Trumpovo upratovanie

Trump má čo robiť, aby vyniesol ten ľudský „odpad“ z vedúcich funkcií – tých, ktorí nielen naťahali squatterov do „domu na kopci“, ale aj nechali ten dom spustnúť a zaniesť odpadkami. Pritom toto Trumpovo upratovanie má základy v sociálnej hygiene americkej spoločnosti s tým, že ak by Trump nebol zvolený, alebo ak by ten puč proti Trumpovi bol úspešný, tak by tieto procesy skončili dosť krvavými občianskymi nepokojmi, ktoré by mohli prerásť do občianskej vojny.

Aké procesy sociálnej hygieny prebiehajú v USA?

Liberálov a slniečkárov z presvedčenia som nazval klinickými debilmi a priznávam sa, že to z mojej strany bol nepresný a žiaľ aj slabý výraz (stačí sa pozrieť na to, aké sú výsledky liberálneho vzdelania). Ide o niekoľko náhodne vybraných príkladov, keď na to slniečkári doplatili:

  • video o tom, ako feministka chce vyraziť niekoho z práce a sama príde o prácu;

  • video o tom, ako slniečkársky profesor príde o prácu preto, lebo sa vyhrážal študentovi fyzickým násilím;

  • video o tom, ako slniečkári sú profesionálne obete;

  • video o tom, ako slniečkári sú pokrytci a odtrhnutí od reality;

  • videá o tom, ako slniečkárska vývojárka hier prišla o prácu (zatiaľ 3 videá tu, tu a tu).

Skrátka, slniečkári sami robia to, proti čomu údajne bojujú, a pracujúcim Američanom ich ideológia už ide na nervy, pričom na nervy to ide nielen belochom (a niektorí z toho robia srandu), ale ani černosi nie sú z toho nadšení. A to, čo som teraz uviedol, je len špička pomyselného ľadovca, lebo ten slniečkársky a liberálny teror, čo my zažívame, je len veľmi zriedená „light“ verzia v porovnaní s tým, čo denno-denne zažívajú Američania alebo Nemci.

A prečo hovorím o špičke ľadovca?

Pretože Hollywood je plný sexuálnych predátorov, a Harvey Weinstein, ktorý podľa všetkého znásilňoval herečky, je ešte z tých decentnejších, hlavne keď porovnáme pedofilné tweety osôb ako James Gunn alebo Peter Fonda. A tieto osoby, ktoré hlásajú slniečkársku, liberálnu a často aj neo-marxistickú ideológiu majú dosť úzke väzby na klan Clintonovcov a Demokratickú stranu (ktorých Trump poriadne potrolil) vo všeobecnosti, a ktorí spolu s Obamom plánovali de facto puč proti Trumpovi s tým, že do toho zaplietli tajné služby USA a čiastočne Veľkej Británie. A toto je len začiatok, lebo Juncker dohodol s Trumpom dodávky americkej sóje a zemného plynu, čo v praxi bude znamenať monster GMO sóju a predražený ruský plyn (z čoho Francúzi nie sú nadšení), a o deň pred tým, ako Trump oznámil nové dotácie farmárom, čo farmári odmietajú. Tento problém má niekoľko riešení – jedným je pestovanie technického konope, alebo urobiť záťah na Monstanto, ktoré má na triku kde-čo, vrátane GMO sóje a predraženého sejiva.

To znamená, že Trumpova politika je vlastne namierená voči americkej ríši, na úkor čoho zachraňuje USA, a to akosi v EK nepochopili .To bude mať neblahé následky pre bruselskú byrokraciu, lebo síce na chov dobytka na mäso zatiaľ Európa potrebuje sóju, ale o predražený plyn už nikto súdny nestojí. Chcem tým povedať, že Brusel pekne pomaly prestáva byť relevantný, a podpora európskych priemyselných/národných elít sa presúva tam, kde robia ako – tak rozumnú politiku. A to vidieť aj na tom, akou rýchlosťou postupuje projekt širokorozchodnej železnice (hádam len Burundi a USA nemajú záujem na tom, aby bola čo najrýchlejšie dostavaná).

Musím dodať aj to, že Trump svojou činnosťou nastavil také podmienky v ktorom slniečkárska a liberálna ideológia sa nielen verejne znemožňuje a tým aj urýchlene odpisuje, ale aj tí, čo hlásajú liberálnu ideológiu bojujú o svoje miesto na slnku. A môže sa to diať kvôli tomu, že pracujúci Američania vidia, že Trump háji ich záujmy.

A čo Putin?

To je zaujímavá téma, ktorej sa budem venovať neskôr, lebo teraz prakticky každý reflektor je namierený na Trumpa, a to mu umožňuje konať jeho vlastným štýlom, ale musím upriamiť pozornosť na 2 veci:

Putin povedal, že bolo chybou, keď USA robia z US$ zbraň (čo niektoré kruhy určite budú brať ako ťažkú provokáciu);

Saudi kvôli ich neúspešnej vojne v Jemene sú nútení zastaviť transport ropy cez Červené more (a to Putin využije vo svoj prospech).

S pozdravom

Oracle 911

PS: Postaviť si „dom na kopci“ je americké príslovie, ktoré pochádza z kvakerskej tradície. Táto idea – ak je naplňovaná, robí USA a Rusko prirodzenými spojencami.

PS2: Demokrati hovoria o tzv. modrej vlne, ktoré znemožní Trumpa, lenže to bude červená vlna, ktorá zmetie ich lebo jednak americká pracujúca väčšina vidí koho záujmy chráni a jednak Američania majú plné zuby slniečkárov a liberálov všetkého druhu.

PS3: Dúfam, že každému je jasné, že toto nemôže ísť bez výdatnej pomoci globálneho zákulisia.

2 thoughts on “Trumpovo upratovanie

  1. Najvážnejšie je to čo povedal Pelegríny o účasti Číňanov na Slovenskej časti hodvábnej cesty. Presne podľa slovanských/ruských tradícií.
    “Môžeme uvažovať o spolupráci s Čínou len vo forme spolufinancovania, preúverovania, ale vlastníctvo by malo ostať v rukách Slovenska, prípadne Rakúska, Ukrajiny a Ruska, ak pôjdeme do toho spolu,“

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s