami sú zmätení, lebo z jednej strany vládna koalícia reční o európskych hodnotách, euroatlantickej integrácií a čo ja viem ešte o čom, ale kroky vlády smerujú k integrácií s Ruskom a s Čínou.

O čo ide?

Kým p-rezident Kiska perlí o použití nórskych fondov na vybudovanie občianskej a slušnej spoločnosti a o tom, že Nord Stream 2 ohrozuje Ukrajinu (on niečo také fakt povedal), tak Danko reční v ruskom parlamente o dôležitosti pre Slovensko byť za dobre tak so Západom ako aj s Ruskom a Čínou a to s tým dodatkom, že nemáme opakovať chyby z minulosti. K tomu prirátame, že člen ĽSNS otvoril chúlostivú otázku Sorosa a neziskoviek na pôde slovenského parlamentu (na takéto veci ich profesionalita stačí). Takže vedia, že je veľmi zle no nechápu prečo.

Prečo?

Pretože z jednej strany cca 95% z nich je de facto klinický debil, ktorý nechápe riadenie a z druhej strany globálne zákulisie rozmiestnilo svoje figúrky a zmenilo podmienky tak, aby procesy zdanlivo prebiehali samo-sebou. A to, čo sa deje sa nazýva križovanie proti vetru t.j. overstag a preto prskanie Kisku na Smer je síce pochopiteľné, ale aj hlúpe*, lebo nie je to Smer a Fico, ktorí idú po ňom.

Ako to podľa mňa skončí?

Odpisom liberálov a s tým, že Slovensko bude dôležitou dopravnou tepnou, kľúčovou figúrkou, lebo to čo sa deje je dlhé križovanie proti vetru t.j. dovtedy budeme integrovať do euroatlantického konglomerátu, až skončíme v bloku spolu s Ruskom, Čínou. A keďže včera Putin navštívil Viedeň, tak otázka je len miera krvavosti, chaosu a dĺžka prechodného obdobia.

S pozdravom

Oracle 911

*Vedci urobili s dvoma potkanmi pokus: dali ich do spoločnej klietky a uštedrili im bolestivý elektrický šok, potkany zaútočili na súkmeňovca lebo si mysleli, že ten druhý na neho zaútočil. A neviem si pomôcť, ale Kiskove správanie mi pripomína potkana, ktorý dostal šok t.j. útočí na prvú vec čo vidí…

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s