„Mal som držať jazyk za zubami“

To asi bude prvá vec čo napadne Kisku a ostatných liberálov tak v politike ako aj inde po tom, čo ich odpíšu. Samozrejme za predpokladu, že im dôjde čo sa stalo a kvôli čomu sa to stalo, ale podľa toho čo sa deje na Slovensku a v Česku, tak mám pochybnosti. Hovorím to na základe toho, že stále sa používajú v minulosti osvedčené recepty a postupy, ktoré v zmenených podmienkach čoraz menej zaberajú, lebo sa tu bavíme o verejnom a politickom živote a nie o varení. Hoci budú musieť zjesť to, čo si navarili.

O čom hovorím?

Hovorím o očistení slovenského verejného a politického života od liberalizmu a ostatných falošností. Tento proces bežal na pozadí minimálne od roku 2016 resp. od študentských pochodov proti korupcií, ale proces nabral spád a naplno sa zviditeľnil po vražde Kuciaka a jeho snúbenice. Čo je svojim spôsobom paradox lebo organizátori tejto sakrálnej obete namiesto očistenia chceli vyvolať majdan.

Prečo hovorím aj o Česku?

Lebo to čaká aj ich, síce neskôr a možno trochu intenzívnejšom prevedení, ale predsa. Dôvod tohto javu leží v rozličných psychodynamikách oboch spoločností, lebo kým naša psychodynamika je bližšie k dedinke (nebohý Chelemendik to veľmi dobre vystihol), tak tá česká je bližšie k malému mestečku. To znamená, že ľudia sú citliví na jednotlivé veci inou mierou a sociálne procesy majú inú dynamiku.

Prečo to spomínam?

Príhovor prezidenta o stave republiky bol skôr politickou agitkou ako hodnotením ( to si myslia aj iní , nielen Fico, Pellegrini a ostatní členovia vládnej koalície). Ja očakávam, že po tomto príhovore vyjdú aj ďalšie špinavosti o Kiskovi a spol.

Ďalšia vec čo sa týka Slovenska je, že liberáli začali robiť hurhaj kvôli ruskému špionážnemu seriálu Spiaci agenti (na internete ho môžete nájsť s českými titulkami), ktorého zápletka sa točí okolo toho, že po sakrálnej obeti v Rusku chcú vyvolať majdan. Keby mlčali o seriáli, tak by prakticky ani pes neštekol za ním, ale po tom, čo si ľudia pozrú seriál, tak im dôjde mnoho a poukážu prstom na vinníkov resp. kto zosnoval celú akciu t.j. vyjde najavo čo je skutočným cieľom hnutí All for Jan a Slušné Slovensko…

Tretia vec čo sa týka nás je to, k čomu sa vlastne priznala medzi riadkami Katka Knechtová. Inými slovami podala celkom jasnú vizitku toho, čo sú vlastne liberáli. Ostatne čo v tej reči vyprodukoval Kiska, tak väčšina obyvateľov Slovenska má ich za to…

Posledná vec, a tá sa týka Česka je, že Zeman nechal na verejnosti spáliť tie trenky, ktoré skupina Ztohoven (kultúrna úderka „kaviarne“) vyvesila na Pražský hrad namiesto prezidentskej štandardy. Táto akcia, ktorá prebiehala presne v čas otváracieho ceremoniálu MS 2018 v Rusku samozrejme vytočila „kaviareň“, ktorá začala prskať. Týmto svojim činom v podstate nielen poslal „kaviareň“ do teplých krajov, ale aj odštartoval očistu českého verejného a politického života (sam sa k tomu medzi riadkami priznal).

S pozdravom

Oracle 911

PS: To čo teraz urobil Kiska, Harabin by to neurobil lebo má dosť rozumu aby to neurobil.

PS2: Dnes, po tom, čo som uverejnil článok som dopočul, že protestujúci sopliaci podali žalobu na Fica za šírenie poplašnej správy a Fico im patrične odpovedal. Zaujímavé je, že podávajú po tom, čo sa začala verejne preberať ruský špionážny seriál Spiaci agenti/Spjaščie či je to dôsledok manipulácie miestnej periférie globálneho zákulisia (podsunuli programovému riaditeľovi tento seriál) alebo je to zásah zhora neviem povedať ale výsledok hovorí za seba.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s