Za Sorosove peniaze rozum nekúpiš

Toto nikto nekúpi ani za vlastné nieto ešte za cudzie. Prakticky každý to vie, ale niektorí ľudia sa začnú správať „ja som šéf, ty si idiot“ v tom momente ako sa dostanú do vedúcej pozície alebo zarobia väčší balík peňazí, či sa dostanú na teplé miestečko. Pokiaľ viem, každý sa stretol s takým človekom alebo videl niekoho premeniť sa na nafúkanca a ak nie, tak buď je šťastlivec alebo on či ona je tým nafúkancom. Predpokladám ale, že táto osoba nechodí na moje stránky.

Prečo otváram túto otázku?

Lebo som minule napísal, že globálne zákulisie potrebuje odpísať nepotrebné nástroje a to čo sa deje na Slovensku s liberálmi je presne príkladom. Liberáli v politike už sú nejakú dobu v režime samo-zničenia a k nim sa priadli aj Sorosove deti ako ich Fico trefne nazval. Ide totiž o to, že hnutie Za Slušné Slovensko sa začalo priamo angažovať v politike, ale to sa už nepáči ani Matovičovi, ktorý nie je žiadny lumen a už vôbec nie celkom príčetný a preto OĽaNO prešlo do protiútoku, hoci od začiatku bol ich spojencom, lebo mohol využívať tie akože apolitické protesty na presadzovanie svojej politiky. Pritom najväčšia zrada nie je to, že zneužili protestujúcich a sami začali robiť politiku, ale to, že sami robia veci proti čomu údajne bojujú:

Organizátori protestov Za slušné Slovensko ohlásili, že sa môžu hlásiť ďalší občania, podmienkou len má byť skutočnosť, že budú kandidovať ako nezávislí, musia sa hlásiť k vízii Slušné mestá a obce Slovenska a musia ich poznať jednotliví koordinátori zhromaždení Za slušné Slovensko a dať im súhlas.“

Inými slovami klientelizmus, elitárstvo, rodinkárstvo a príslušnosť ku klanom pri delení eurofondov, grantov a zákaziek t.j. slušnosť 5. kolóny a liberálov v praxi.

 

No netreba zabúdať ani na ďalšiu vec t.j. na politickú kariéru Kisku. Áno toho Kisku, ktorý podľa Blahu chce ovládnuť liberálnu pravicu a preto sa pustil do bratovražedného boja. Podľa mňa Blaha nepostrehol druhú polovicu pravdy, lebo Kiskov cieľ je nielen ovládnutie liberálnej pravice, ale aj poraziť Smer resp. zabrániť tomu aby Smer mohol založiť vládu.

Vzhľadom na nízke intelektuálne schopnosti liberálov a ich prakticky neexistujúcej profesionalite ktoré vynahrádzajú snažením, tak ich koniec bude všelijaký, len nie krátky a dôstojný.

A čo ostatná 5. kolóna?

No to je problematická otázka, lebo kým Ficovi a čiastočne aj Mečiarovi resp. jeho projektu stačí poukázať na prešľapy a financovanie liberálov, ktorí sa žerú navzájom aby víťazili (a do tohto boja sa zapoja tak Kollárova strana, Sieť ako aj KDH), tak zostatok 5. kolóny, ktorá nabrala trocha rozumu bude predstavovať nebezpečenstvo. A to z jednoduchého dôvodu: buď už prezliekla kabáty a prešla na stranu globálneho zákulisia alebo prezlieka kabáty. Preto jediné východisko je to, že Fico a Mečiar začnú robiť konceptuálne gramotnú politiku.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Dávnejšie som už povedal, že na Slovensku boli spustené očistné procesy a preto som si viac menej istý výsledkom. Otázka je miera krvavosti resp. veľkosť vedľajších škôd.

Reklamy

2 thoughts on “Za Sorosove peniaze rozum nekúpiš

  1. Zdravím Vás, skúšali ste svoje blogy zverejňovať na Pravde, Sme, DenníkN, Hlavné správy príp. inde? Vaše analýzy sú veľmi dobré, nech si to uvedomí čo najviac ľudí! I keď predpokladám, že ich vo väčšine zablokujú…

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s