Predstavte si moje prekvapenie

A musíte si to vedieť predstaviť, lebo vôbec nie som prekvapený správou o tom, že pán Mečiar sa vracia do politiky. Hlavne vo svetle toho, že svoj prvý článok o tom, že pán Mečiar sa vracia do politiky, som uverejnil v októbri 2017. Pritom otázne je len to, ako sa vracia do politiky a nie to, akú politiku bude raziť.

Prečo som začal otvárať túto tému?

Možno každý o tom počul, že pán Mečiar sa vracia do politiky, a teraz nebudem rozpitvávať otázku, prečo Markíza odvysielala reportáž asi mesiac po interview, a ani to, čo povedali analytici alebo „analytici“. Čo je ale dôležité, že niekoho nazval medzi riadkami kozlom -záhradníkom a táto charakteristika, žiaľ, sedí asi na 2/3 vládnej koalície.

Samozrejme, toto vyhlásenie vyvolalo poriadnu paniku medzi liberálmi, slniečkármi a ostatnou 5. kolónou a táto panika je oprávnená, lebo Fico otvorene hovorí o tom, kto bol za pokusom o prevrat, bývalí členovia KDH založili vlastnú stranu, Danko začal upratovať cestičku Mečiarovi a Klaus mladší sa obul do liberálov kvôli propagande.

Ako je to s tým Dankom?

No, chce právne zadefinovať antisemitizmus, ale ak to urobí (hoci aj tým najtupejším spôsobom), tak bude mať problém. Bude mať ešte väčší, ak tento zákon schvália, lebo v tom momente zoberú zbraň z rúk istých židovských kruhov, a čarom ktorého je, že je to gumový pojem. To ale bude mať za následok pomstu vo forme znemožnenia a rozbitia SNS. A predpokladám, že tento zákon schvália, lebo globálne zákulisie potrebuje zvýšiť šancu toho, že finálny holokaust prebehne aj u nás.

To znamená, že sa Mečiarovi uvoľní miesto a po ňom príde tento chlapec, ktorý je aj globálnym zákulisím pripravovaný na to, aby prevzal štafetu po Mečiarovi. Samozrejme, chlapec sa má čo učiť a pochopiť, ale asi o 10-15 rokov bude pripravený na to obdobie, keď väčšina Mečiarových ľudí bude už buď v dôchodku, alebo po smrti. Pritom, ako som minule povedal, programy týchto strán budú akoby cez kopirák.

A čo Kotleba?

Súdiac na základe jeho osobných výsledkov, v porovnaní s Okamurom (české SPD) by som povedal, že končí v politike. Samozrejme, ĽSNS je plná pomerne schopných kádrov, ktoré sa v súčasnosti nemôžu naplno prejaviť. A tieto kádre časom prejdú do iných politických partají.

 

A ako to je s Klausom mladším?

Ide o to, že v mnohé procesy v českej a slovenskej spoločnosti sú zdieľané, resp. práve prebiehajú. A činnosť Zemana, Klausa ml. a Okamuru majú za následok to, že tieto procesy sa zosynchronizujú, nastane synergia a urýchlenie mnohých procesov.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Kiska zas „perlil“, takto si kopať vlastný hrob. Na to treba mať špeciálny talent, ale treba dodať, že to nie je z jeho hlavy.

6 thoughts on “Predstavte si moje prekvapenie

  1. Švrček je produkt ktorý bude slúžiť svojim tvorcom. Jeho patriotizmus je len nálepka. Stvorili ho na ovládnutie patriotických prúdov, rozbitie slovanskej spolupráce a pokračovanie v zotročovaní ľudí. Kotleba pracuje na otrokárov svojím nechápaním, Švrček pre nich pracuje priamo a zámerne, tým je nebezpečnejší. Našťastie ho odhalí a zničí jeho ego.

    Like

  2. > Samozrejme, ĽSNS je plná pomerne schopných kádrov, ktoré sa v súčasnosti nemôžu naplno prejaviť.

    Mečiar hovoril opak, že ĽSNS nemá dostatok kádrov na všetky témy, ktoré sa snaží otvárať.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s