Organizovaná ilegálna imigrácia je zbraň

Myslím si, že ten, kto číta moje stránky, alebo sa zaujíma o globálnu politiku chápe, že ilegálna imigrácia do Európy bola zorganizovaná a použitá ako zbraň proti nám. Lenže toto sa globálnemu zákulisiu, ktoré vymyslelo túto zbraň na zníženie spotreby, už vôbec nepáči. Niežeby boli ľudomilmi, avšak tento krok amerických štátnych/regionálnych elít nabúral ich plány, zbytočne skomplikoval situáciu a odčerpáva zdroje na vzdorovanie Putinovi a Rusku. Preto potrebujú dosiahnuť to, aby nikto iný nemohol použiť túto zbraň.

Čo naznačuje, že toto sa deje?

Maďarsko sa vyhráža, že odstúpi od rozhovorov OSN o migrácii, lebo podľa maďarskej vlády migrácia nie je základným ľudským právom. Podobne je na tom aj Česko, lenže Babišovi neverím, lebo je slabý a tlačí na neho OECD, Taliansko a Nemecko (ale oni tlačia na celú V4), a to hovorím napriek tomu, že „niekto“ na Babiša poriadne zatlačil. Podotýkam, že sú to, podľa Kusturicu, tie elity, ktoré majú za cieľ zničenie národných štátov.

 

S čím to súvisí?

Takže to znamená tieto navzájom súvisiace veci:

 • V4 sa stáva ostrovom stability bez ilegálnych migrantov;

 • Európa je v procese reorganizovania sa okolo nového jadra vo V4;

 • Lajčák narazil na odpor, ktorý nevie prekonať.

Lajčák bol dosť dlho v tíme Sorosa, ale podľa jeho doterajšej činnosti a vyjadrenia na adresu summitu Trump – Putin by som povedal, že včas prezliekol kabát. A to sa na Západe cení, lebo včasnú zradu neberú ako zradu. Háčik je v tom, že neprečítal všetky informácie a nepochopil ich význam, t.j. síce vycítil zmenu včas a prešiel do iného tímu, ale nepochopil podstatu a význam týchto zmien.

Čo tým myslím?

Nechápte ma zle – ako karierista Lajčák odvádza prácu na vysokej úrovni a chráni naše národné záujmy pomerne dobre. Problém je v tom, že je karierista a to mu nedovoľuje chápať to, že podporovať LGBTI+ sa nemá a že potrebujeme dostať svoje kádre naspäť na Slovensko za každú cenu. Pritom veľmi dobre vie, že ak neposlúchne, tak skončí ako Kiska alebo ako Radek Vondráček, ktorý sa pchá do nesprávneho zadku, lebo Pelosi a spol. v politike skončia.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Neviem či ste to všimli, ale Pravda poriadne podkuruje slovenským liberálom a spol., a to takým spôsobom, že nikto ich nemôže obviniť z ruskej propagandy – napr. článok o policajnej previerke areálu Nočných vlkov a následné vyjasnenie skutočného stavu vecí.

6 thoughts on “Organizovaná ilegálna imigrácia je zbraň

 1. vďaka za komentár. čo sa týka Pravdy – naozaj po zmene majiteľa, bol v niektorých článkoch zaznamenaný odklon od lib. médií (B. Latta….). robia to však veľmi opatrne a zatiaľ nie je možné vycítiť pre koho záujmy píšu. niektoré články tam bývajú dokonca úplne protichodné. hoci je pravda že v diskusiách vystupujú ľudia nastavení proti liberálnym elitám a ich záujmom.

