Ticho pred búrkou?!

Ani nie, lebo sme v oku búrky, ktorá začala druhým volebným víťazstvom Jelcina. Vtedy došlo k veľkému narušeniu plánov globálneho zákulisia. Inými slovami došlo k fázovému posuvu pri mnohých ak nie všetkých sociálnych procesoch v sociálnych super-systémoch ľudstva. Tento fázový posun zas spôsobil spolu s neadekvátnym riadením zo strany globálneho zákulisia to, že začala sa hromadiť energia, ktorá ak sa nerozptýli a nechá sa uvoľniť explozívne, tak nielen môže zničiť ľudskú civilizáciu, ale aj biosféru.

Prečo to hovorím?

Kvôli tomu, že útok V4 na Brusel bol úspešný a chystá sa odpis nepotrebných bruselských štruktúr. A nielen kvôli tomu lebo:

Vidíme v podstate 2 veci:

  • USA a US$ spolu s NATO sa odpisujú v urýchlenom režime;

  • Bruselské štruktúry sa odpisujú tiež.

Prečo?

Ako som už hovoril, štátne/regionálne elity USA sa chystali vyviesť nejakú hlúposť a podľa vývoja posledných dní, chystali použiť Brusel a NATO ako baranidlo. Podľa toho, ako sa koncentrujú vojská NATO, tak by som povedal, že by šli najprv proti Bielorusku s výhovorkou, že tam budú robiť poriadok (vyvolať tam majdan nie je problém) a potom možno aj proti Rusku.

Samozrejme, tento čin by nezostal bez odozvy a by sa to skončilo dosť škaredo. K tomu by museli odstrániť najprv Trumpa, ktorý situáciu v USA stabilizuje a na ktorého sa neustále útočí (tá hystéria v USA proti Trumpovi nemá konca-kraja).

Prečo som hovoril o oku búrky?

Oko je pomerne stabilný stred, ktorý je obklopený veternou stenou. V tomto oku sme sa ocitli asi v roku 2008 keď globálne zákulisie zistilo, že tie deriváty s ktorým obchodujú banky nižšej šarže dokážu položiť celý finančný systém v priebehu niekoľkých dní.

A na to aby táto veterná stena nezmietla všetko čo jej stojí v ceste je potrebné mať nielen použiteľné alternatívy, ale aj včas rozložiť nepotrebné nástroje.

S pozdravom

Oracle 911

Reklamy

3 thoughts on “Ticho pred búrkou?!

  1. Spätné upozornenie: Za Sorosove peniaze rozum nekúpiš | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s