Koniec ríše Anglosasov v dohľade?

Musím sa priznať, dopustil som sa jednej nepresnosti. To vtedy, keď som vytvoril dojem, že Americká ríša slúži a slúžila len americkým štátnym/regionálnym elitám. Skutočnosť je taká, že Americká ríša bola len svalom tak Britským elitám ako aj globálnemu zákulisiu. A keďže ako nástroj Americká ríša sa stala nielen nepotrebnou, ale aj nebezpečnou pre celý svet, tak odpoveď znie jednoznačne áno.

Prečo to hovorím?

Mimo procesov čo som minule spomínal sa udialo niekoľko vecí:

Inými slovami celá ríša pripomína loď s čoraz väčším počtom dier.

Čo to bude znamenať pre nás?

Málokto vie, ale Gorbačov pred de facto kapituláciou dostal slovné záruky, že býv. Východný blok bude neutrálny. Tieto sľuby západ nielen nedodržal, ale ani neplánoval dodržať. Lenže čaro nechceného je, že kvôli vývoju situácie dôjde k vytvoreniu neutrálneho bloku uprostred Európy, ktorý bude tvorený hlavne krajinami zo štátov býv. Východného bloku. A ako to bude s Nemeckom zatiaľ naisto neviem povedať.

S pozdravom

Oracle 911

PS: V závislosti od toho, ako bude prebiehať rozpad EU a NATO môže vypuknúť 3. svetová vojna a pred tým varoval aj Putin. Dôvod je prostý, politická instabilita, ktorá bude sprevádzať rozpad týchto štruktúr môže byť dostatočne veľká aby vyvolal vojnu, ktorá sa vystupňuje až k 3. svetovej vojne.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s