  Like

  • Ja mám pocit, že v diskusiách väčšinou vystupujú ľudia nastavení proti liberálom. Dokonca aj v mainstríme, ktorému sa vyhýbam (ale čítal som, spomínali, tí čo tam diskutovať chodia). A keď je diskusia vyššie naklonená proti liberálom tak ju radšej zrušia, prípadne ani neumožnia, lebo vedia, čo môžu očakávať.
   Oracle – čo hovoríš na reakciu Gajdoša? Jeho reakcia akosi k odpisovaniu liberálov neprispieva. Skôr naopak. Či? Uvidíme na záve? Ešte sme len v zauzľovaní? Počkáme na rozuzľovanie a záver? A dočkáme sa niečoho prospešného? Lebo klinickí debili kvičia akoby ich za živa rezali a solili. A mám pocit, že Gajdoško tomu kvikotu akosi podlieha (držím sa informácii uverejnených v Pravde). Alebo príde aj k odpisovaniu SNS spolu s liberálmi, resp. niekorých jej “kádrov”?

   Like

   • Nie je to priamo z mojej hlavy ale treba si spomenúť, že čo predchádzalo Gajdošovmu rozhodnutiu:
    1. Najprv to bola SAS, ktorá bliakala kvôli Nočným vlkom.
    2. Potom prišiel záber z drona a poriadne prikúrenie od Pravdy (prvá prihrávka).
    3. Neskôr to ošacovala polícia a nezistila nič.
    4. Medzičasom napísali hádam všetci „analytici“ vo všetkých plátkoch, akou obrovskou hrozbou sú tí motorkári. A samozrejme, že sa pridali diskutéri, ktorí to celé hodili na Danka.

    Takže SNS nemohla urobiť nič iné ako zatlačiť na Gajdoša a Čaploviča, ale nijako proti nim nezakročia (aspoň to očakávam). Preto Pravda nebude označovaná ako zdroj ruskej propagandy, SNS nebude označovaná ako pro-ruská strana (tá plánovaná návšteva Krymu poslancami ako súkromných osôb vyvoláva dosť veľký povyk) a liberáli sa vyfarbia ako idioti aj pre zbytok spoločnosti.
    Predpokladám, že to bude zosúladené s ostatnými globálnymi procesmi…

    Like


 2. čo hovoríš na toto? Určite si aj ty čítal na …. kurnik vypadlo mi, to nie na majnstrime, ako sú to nazývané “konšpiračné médiá?”, napr. na Aronete, že tým, že vyhralo Fracúzko sa udeje to a to atď., resp. bude to smerované, aby Fracúzko bolo lídrom v EÚ, namiesto BRD, a to je ešte horšie ako Nemecko, atď, no je to možné, ale tieto fotky hovoria o tom, že FR, resp. Macron má na výber, vydať sa cestou EU chalifátu pod vedením Iránu?, vydať sa na cestu boja proti “deep state” a tým podporiť trumpa?, alebo príklon k Slovanom, V4 (narážam na tvoje vyjadrenia o V4 jadre EU, nakoľko V4 má riadiace kádre a stará Európa pije Ischias – moja vsuvka), všetky 3 riešenia sú pre GP dobré, pretože on bude aj naďalej ovplyvňovať kroky, či už Makarona, alebom niekoho iného z Európy, koho si vyberie. Najprv na likvidáciu deep state, lebo sa mu jeho vlastný výtvor “skoro vymkol zrúk”, alebo “úplne vymkol z rúk” a teraz je GP nútený použiť všetky možné prostriedky na jeho elimináciu. A následne ako vždy smer Rusko, ako surovinová a otrocká základňa, nakoľko o surovinách sa nemsíme baviť a Rus – Slovan vie chytiť šrobovák. Resp. sko otrok v dobe vyspelých technológií j určite vhodnejší na obsluhu, výkon určitých povolaní ako …..

  Like

 3. Jo Pravdu tie noviny majú pod informačným patronátom globálne elity.

  Všimol som si že už dlhší čas pracujú pre Slovensko. Aj keď chápem že to je len dočasu, kým Rusko nestabilizuje svet a nezanikne ako samostatná civilizácia zo svojou bez otrokárskou koncepciou.

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s