Putin vyhral šampionát bez jedného výstrelu a liberáli majú problémy

Futbalové MS 2018 v Rusku boli jednoznačným úspechom až na pár menších incidentov typu Pussy Riot vbehnú na štadión, anglický ožran rozbíja autá atď., ale nestalo sa nič. Putinove víťazstvo nespočíva len v tom, že Rusi zorganizovali špičkový šampionát, ale v tom, že tento počin riadne narušil Západnou propagandou vytvorený obraz Ruska. Tento počin predstavuje pre liberálov vážny problém.

Prečo narušil obraz?

Myslím si, že toto video ( nie je jediné svojho druhu) poriadne narušilo vnímanie Ruska na Západe a nie sú to len videá, ale osobné skúsenosti fanúšikov, ktorí to predajú svojim známym. Ľudia začnú rozmýšľať nad tým, že v čom ešte im klamali a klamú médiá. A prvá vec čo začnú spochybňovať sú tie historky o použití novičoku Rusmi.

Preto proti-ruská propaganda bude zaberať čoraz menej, samozrejme to ešte neznamená, že nejaký liberál z presvedčenia (čo je podľa mňa synonymom pre klinického debila) sa zo nepokúsi využiť napr. pán Sulík, ktorému vadia Noční vlci, ale Hells Angels, ktorí sú tu od 2013 už nie, ostatne čo sa dá čakať od takého, ktorý údajne ponúka usvedčenému úžerníkovi a daňovému podvodníkovi post šéfa vlastnej strany len preto aby zvýšil svoje volebné preferencie.

Prečo je to pre liberálov problém?

Lebo farmári z JAR odchádzajú do Ruska článok tu a tu ,lebo v Afrike biely farmár resp. beloch je pomaly lovná zver. Pritom bieli farmári zabezpečovali obživu celej Afrike, ale akonáhle začali ich černosi vyháňať nielen celá ekonomika štátov bola v ťahu viď Zimbabwe, ale aj začali kapať od hladu. A čo teraz poviem je z druhej ruky (známa mojej mamy), v mestách JAR biely nemá vychádzať ani cez deň na ulicu, musí spať v dome obklopený aspoň 4m múrom a na nočnom stolíku musí mať AK-47 či inú smrtiacu strelnú zbraň. Inými slovami multi-kulturálny sen nie je len nefunkčný, ale rovno škodlivý.

Týmto to nekončí a ako všetci vieme Orbán a celá V4 je proti imigrácií a na tom nezmenila nič ani Merkel, a ani ten tlak zo strany liberálnych médií. To nie je všetko, lebo:

Posledný bod by som chcel vypichnúť: Pellegrini v jednom svojom interview povedal (ten v ktorom redaktor ťahá pôvod Sorosa), že 3. sektor roky káže o transparentnosti, ale sám sa tým neriadi a chce aby sa správali tak, ako kážu.

Takže sa začala lovecká sezóna na 3. sektor v rámci celej V4.

Prečo je to dôležité?

Pretože sa nám rysuje vývoj v Európe. Totiž stále je tu reálna možnosť, že Európa podľahne buď kalifátu alebo hnedému teroru t.j. nacizmu, lenže kvôli činnosti Ruska a V4 sa objavuje 3. možnosť pre ideologicky vyžitý Západ.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Pre tých, ktorým to nedošlo kam týmto mierim: ide o to, že aj liberálna propaganda hlásaná médiami prestane zaberať.

4 thoughts on “Putin vyhral šampionát bez jedného výstrelu a liberáli majú problémy

 1. Bečiace ovce si najskôr vôbec neuvedomili, že (veľko)maďarský nacionalista Orbán vlastne ohlásil koniec jednej a začiatok druhej (možno iba prechodnej) ideológie, ktorej reálny obsah sa v Maďarsku (a možno v rámci celej V4+) vykryštalizuje až za niekoľko rokov (možno desaťročí).
  Ďalej, keď Orbán spomínal, že všetci musia pracovať, tak bude záležať iba na tom, že či ľudia budú pracovať-drieť tradične ako dnes, t.j. po “biblicku” (“V pote tváre budeš jesť svoj chlieb, kým sa nevrátiš do zeme.” – a na onom svete sa vraj dočkáš odmeny a bla-bla-bla…), aby nezavadzali “elite” a nemali čas na vlastný seba-rozvoj a výchovu svojich detí v “koryte Božieho Zámeru”, maximálne iba na degeneratívnu činnosť, alebo naopak ľudia budú pracovať v dôstojných podmienkach ako ľudia, tentoraz už však s novým cieľom-programom, aby postupne vybudovali skutočne Ľudskú a spravodlivú spoločnosť (čo pochopiteľne nepôjde bez vlastného seba-vzdelávania):

  Globalisti možno majú v pláne vybudovať z V4+ akoby takú sociálne stabilnejšiu oblasť-hradbu v rámci Európy (to bude možno tá falošná 3. možnosť s rôznymi akože sociálne cítiacimi “Ficami” alebo poriadku-milovnými “Kotlebami” – konkrétna podoba sa zvolí podľa situácie a gusta davu), čím jednak u ľudí znížia dopyt po KSB a DVTR (pretože ten, kto sa ocitne v ťažkej situácii, tak by si mohol sadnúť k “tlstým” knihám, čo globalisti u nás pochopiteľne nechcú riskovať), a jednak tým na minimum znížia šírenie KSB a DVTR smerom z Ruska do západnej Európy, kde situáciu nechajú dôjsť z liberálneho buď do pseudo-islamského alebo nacionalistického/nacistického fašizmu, aby si udržali kontrolu nad tamojším davom.
  K tomu navyše budú z druhej strany na Rusko tlačiť pomocou akože socialistickej Číny, Ázie, Blízkeho východu a J. Ameriky (ako presne bude v budúcnosti vypadať USA, to zatiaľ ešte netuším).

  Páči sa mi

  • Ono, tá modernizovaná “ora et labora” na ktorú prechádzame z “panem et circenses” len kvôli tomu, aby neskolabovala biosféra planéty nebude fungovať. Niežeby ich zámer nebol jasný a nebola tu snaha zo strany globálneho zákulisia, ale:
   -takéto systémy sú nestabilné;
   -doba je iná.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s